Чорноморець здобув впевнену перемогу над ВПК-Агро

Одесити все ближче до медалей Першої ліги

chernomorets.odessa.ua

Ярослав Кроха

Чорноморець за втраченими турнірними балами має певний відрив від четвертого місця, але розслаблятися «морякам» не можна. Одеська команда вдома не програє вже шість ігор: п’ять перемог і нічия.

ВПК-Агро на полях суперників у Першій лізі набрав більше очок (13), ніж удома (11). Виходячи з цього, на команду Антонова очікувала дуже непроста гра. Щоправда, вже з перших хвилин господарі увімкнули оберти, створювали тиск на ворота Вороб’я, змушуючи суперника часто фолити. В одній з атак Авагімян скористався передачею Мельничука зліва, накрутив захисника і отримав по ногах у штрафному суперника. Пенальті взявся виконувати Коркішко, і Воробей ледь не потягнув удар по центру — 1:0.

До кінця тайму гості не напрацювали на гол, небезпеку несли хіба що кутові в їхньому виконанні. А господарі впевнено і спокійно довели тайм до переможного кінця, змушуючи Вороб’я періодично вступати в гру.

У другому таймі одесити і далі володіли інціатівою, дуже грамотно граючи в захисті. І в кінцівці агресія попереду принесла свої дивіденди. На 82-й хвилині м’яч заметушився по штрафному, гості ніяк не могли його винести, і свіжий Сухоручко ударом у падінні зумів проштовхнути м’яч повз воротаря. 2:0.

У підсумку, Чорноморець здобуває впевнену перемогу і закріплюється на другій сходинці.

Man of the Match: Артур Авагімян (Чорноморець)

Мабуть, один з найкращих матчів для талановитого півзахисника. Був дуже активним, постійно нагнітав, вів за собою партнерів і заробив важливий пенальті для команди.

Чорноморець (Одеса) — ВПК-Агро (Вишневе) — 2:0

Голи: Коркішко, 21 (пен.), Сухоручко, 82

Чорноморець (стартовий склад): Підківка, Путря, Поспєлов, Микицей, Мельничук, Кравченко, Лиховидько, Коркішко, Мащенко, Авагімян, Штогрін. Запасні: Варакута, Мартиненко, Ващишин, Ковбаса, Вачіберадзе, Козак, Якимів, Сухоручко, Яловенко. Головний тренер: Олексій Антонов

ВПК-Агро (стартовий склад): Воробей, Сухар, Агапов, Хубутія, Зозуля, Коберідзе, Тищенко, Ксьонз, Ляшенко, Бєляєв. Запасні: Шеліхов, Палюх, Будняк, Шмигельский, Шаповалов, Яременко, Вечтомов, Шевченко, Піддубний. Головний тренер: Сергій Соловйов

17:00. Одеса. Стадіон «Чорноморець»