Дербі Хмельниччини відкрило вогненний 10-й тур Першої ліги

Нічия Агробізнесу та Поділля

Фото - fcab.com.ua

Ярослав Смелянський, Sport Arena.

Дуже гарячим очікується 10-й тур чемпіонату Першої ліги – його головною подією стане матч Кривбас – Металіст, але й «андеркарт» вражає. У суботу Перша ліга стартувала з дербі Хмельницької області. Абсолютно несподівано, всупереч всім передсезонних очікуванням і прогнозам, Агробізнес виявився серед аутсайдерів – розділяє 14-15 місця з ВПК-Агро, маючи по 6 очок, і цілком собі реально знаходиться в зоні вильоту. Поділля вище – новачок дивізіону під завершення третини турнірної дистанції знаходиться в серединці (8-10 місця, по 12 очок).

Що важливо відзначити. Агробізнес вийшов на матч з новим форвардом – відомий за виступами в Карпатах, СК Дніпро-1 і ПФК Львів Захарків повернувся після нетривалих виступів в Казахстані на батьківщину. У гостей відзначимо повернення в гру досвідченого і зоряного центрбека Воловика. З огляду на реалії, суперники підійшли до гри в максимально бойових складах.

Але гра вийшла хоч і напруженою, але тягучою. Перший шанс забити був навіть у гостей, але Мораренко, отримавши пас зліва від Морговського, занадто підняв м’яч і запустив вище воріт метрів з 15-ти. Ще кращою була позиція у Карпенка, який замикав навіс з правого флангу, але тут вже воротар Мозіль забрав м’яч намертво.

Агробізнесу не так просто давалася комбінаційна гра – навіть не тільки завершення, але і останній пас. Як наслідок, найнебезпечнішим моментом першого тайму став прицільний удар Груші на 22-й хвилині. Метрів з 20-ти Віталік бив з правої ноги і струсонув поперечину. Ще в одному моменті з пасу Груші бив новачок Захарків, але м’яч в ціль не влучив. А ось біля своїх воріт господарі іноді дозволяли вольності суперникам – добре, що той же Карпенко на 38-й хвилині знову неточно пробив головою.

Нулі на табло стали справедливим підсумком першого тайму, і відразу після перерви Агробізнес кинувся забивати. І ось вже Вербний, обігравшись з Грушею, дуже непогано бив з небезпечної позиції – гостей врятував Кучеренко. Ще раз воротар виручив Поділля після ще одного хорошого удару Груші. Оживив гру вихід Петрова, багато пропустившого через травму і видалення. Після його пасу щільно пробивав з лінії штрафного Вербний – і знову Кучеренко виручив Поділля. А як форвард-велетень не встиг на простріл Курила! ..

А вже в кінцівці міг вирішувати Савошко: вибіг на Мозіля, але пробив точно у воротаря, який, до речі, в цьому моменті зіграв дуже холоднокровно. У підсумку – нічия, яка точно не порадувала жодну з команд.

Man of the Match: Євген Кучеренко (Поділля)

Це була не сама видовищна гра, але від того важливіший кожен сейв голкіпера. Кучеренко врятував хмельничан після прицільних ударів Вербного і зберіг свої ворота «сухими» в цьому важкому виїзді.

Агробізнес (Волочиськ) – Поділля (Хмельницький) ‒ 0:0

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, І.Когут, Юхимович, Курило, Карась, Бойчук, Вербний, Думанюк, Синиця, Груша, Захарків. Запасні: Задерейко, Артим, Нагорний, Ємаєв, Гудзинський, Черненко, Семенюк, Семенець, Петров. Головний тренер: Олександр Чижевський.

Поділля (стартовий склад): Кучеренко, Корохов, Пернацький, Воловик, Морговський, Прихна, Липовуз, Савошко, Мораренко, Островський, Карпенко. Запасні: Шухман, Цибульник, Матвєєнко, Прильопа, Коваль, Волинець, Ващишин, Веремієнко, Панасенков, Каверін, Жикол. Головний тренер: Віталій Костишин.

• Волочиськ. Стадіон «Юність». 15:30.
  • Арбітр: Іван Салаш (Калуш)