Чорноморець мінімально обіграв на виїзді ВПК-Агро

Одеський клуб з хорошим настроєм готуватиметься до чергового матчу з Нивою

Ярослав Кроха, Sport Arena

Дебютант Першої ліги виявився в незавидному положенні, пропустивши кілька тижнів через захворювання гравців та тренерів на COVID-19. Однак, повернення команди вийшло тріумфальним: перемога в Івано-Франківську і визнання директора клубу Книша кращим тренером, який керував командою, додала всім сил. Тепер же в лад повернулися майже всі гравці, на тренерську лаву в Дніпрі зійшов Соловйов, тому команда цілком розраховувала на сприятливий для них результат.

Правда, в гості приїхав не хто-небудь, а заслужений лідер Першої ліги. Чорноморець в цьому сезоні ще не програвав у чемпіонаті, вигравши і останню гру.

Команда Ковальця почала активно, створила пару перспективних атак. А на 31 хвилині кілька надмірна агресивність вилилася в дуже хворобливе зіткнення, коли Мартиненко на чужій половині поля в’їхав в Терехова. Підсумок – попередження одеситу (господарі вимагали видалити), а гравця ВПК-Агро відвезли зі стадіону на швидкій.

В цілому гості виглядали агресивнішими в атаці і в підсумку реалізували ігрову перевагу. На 36 хвилині атаку почав Паламарчук, Шторгін підхопив м’яч в центрі і ідеальною розрізною передачею вивів Ліховідько на рандеву з Бубенцовим на правому фланзі. Він перекинув воротаря, забивши свій четвертий м’яч у сезоні – 0:1.

Другий тайм розклад сил на полі не змінив, гості впевнено тримали м’яч. Лише до кінця тайму господарі додали активності, але це не принесло їм дивідендів. Але саме одесити могли знімати всі питання щодо переможця, але з ударом Бугая головою впорався Бубенцов. Перед фінальним свистком Авагімян змусив Сидоренко виставити ногу в штрафній і сам же реалізував «точку» – 0:2.

У підсумку, Чорноморець видобуває чергові очки і ще впевненіше почувається у верхній частині таблиці.

Man of the Match: Артур Авагімян (Черноморець)

Традиційно активний. Виконував всі стандарти, заробляв штрафні. Саме Авагімян навісив, коли Бугай в кінці матчу міг забивати. Черговий стабільно-сильний матч півзахисника.

ВПК-Агро (Магдалинівський район) – Чорноморець (Одеса) – 0:2

Голи: Лиховідько, 36, Авагімян, 90+2, з пенальти.

ВПК-Агро (стартовий склад): Бубенцов, Сидоренко, Яременко, Красов, Мілесин, Білий, Васильєв, Терехов, Шмигельский, Будняк, Удод. Запасні: Шеліхов, Донгаузер, Логінов, Білий, Кича, Горбаченко, Шарко, Ляшенко, Тищенко, Шаповалов, Дорошенко. Головний тренер: Сергій Соловйов.

Чорноморець (стартовий склад): Паламарчук, Микицей, Поспєлов, Мартиненко, Зубейко, Слінкін, Лиховідько, Клименко, Брагару, Кожушко, Штогрін. Запасні: Підківка, Прийма, Валєєв, Ковбаса, Мельничук, Авагімян, Путря, Бугай. Головний тренер: Сергей Ковалец.

15:00. Дніпро. Стадіон «Метеор».

Арбітр: Євген Назаров (Харків)