Sportarena

Бурхливі зміни в Металісті 1925 та Буковині. Усі трансфери міжсезоння-2024 в Першій лізі

Бурхливі зміни в Металісті 1925 та Буковині. Усі трансфери міжсезоння-2024 в Першій лізі

Бурхливі зміни в Металісті 1925 та Буковині. Усі трансфери міжсезоння-2024 в Першій лізі

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; + ‒ додаткове поєднання посад; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, ам. – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання; ПФЛ ‒ вимушена призупинка виступів клубами).

Це п’ята редакція таблиці переходів (четверта – тут).

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Група А
ФК Минай в.Савченко (Скала 1911 Д3 п/ор.), п.Шалфєєв (Буковина Д2), н.Гарнага (ФК Хуст Д2), н.Гунічев (ФК Олександрія Д1 п/ор.→€150.000) в.Кемкін (Карпати Д2→Д1), з.Корнійчук (Полісся Д1), з.Нємчанінов (СК Вільхівці ААФУ ЗАФ→Д3), з./п.Вакула (Буковина Д2, Карпати Д2→Д1), з./п.Петько (Лівий берег Д2, ФК Кудрівка Д2), п.Вітенчук (Оболонь Д1), п.Кораблін (Зоря Д1), п.Семотюк, н.Устименко (обидва – Кривбас Д1 п/ор.), п./н.Демиденко (ЮКСА Д3→Д2), п./н.Ременяк (Ворскла Д1, Карпати Д2→Д1, ФК Олександрія Д1, Рух Д1), п.Вашкеба
Епіцентр (Кам’янець-Подільський) п./н.Гринь (Інгулець Д2→Д1), п./н.Стень (Металіст 1925 Д1→Д2), п.Глущук, п.Гірний (обидва – Буковина Д2), з.Козловський, з./п.Алібеков, п./н.Кравчук
Прикарпаття (Івано-Франківськ) з.Шинкаренко (Буковина Д2), н.Хома (Чорноморець Д1), з.Попчук
Агробізнес (Волочиськ) тр.вор.Новак, п.Фомін, н.Пучковський (всі – Скала 1911 Д3), в.Підківка (ост.кл.: Інгулець Петрове Д1), з.Сидоренко, п./н.Глоба (обидва – Кремінь Д2→Д3), з./п.Павлюк (Зірка Кропивницький ААФУ КрОАФ), п.Станкович (ФК Хуст Д2) п.Тишинінов (ФК Тростянець Д3), п./н.Галенков (Карпати Д2→Д1 п/ор.), в.Попович, з.Даценко, з.Квасний, п./н.Свистун, н.Шостак
Буковина (Чернівці) гол.тр.Кривенцов, тр.Коваль (обидва – ост.кл.: Зоря Д1), тр.Таран (Карпати Д2→Д1), опер.дир.Марков (ФК Олександрія Д1), в.Погорілий, п.Кілєвий (обидва – Кривбас U-19), з.Азізов, з.Дудник, п.Панчишин (всі – Кремінь Д2→Д3), з.Бусько (Металіст Д2), з.Морговський (ПФК Звягель Д3→Д2), з.Рудавський (Діназ Д2), з.Шинкаренко (Прикарпаття Д2), з./п.Вакула (ФК Минай Д1→Д2), з./п.Шестаков, п./н.Наумець, п./н.Тищенко (всі – ЛНЗ Д1), п.Кольцов (Інгулець Д2→Д1), п./н.Бойчук, п./н.Голуб (обидва – Чорноморець Д1), п./н.Гора (Гірник-Спорт Д2→Д3), п.Глущук, п.Гірний (обидва – Епіцентр Д2), н.Філіппов (СК Дніпро-1 Д1)

з.Гарькавенко (ФСК Маріуполь Д2), з.Дворовенко (СК Полтава Д2), п.Шалфєєв (ФК Минай Д1→Д2), тр.вор.Білан, тр.фіз.Керчу, в.Степаненко, з.А.Рябий, з.Д.Рябий, п.Власенко, п.Духота, п.Прокопчук, п.Цурупiн, п./н.Книш, н.Палагнюк

 

 

Поділля (Хмельницький) п.Обаміна (Кремінь Д2→Д3), п.Швець (Нива Вінниця Д3) з.Савчук (Рух Д1 п/ор.), п./н.Куліш (Лівий Берег Д2 п/ор.), п.Доброхотов, п./н.Каверін
Нива (Тернопіль) сп.дир.Задорожний (ост.кл.: Рух U-19), гол.тр.Калиниченко (Зоря U-19), тр.Шуховцев (ФСК Маріуполь Д2), тр.Р.Уманець, п.А.Уманець (обидва – Кремінь Д2→Д3), з.Капустян, з.Токар, п.Долбнєв (усі – Зоря U-19), з.Пасічник (Прикарпаття-Тепловик ІФАФ ам.), з./п.Ничипоренко (Нива Вінниця Д3), п.Вадовський (ФК Хуст Д2 п/ор.→Верес Д1) гол.тр.Стахів, п.Волохатий (обидва – Інгулець Д2→Д1)
Металіст (Харків) сп.дир.Кобін (Інгулець Д2→Д1), з.Бусько (Буковина Д2), з.Гомес, з./п.Голубка
ФК Хуст в.Бєліменко, п.Шевчук (обидва – ПФК Звягель Д3→Д2), з./п.Сираш (ЗСУ), п.Вадовський (Верес Д1 п/ор.→Нива Тернопіль Д2), п.Приходько (Ворскла Д1), п.Станкович (Агробізнес Д2), п./н.Чабан (Інгулець Д2→Д1 п/ор.), н.Гарнага (ФК Минай Д1→Д2), гол.тр.Циткін, в.Левченко, в.Рябенко, з.Іванов, з.Колчин, з.Лєднєв, з.Червінський, з./п.Новіков, з./п.Павлич, з./п.Цвик, п.Василинець, п.Диянчук, п.Марій, п.Янко, п./н.Борисенко, п./н.Громенко, п./н.Курилець, п./н.Пилип, н.Баник
Група Б
Металіст 1925 (Харків) в.Ісенко (Ворскла Д1 $500.000), в.М.Коваленко (ПФК Звягель Д3 п/ор.), з.Кравець (Полісся Д1), з.Мірошниченко, п.Когут (обидва – СК Дніпро-1 Д1), з.Салюк (Чорноморець Д1 $500.000), п.Кльоц (Верес Д1), п.Нагнойний, п.Чурко (обидва – Зоря Д1), п./н.Стень (Епіцентр Д2) в.Мозіль, н.Борячук (обидва – Ворскла Д1→Д2), з.Фарина (Шахтар Д1 п/ор.), з./п.Мартинюк, п.А.Ткачук (обидва – Діназ Д2 п/ор.→в/а), п.Бичек (Оболонь Д1), в.Сидоренко, з.І.Коваленко, з.Є.Ткачук, з.Червак, п.Вачіберадзе, п.Габелок, п.Ременюк, п./н.Арі Моура, п./н.Русин, п./н.Юсов
Лівий Берег (Київ з./п.Петько (ФК Минай Д1→Д2), п.Банада (Верес Д1), п./н.Куліш (Поділля Д2 п/ор.) п./н.Сердюк (ФК Чернігів Д2→Д3 ор.), н.Петренко (ФСК Маріуполь Д2), з.Андрієшин, з.Слотюк

ФК Кудрівка

(перейменована Кудрівка-Нива, Бузова)

гол.тр.→тр.В.Баранов, тр.Козак, адм.Данюк, з.Васько, п./н.Євтушенко, н.Легостаєв (всі – ФК Кудрівка Д3), з./п.Петько (ФК Минай Д1→Д2), п.Думанюк (ЮКСА Д3→Д2), п.Сторчоус (Дружба Д3→Д2→знялися) з.Ткаченко, п.Гулько, п.Калінін, п.Чепурненко, п./н.Захаревич
Вікторія (Миколаївка) п.С.Шарай (Верес Д1) п./н.Байдал (ФСК Маріуполь Д2), в.Шеліхов, з.Нелін, п.Савченко, н.Шаврін
ФСК Маріуполь з.Гарькавенко (Буковина Д2), з.Зелінський (Верес U-19), з.Ставничий (Діназ Д2), п.Савицький (Кремінь Д2→Д3), п./н.Байдал (Вікторія Д2), н.Петренко (Лівий берег Д2), п.Гошкодеря (зав.→тр.) тр.вор.Шуховцев (Нива Тернопіль Д2), тр.Попов (Інгулець Д2→Д1), п.Плакса (ФК Олександрія Д1 п/ор.), з.Маткобожик, п./н.Олійник, н.Батальський
СК Полтава з.Дворовенко (Буковина Д2) з./п.Пось (Локомотив Д3), з.Клименко, п.Коваленко
Діназ (Вишгород) з.Рудавський (Буковина Д2), з.Ставничий (ФСК Маріуполь Д2), з./п.Мартинюк, п.А.Ткачук (обидва – Металіст 1925 Д1→Д2 п/ор.→в/а), п.Сейтхалілов (Колос Д1)
ЮКСА (Тарасівка) з./п.Ситников (Чорноморець Д1), п.Казаков (Дружба Д3→Д2→знялися), п./н.І.Демиденко (ФК Минай Д1→Д2), п./н.Проданов (ФК Тростянець Д3) з.Кононов (СК Дніпро-1 Д1 п/ор.→ФК Олександрія Д1), з.Махнєв (Інгулець Д2→Д1), п.Думанюк (ФК Кудрівка Д2)
ПФК Звягель тр.Зотов, п.Грицук, п./н.Ндукве, п./н.Янаков (всі – Полісся Д1 ор.), в.Бєліменко, п.Шевчук (обидва – ФК Хуст Д2) в.Коваленко (Металіст 1925 Д1→Д2 п/ор.), з.Морговський (Буковина Д2), в.Аніагбосо, з.Жаржу, п.Томандзото, н.Венделл (всі – Полісся Д1 п/ор.), п.Ващишин, п./н.Льюїс

Клуб, який знявся зі змагань ПФЛ:

Дружба (Мирівка)   в.Татаренко, п./н.Порохня (обидва – ФК Чернігів Д2→Д3), з.Куба (ФК Лісне КОАФ ам.), п.Казаков (ЮКСА Д3→Д2), п.Недоля (Колос-2 Д3), п.Сторчоус (ФК Кудрівка Д2), н.Сомов (Денгофф Денихівка КОАФ ам.), гол.тр.Чирикал, в.Бабійчук, в.Друі, з.Дедяєв, з.Зозуля, з.Козлов, з.Палюх, з.Шкіндер, з.Юзефович, з.Юречко, з./п.Бандурін, п.Вакуленко, п.Головко, п.Доронін, п.Замуренко, п.Мачуленко, п.Янюк, н.Грищенко, н.Колесник

 


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena