Sportarena

Буковина та Агробізнес представили новачків. Усі трансфери міжсезоння-2024 в Першій лізі

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2024/25

Буковина та Агробізнес представили новачків. Усі трансфери міжсезоння-2024 в Першій лізі

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; + ‒ додаткове поєднання посад; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, ам. – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання; ПФЛ ‒ вимушена призупинка виступів клубами).

Це третя редакція таблиці переходів (друга – тут).

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Група А
ФК Минай н.Гунічев (ФК Олександрія Д1 п/ор.→в/а) в.Кемкін (Карпати Д2→Д1), з./п.Вакула (Буковина Д2, Карпати Д2→Д1), з./п.Петько (Лівий берег Д2, Кудрівка-Нива Д2), п.Кораблін (Зоря Д1), п.Семотюк, н.Устименко (обидва – Кривбас Д1 п/ор.), п./н.Ременяк (Ворскла Д1, Карпати Д2→Д1, ФК Олександрія Д1, Рух Д1), з.Нємчанінов, п.Вашкеба, п.Вітенчук, з./п.Петько
Епіцентр (Кам’янець-Подільський) п./н.Стень (Металіст 1925 Д1→Д2), п.Глущук, п.Гірний (обидва – Буковина Д2), з.Козловський, п./н.Гринь, п./н.Кравчук
Прикарпаття (Івано-Франківськ) з.Шинкаренко (Буковина Д2), з.Попчук
Агробізнес (Волочиськ) тр.вор.Новак (Скала 1911 Д3), з.Сидоренко, п./н.Глоба (обидва – Кремінь Д2→Д3), з./п.Павлюк (Зірка Кропивницький ААФУ КрОАФ), н.Пучковський (Скала 1911 Д3) п.Тишинінов (ФК Тростянець Д3), п./н.Галенков (Карпати Д2→Д1 п/ор.), в.Попович, з.Даценко, з.Квасний, п./н.Свистун, н.Шостак
Буковина (Чернівці) гол.тр.Кривенцов, тр.Коваль (обидва – ост.кл.: Зоря Д1), тр.Таран (Карпати Д2→Д1), опер.дир.Марков (ФК Олександрія Д1), з.Азізов, з.Дудник, п.Панчишин (всі – Кремінь Д2→Д3), з.Бусько (Металіст Д2), з./п.Вакула (ФК Минай Д1→Д2), з.Шинкаренко (Прикарпаття Д2), з./п.Шестаков, п./н.Наумець, п./н.Тищенко (всі – ЛНЗ Д1), п.Кольцов (Інгулець Д2→Д1), п./н.Бойчук, п./н.Голуб (обидва – Чорноморець Д1), п./н.Гора (Гірник-Спорт Д2→Д3), п.Глущук, п.Гірний (обидва – Епіцентр Д2), н.Філіппов (СК Дніпро-1 Д1)

тр.вор.Білан, тр.фіз.Керчу, в.Степаненко, з.Гарькавенко, з.Дворовенко, з.А.Рябий, з.Д.Рябий, п.Власенко, п.Духота, п.Прокопчук, п.Цурупiн, п.Шалфєєв, п./н.Книш

 

 

Поділля (Хмельницький) п./н.Куліш (Лівий Берег Д2 п/ор.)
Нива (Тернопіль) сп.дир.Задорожний (ост.кл.: Рух U-19), гол.тр.Калиниченко (Зоря U-19), тр.Уманець (Кремінь Д2→Д3) гол.тр.Стахів
Металіст (Харків) сп.дир.Кобін (Інгулець Д2→Д1), з.Бусько (Буковина Д2), з.Гомес, з./п.Голубка
ФК Хуст  
Група Б
Металіст 1925 (Харків) в.Ісенко (Ворскла Д1 $500.000), з.Кравець (Полісся Д1), з.Мірошниченко (СК Дніпро-1 Д1), з.Салюк (Чорноморець Д1 $500.000), п.Кльоц (Верес Д1), п./н.Стень (Епіцентр Д2) в.Мозіль, н.Борячук (обидва – Ворскла Д1→Д2), з./п.Мартинюк, п.А.Ткачук (обидва – Діназ Д2 п/ор.→в/а), з.Червак, п.Бичек, п.Вачіберадзе, п.Габелок, п./н.Русин
Лівий Берег (Київ з./п.Петько (ФК Минай Д1→Д2), п./н.Куліш (Поділля Д2 п/ор.) п./н.Сердюк (ФК Чернігів Д2→Д3 ор.) з.Андрієшин, з.Слотюк

ФК Кудрівка

(перейменована Кудрівка-Нива, Бузова)

гол.тр.→тр.В.Баранов, тр.Козак, адм.Данюк, з.Васько, п./н.Євтушенко, н.Легостаєв (всі – ФК Кудрівка Д3), з./п.Петько (ФК Минай Д1→Д2) з.Ткаченко, п.Гулько, п.Калінін, п.Чепурненко, п./н.Захаревич
Вікторія (Миколаївка) п.С.Шарай (Верес Д1) в.Шеліхов, з.Нелін, п.Савченко, н.Шаврін
ФСК Маріуполь тр.вор.Шуховцев, тр.Попов, з.Маткобожик, н.Батальський
СК Полтава з.Клименко, з./п.Пось, п.Коваленко
Діназ (Вишгород) з./п.Мартинюк, п.А.Ткачук (обидва – Металіст 1925 Д1→Д2 п/ор.→в/а)
ЮКСА (Тарасівка) п.Ситников (Чорноморець Д1) з.Кононов (СК Дніпро-1 Д1 п/ор.→ФК Олександрія Д1)
ПФК Звягель п./н.Ндукве (Полісся Д1 ор.) п.Томандзото, н.Венделл (обидва – Полісся Д1 п/ор.)

Клуб, який знявся зі змагань ПФЛ:

Дружба (Мирівка)   в.Татаренко, п./н.Порохня (обидва – ФК Чернігів Д2→Д3), гол.тр.Чирикал, в.Бабійчук, в.Друі, з.Дедяєв, з.Зозуля, з.Козлов, з.Куба, з.Палюх, з.Шкіндер, з.Юзефович, з.Юречко, з.Бандурін, п.Вакуленко, п.Головко, п.Доронін, п.Замуренко, п.Казаков, п.Мачуленко, п.Недоля, п.Сторчоус, п.Янюк, н.Грищенко, н.Колесник, н.Сомов

 

варіант матеріалу

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena