Балкани і Оболонь Бровар розійшлися результативною нічиєю

Команди обмінялися голами у другому таймі.

Олександр Олійник, Sport Arena

Три тури до кінця чемпіонату, а у Балкан і Оболоні Бровар практично не залишилося завдань на сезон. Команда з Зорі практично забезпечила собі прописку в Першій лізі – важко повірити, що знекровлений Металург зуміє відіграти чотири очки відставання від рятівного 14-го місця. У Оболоні залишаються примарні шанси на місце в першій трійці, однак для цього необхідно перемагати самим і чекати осічок від Руху, Волині та Агробізнесу. Малоймовірно, чи не так?

Втім, грати до останньої секунди – саме в цьому сезоні Першої ліги все колективи користуються цим девізом. Віра в успіх залишається, а тому Балкани і Оболонь Бровар вийшли на матч у Зорі з зарядом на позитивний результат.

З перших хвилин команди обмінялися непоганими дальними ударами – у киян пробивав Слободян, а у господарів цілив Николишин, але обидва постріли припали вище воріт. Уже до середини тайму стало ясно, що гравці ведуть боротьбу не тільки один з одним, але і з проблематичним стадіоном в Зорі: в трансляції були помітні “залисини” газону.

У господарів виглядав Луїс Фернандо – саме від нього виходила найбільша небезпека. У гостей ударом відзначився Гуськов, але м’яч пролетів повз володінь Лободрова. По такій грі на перший план виходили стандарти: після одного з них класний момент був у Фернандо, але бразилець після навісу Пархоменко з кутового з декількох метрів пальнув у поперечину. У кінцівці тайму вперше вступив в гру Лободров, потягнувши потужний удар Мединського з-за меж штрафного.

Старт другого тайму вдався Балканам. Фаюк віддав на Пархоменко в центр штрафного, м’яч долетів до Безуглого, але відлетів прямо до хавбека Балкан, який з кількох метрів розстріляв Литвиненко – 1: 0. Досить швидко Пивовари відігралися. Навіс з правого флангу від Голікова, рикошет від захисника і м’яч опинився у Слободяна. Капітан київського клубу пробив в один дотик: в гру вступив ще один рикошет, на цей раз від Юречко, який і дезорієнтував Лободрова, і відправив м’яч за призначенням – 1: 1.

Після обміну голами гра перейшла в більш спокійне русло. По черзі команди обмінювалися дуже неточними дальніми ударами, в хід пішли заміни, проте небезпечних моментів довелося чекати до 75-ї хвилини, коли Пархоменко зі штрафного запустив сферу над поперечиною. Хороший момент був у Болокана, проте форвард Балкан далеко відпустив м’яч, ніж дозволив Литвиненко виручити Оболонь. Платунов і Златов пробивали здалеку – над воротами, а ще один удар Пархоменко з-під поперечини потягнув Литвиненко. У Оболоні відзначився дальнім ударом Мединський – в руки Лободрову. Однак на перемогу жоден з гуртів не награв.

Man Of The Match: Костянтин Пархоменко (Балкани)

Мабуть, найбільш активний гравець матчу – подавав, прострілював і бив. Диригував атакою господарів і став автором першого гола в матчі.

Балкани – Оболонь Бровар – 1:1 (0:0)
Голи: Пархоменко К., 54 – Слободян, 60

Балкани (старт): Лободров, Ільницький, Луїс Фернандо, Юречко, Пархоменко К., Платунов, Фаюк, Николишин, Серденюк, Златов В., Сидоренко. Запасні: Сілва Роша, Опря, Златов Н., Лукаш, Демський, Болокан, Тропанец, Шуховцев, Лукас. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

Оболонь Бровар (старт): Литвиненко, Бровченко, Мате, Безуглий, Голіков, Валєєв, Савченко, Гуськов, Слободян, Мединський, Батальський. Запасні: Тюрін, Коваленко, Улянченко, Касимов, Островський, Прокопенко, Гутті, Потопальський. Головний тренер: Валерій Іващенко.

Попередження: Луїс Фернандо, 32, Серденюк, 82, Опря, 83 – Савченко, 74, Батальський, 80

3 серпня. 17:00. Зоря. Стадіон ім. Б. Тропанця
Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)