Чорноморець і Рух розійшлися результативною нічиєю

Бойова нічия в Одесі.

Рух, фото - fcrukh.com

До гри

Чорноморець у трьох матчах після рестарту сезону здобув сім очок. Рух під керівництвом Івана Федика – ні разу не переміг. При цьому одесити утримують 10-ю позицію, а львів’яни відчайдушно борються за путівку в УПЛ. Проблеми з грою у львів’ян помітні і чим швидше дует Федик-Маркевич (потрібне підкреслити) почнуть рішучі і кардинальні зміни в грі команди, тим швидше в геометричній прогресії зростуть шанси Руху на УПЛ.

Сергій Ковалець у Чорноморці залишається непереможним – поки що за його каденції клуб не програвав. Мабуть, що позитивний результат, який дають його гравці, не веде до змін в старті: Сікорський, Брагару, Зубейко, Слинкин, Авагімян – всі вони знову вийшли з перших хвилин. У Руху повернувся в старт Брікнер, що відразу спрогнозувало в планах посилення атакуючого потенціалу гостей.

Гра

З місця – в кар’єр! Саме так почали гості, яким вкрай важливо було взяти очки – і бажано, три – в Одесі. Шикарний момент занапастив Ернест після дикої помилки Паламарчука. Ганець із забійної позиції неймовірним чином не влучив у порожні ворота Чорноморця, пробиваючи з кількох метрів після навісу Мисика. Одеський клуб відповів дальнім штрафним від Слінкіна – над поперечиною.

А на дев’ятій хвилині команді Сергія Ковальця вдалося вийти вперед. Хамелюк шикарно зіграв в пресингу/відборі, перервавши передачу в підкаті. Далі м’яч відскочив до Клименка, який вирізав на Брагару. Максим шикарно зіграв на випередження, пробивши головою в кут Мисака: м’яч від стійки влетів у ворота гостей.

Рух не знітився і продовжив шукати шанси біля воріт господарів. Знову проявляв активність Ернест, який і став автором забитого м’яча. Перед цим Хамелюк стільнув над воротами Мисака, а ось ганець свій шанс реалізував. Мисак запустив довгий пас, знижка Русина, але Ернест не реалізовує вихід один-на-один з Паламарчуком. Добивання Русина – знову Паламарчук. Але з третьої спроби м’яч потрапляє знову до форварда гостей, який прибрав, здається, Велева і засадив в дальній кут воріт Чорноморця – 1:1.

Після перерви активно почав Рух. Копина приклався метрів з 35-ти – Паламарчук перевів на кутовий. Ще один удар був у Білого зі штрафного, який на себе прийняла стінка. Добивання Брікнера – поруч зі штангою. Відповідає Янаков – рикошет і м’яч в руках Мисака. Ще один момент з’явився у Штогріна після неймовірної знижки п’ятою у виконанні центрбека Лиховідько – Мисак врятував Рух, відбивши удар з декількох метрів.

Обидві команди не соромилися відсиджуватися в обороні і активно йшли вперед. Довгі передачі? Від них майже відмовилися. І Рух, і Чорноморець намагалися нав’язати свій футбол опонентові, зіграти в швидкий і короткий пас. Одна з таких атак і привела до голу. Янаков втік до воріт Мисака, на замаху прибрав Білого і пробив в ближній кут – 2:1. Голи тривали – через кілька хвилин Рух заробив пенальті. Микицей сфолив на Ернесті, навіс і скидка під удар – м’яч зачіпає руку все того ж Микицея. Чи був пенальті, варто розібратися детально після неодноразового повтору епізоду, але з “точки” Мартинюк був точний – 2: 2. Тут же супершанс у гостей, щоб вийти вперед. Це Ернест отримав передачу від Синиці, вибіг на ударну позицію, але з лінії штрафного влучив у стійку, а на добиванні Синицю вже заблокував захисник одеського клубу.

Заключний відрізок матчу пройшов в обопільних атаках. Знову отримав шанс Ернест, але пробив над воротами Паламарчука. У господарів відзначився Микицей, який спробував відігратися за пенальті, але після кутового неточно пробив головою. 2: 2 – бойова нічия Руху в Одесі, яка більше пішла на користь Металісту 1925, Інгульцю, Агробізнесу та Волині з Минаєм, ніж обом командам, які воювали на стадіоні Чорноморець.

Man Of The Match: Ернест (Рух)

Симпатично виглядав Брагару, класно виглядав Янаков – два стрімких крайка Чорноморця явно надовго затримаються в українському футболі. Але хотілося б виділити ганця Ернеста. Так, на реалізацією легіонеру Руху варто ще пристойно попрацювати, але в цілому саме він був тим явним лідером атакуючої сили в команді Федика, за діями якого спостерігалося із великим задоволенням.

Чорноморець – Рух (Львів) – 2: 2

Голи: Брагару, 9, Янаков, 72 – Ернест, 17, Мартинюк, 77 (пен.).

Чорноморець: Паламарчук, Слінкін, Лиховідько, Микицей, Зубейко, Велєв (Долгов, 77), Клименко, Хамелюк (Граматик, 66), Брагару (Янаков, 54), Авагімян (Яловенко, 77), Сікорський (Штогрін, 54). Запасні: Мирний, Тітаевський, Стрижак, Остапенко. Головний тренер: Сергій Ковалець.

Рух: Мисак, Заставний, Дуць, Білий, Брікнер (Ардазішвілі, 63 (Коробенко, 85)), Копина, Мисик, Мартинюк, Ернест, Климчук (Синиця, 46), Русин. Запасні: Бандура, Марушка, Біленький, Ардазішвілі, Кухаревич, Калугін, Коробенко, Синиця, Калюжний. Головний тренер: Іван Федик.

Попередження: Клименко, Граматик, Микицей, Слінкін, Янаков, Паламарчук (всі – Чорноморець).

Одеса. Стадіон “Чорноморець”. 19:30

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)