Sportarena

Бразильці в Вересі, оновлення в ВПК-Агро. Усі трансфери Першої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час зимового антракту сезону 2020/21

Бразильці в Вересі, оновлення в ВПК-Агро. Усі трансфери Першої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це шоста редакція таблиці переходів (п’ята – тут).

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Агробізнес Волочиськ в.Задерейко (ост.кл.: Карпати Львів Д1), з./п.Шаповал (ост.кл.: Волинь Д2), п.Ємаєв (Збруч-Агробізнес Підволочиськ ААФУ АФТ), п./н.Гливий (Кристал Д2) з.Захарченко (Епіцентр Д3), з.Палюх (ВПК-Агро Д2), з.Писко (Авангард Д2), в.Воробей, п.Іванченко
Верес Рівне з./п.Савошко (ПФК Львів U-21), н.Гайдучик (ОДЕК Оржів ААФУ), п.Яго Феліпе Перейра (Куяба Бразилія Д2), п.Густаво Енріке Кабрал де Соуза (ост.кл.: Сан Бернардо Бразилія) з.Пінчук (Лівий Берег Київ ААФУ), п.Хоцяновський, н.Яременко (обидва – Кремінь Д2), п./н.Соломка, н.Демчук
Чорноморець Одеса п.Бодня, п.Ващишин, п.Мащенко, н.Сухоручко (всі – Динамо U-21) з.Слінкін (Вентспілс Латвія Д1), п.Тітаєвський (Балкани Д3), п.Хамелюк (Олімпік Д1), н.Кожушко (Колос Д1 п/ор.→Пюнік Вірменія Д1), з./п.Прийма
Гірник-Спорт Горішні Плавні з.Кравчук (ПФК Львів Д1 п/ор.), з.Куноун (Рубікон Д3), з.Чеботаєв (Кремінь Д2), з./п.А.Білий (ВПК-Агро Д2), з./п.Яцик, н.Литовченко (обидва – Черкащина Д3), п.Кен Елла (Машал Узбекистан Д1) п.Корольков (зав.; дит.тренер ДЮСШ ГСП), в.Ситников (МФК Миколаїв Д2), з.Векляк (Олімпік Д1), з.Карась, п.Петрусенко (обидва – ФК Минай Д1), з.Калугін (ЛНЗ Лебедин ААФУ), з./п.Герт (Альянс Д2), з./п.Суханов, п.Мурза (обидва – Оболонь Д2), з./п.Шопін (Метал Харків Д3), п.Батюшин (Металіст 1925 Д2), п.Козиренко (Ворскла Д1 п/ор.), п.Семенів (ПФК Львів Д1), п.Чепелюк (МФК Миколаїв Д2), п./н.Збунь (Кривбас Д3), п.Гоменко, п.Стрижак
Металіст 1925 Харків з.Западня (Десна Д1), п.Батюшин (Гірник-Спорт Д2), п.Голодюк (ФК Минай Д1), н.Пономар (Торпедо Грузія Д1) з.Братков (Пюнік Вірменія Д1), п.Толочко (ФК Ужгород Д3), н.Єрмоленко (Авангард Д2), з./п.Аніх Чідера, п.Коробка
МФК Миколаїв тр.вор.Лазарчук, в.Ситников (Гірник-Спорт Д2), п.Марчук (Вокар Ковель АФВ аматори), п.Нечипоренко (Даугавспілс Латвія Д1), п.Чепелюк (Гірник-Спорт Д2)
Волинь Луцьк в.Чернятинський (Буковина Д3), з.Мицик (Кодра Молдова Д1), п.Романов (Метал Харків Д3), п.Хагназарі (ост.кл.: Волинь Д2), п.Шарпар (ФК Рига Латвія Д1) з.Никитюк (Кривбас Д3), п.Кизилатеш (Балікесірспор Туреччина Д2), н.Сікорський (Метал Д3), н.Хомченко (Карпати Галич Д3), з./п.Шаповал, п.Євдокимов (обидва – після початку сезону), з.Болденков, п.Кейта, п.Тетеренко, н.Бондаренко
Альянс Липова Долина з./п.Герт (Гірник-Спорт Д2), п.М.Бойко п.Єсип (Авангард Д2), з.Дугієнко
Оболонь Київ з./п.Суханов, п.Мурза (обидва – Гірник-Спорт Д2), п.Лобов (Авангард Д2), п.Островський (Кремінь Д2 п/ор.), н.Скидан (Зоря U-19) з.Терехов (Полісся Д2), п.Загальський (Металург Запоріжжя Д3), п.Островський (Полісся Д2), п.Гуті
Полісся Житомир з.Акубардія (ФК Руставі Грузія Д2), з.Терехов (Оболонь Д2), п.Глагола (ФК Минай Д1), п.Грицук (ФК Олександрія Д1), п.Островський (Кремінь Д2 п/ор.Оболонь Д2) п.Трояновський (Авангард Д2), з.Бринько, з.Кузнєцов, з./п.Тимошенко, п.Савошко, п.Семчук, н.Тарануха
Нива Тернопіль сп.дир.Задорожній (ост.кл.: Перемога Дніпро ААФУ), п.Араужо (ост.кл.: ФК Минай Д1), п.Кінаш (Юність Гійче ЛАФ), п.Семенина (Кристал Д2) з.Хохлов (Нива Вінниця Д3), п.Демченко, п.Зінкевич, п.Кохман, п.Д.Скакун
Кремінь Кременчук гол.тр.Годін (Рух Львів U-21), ст.тр.Локтіонов (Кремінь-Юніор), з.Мілесін (ВПК-Агро Д2), п.Хоцяновський, н.Яременко (обидва – Верес Д2) з.Зубков, з./п.Бородай (обидва – Авангард Д2), з.Чеботаєв (Гірник-Спорт Д2), п.Жонатан (Аль-Месаймір Катар Д2), п.Норенков (ЛНЗ Лебедин ААФУ), п.Островський (Оболонь Д2 п/ор.), н.Куліш (ВПК-Агро Д2), гол.тр.Головко, тр.Шейхаметов, в.Закорський, з.Брюхов, н.Галата, н.Кучеренко
ВПК-Агро Вишневе з.Агапов, з.Сухар, п.Піддубний (всі – Зоря U-21 ор.), з.Гадрані (Шукура Грузія Д1), з.Зозуля (Андіжан Узбекистан Д1), з.Палюх (Агробізнес Д2), п.Бєляєв (СК Дніпро-1 Д1 ор.), п.Вергун (ост.кл.: Агробізнес Д2), п.Коберідзе (Шевардені-1906 Грузія Д2), п.Ксьонз (Олімпік Д1), н.Куліш (Кремінь Д2), н.Мухтаров (ост.кл.: Перемога ААФУ), з.Сидоренко→тр. з.Мілесін (Кремінь Д2), з.Смирнов (Епіцентр Д3), п.А.Білий (Гірник-Спорт Д2), п.Донгаузер, н.Шарко (обидва – Скорук Томаківка ААФУ), п.Передистий (Інгулець Д1 п/ор.), п./н.Удод (Динамо Самарканд Узбекистан Д1), з.Логінов, п.Дорошенко
Прикарпаття Івано-Франківськ з.Ульянов (ост.кл.: Нива Тернопіль Д2), з./п.Курко (ост.кл.: Волинь Д2), н.Пасічняк (Волинь-2 Луцьк Д3), з.Ю.Радульський, з.Феліпович, п.Титов (усі – Прикарпаття U-19), п.Тринчук (ФК Вербівці ААФУ ІФАФ), н.Шевченко (Юність Верхня ААФУ ІФАФ) з.Бочкур,  з.Коржак, п.Дербах, п.Павлюк
Авангард Краматорськ дир.Швець, в.Поспєлов (ФК Маріуполь Д1), в.Рудик (ФК Олександрія Д1), з.Аксьонов (Банга Литва Д1), з.Зубков, з./п.Бородай (обидва – Кремінь Д2), з.Нестеренко (Рубікон Д3), з.Писко (Агробізнес Д2), з./п.Чмирьов (ФК Тростянець ААФУ), п.Герасимець (Гірник-Спорт Д2), п.Дедух (ФК Чернігів Д3), п.Єсип (Альянс Д2), п.Ігнатенко (Нефтчі Киргизстан Д1), п.Марчук (Вокар Ковель АФВ аматори), п.Трояновський (Полісся Д2), п./н.Гришин (Шейх Рассел Бангладеш Д1), н.Єрмоленко (Металіст 1925 Д2), н.Корнєв (Перемога Д3), з.Козлов п.Лобов (Оболонь Д2), в.Солдатенко, з.Дяченко, з./п.Сидоренко, п.Бондар, п.Пограничний, п.Пуди, п.Сорокин, п.Цибульник, п.Шевчук, н.Майборода
Кристал Херсон гол.тр.Євтушенко (ост.кл.: Динамо Київ Д1), гол.тр.Шевченко, з.Фетісов, п.Гриппа (всі – Таврія Д3), гол.тр.Якименко (ост.кл.: Кристал Д3), з.Клімаков (ост.кл.: Реал Фарма Д3), п./н.Козлов (ост.кл.: Кремінь Д2) дир.Шевцов, в.Герасименко (Таврія Д3), п.Кучер (Нива Вінниця Д3), п.Мартян (Дніпро Черкаси Д3), п.Семенина (Нива Д2), п.Цой (гр.тр.Енергія Д3), п./н.Гливий (Агробізнес Д2), н.Барладим (Таврія Д3), з.Жовтюк, з.Карась, з.Малиш, з.Сухина, п.Бондаренко, п.Головкін, п.Терзі, п.Чернишов

 

варіант матеріалу

Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг новости: 12345


Или аккаунт Sportarena