Чорноморець вирвав перемогу на виїзді у Авангарду

десити починають з перемоги.

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Краматорську зустрічалися команди, які завершили минулий сезон в середині турнірної таблиці, але здатні на кращі результати.

Краматорський колектив після завершення сезону суттєво оновився. Команду очолює перспективний тренер Олексій Городов. Цікаво буде поспостерігати за прогресом молодих гравців, адже Городов раніше тренував юнацьку команду Авангарду.

Вболівальники Чорноморця очікують цього сезону від команди прогресу в результах. Сергій Ковалець зміг провести перші повноцінні збори з командою, провести селекцію. З огляду на це, матч обіцяв бути цікавим. Гравці Чорноморця зроблять все можливе, щоб реабілітуватися за дві поразки в минулому сезоні.

Команди почали активно, господарі більше володіли м’ячем, але саме одесити були гострішими. І вже на 21 хвилині Поспєлов, який повернувся в рідне місто з Металіста 1925 скористався штовханиною у штрафному, і переправив м’яч у ворота повз відігранного Солдатенка, який нарешті отримав свій шанс. 1: 0.

Одесити продовжили тиск на ворота суперника, але ближче до перерви притиснулися до своїх воріт, за що і поплатилися. Д’яченко на лівому фланзі накрутив захисника одеситів, навісив і дебютант Майборода ударом головою забив в роздягальню. 1:1.

У другому таймі було чимало сумбуру, але забитий м’яч Чорноморця заслуговує на окрему увагу. На 68 хвилині Клименко з центрального кола знайшов передачею Яловенка, який м’яч зупинив і перекинув Солдатенка. 1:2.

У підсумку, одесити беруть важливі три очки у Краматорську, окресливши свої високі амбіції.

MAN OF THE MATCH: Владислав Клименко (Чорноморець)

Черговий яскравий матч капітана одеситів. У першому таймі традиційно був найактивнішим, а в другому – відзначився ідеальною гольовою через півполя.

Авангард (Краматорськ) – Чорноморець (Одеса) – 1: 2
Голи: Майборода, 44 – Поспєлов, 21, Яловенко, 68

Авангард (СТАРТ): Солдатенко, Сидоренко, Ховбоша, Шинкаренко, Д’яченко, Цибульник, Сорокін, Булгаков, Пуді, Бойко, Майборода. Запасні: Якубенко, Абрамов, Нечоса, Дорошенко, Таранда, Гуничев, Чебаненко. Головний тренер: Олексій Городов

Чорноморець (СТАРТ): Варакута, Микицей, Лиховідько, Послелов, Зубейко, Слінкін, Клименко, Хамелюк, Авагімян, Брагару, Сікорський. Запасні: Підківка, Остапенко, Яловенко, Штогрин, Титаевський, Долгов, Валєєв, Мельничук. Головний тренер: Сергій Ковалець

17:00. Краматорськ. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Дмитро Резніков (Кам’янське)