Дубль Пейшоту допоміг Металісту на своєму полі розгромити Кремінь

Команда Кучера всі свої голи забила після перерви

Фото - metalist.ua

Програму матчів понеділка в Першій лізі завершувала гра в Харкові, де впевнено лідируючий Металіст планував реабілітуватися перед своїми вболівальниками за осічку в минулому турі чемпіонату в поєдинку з Гірником-Спорт. На цей раз команда Олександра Кучера приймала Кремінь і справедливо вважалася явним фаворитом зустрічі. Втрата очок у минулому матчі не стала катастрофою для харків’ян, але все ж той результат наочно продемонстрував, що далеко не всі поєдинки у Першій лізі будуть прохідними для Металіста.

Кремінь, в свою чергу, не міг виграти в чемпіонаті протягом чотирьох турів поспіль, програвши в трьох із них. Лише у минулому турі підопічні Ігоря Столовицького перервали негативну серію, зігравши на своєму полі внічию з Прикарпаттям. У тому матчі серйозну травму отримав основний півзахисник команди Орест Панчишин, який через розрив хрестоподібних зв’язок правого коліна надовго вибув з ладу.

Дивно, але незважаючи на достатню кількість моментів і володіння ініціативою, харків’яни так і не зуміли забити в першому таймі. Захисна лінія гостей діяла надійно і успішно справлялася з атаками Металіста. Перед перервою навіть могло здатися, що команда Кучера знову буде близька до того, щоб втратити очки.

Але вже на старті другого тайму Металіст відкрив рахунок в матчі. Своїм шансом скористався Пейшоту, який забив свій десятий гол у нинішньому розіграші Першої ліги – 1:0. Після забитого м’яча господарі поля не зменшили обертів, продовжували активно йти вперед і незабаром отримали чисельну більшість і право на одинадцятиметровий.

Пенальті викликався бити Пейшоту, який оформив дубль і зміцнив своє лідерство в бомбардирських перегонах Першої ліги – 2:0. Харків’яни без проблем скористалися перевагою і до кінця гри довели справу до крупної перемоги. Через декілька хвилин після довгої перерви забив Ріаскос – 3:0, а завершив розгром гостей Банада, який вийшов з лавки, – 4:0. Ось так, буквально за кілька хвилин, підопічні Кучера розбили свого суперника.

Завдяки цій перемозі Металіст набрав 35 очок, продовжує йти без поразок і впевнено очолює турнірну таблицю чемпіонату. А ось Кремінь знову залишився ні з чим і зовсім скоро може опинитися в когорті команд, які ведуть боротьбу за збереження прописки в Першій лізі.

Man of the Match: Матеус Пейшоту (Металіст)

Бразильський нападник Металіста видав черговий сильний поєдинок, на цей раз відзначившись дублем. Особливо важливим став перший гол у виконанні Пейшоту, що поклав початок розгрому гостей.

Металіст (Харків) – Кремінь (Кременчук) – 4:0 (0:0)

Голи: Пейшоту, 49, 69, з пенальті, Ріаскос, 73, Банада, 76

Металіст (стартовий склад): Рибка, Горбунов, Порох, Мизюк, Романюк, Танковський, Демченко, Харріс, Танчик, Підлепенець, Пейшоту

Запасні: Бубенцов, Поступаленко, Банада, Ралюченко, Ріаскос, Фомін, Білий, Шамич

Головний тренер: Олександр Кучер

Кремінь (стартовий склад): Мирний, Бєлоусов, Головко, Курелєх, Бичков, Сидоренко, Сейтхалілов, Кошман, Мурашов, Бойко, Навроцький

Запасні: Єрмолов, Молько, Білоус, Орел, Авер’янов, Галоян, Товкач, Алізаде

Головний тренер: Ігор Столовицький

18:30. Харків. Стадіон ОСК «Металіст»

Арбітр: Олексій Деревінський (Хмельницький)