Дубль Ріаскоса приніс перемогу Металісту над Олімпіком

Підопічні Кучера в матчі з двома пенальті обіграли Олімпік

Фото - ФК Металлист

Ярослав Кроха

У минулому сезоні суперники виступали в полярних лігах: Олімпік – в УПЛ, а Металіст ще під назвою Метал – у Другій лізі. Шляхи суперників перетиналися вперше. При цьому Олімпік провів 100-й матч у Першій лізі, в тому числі 50-й на своєму полі. Харківська команда з початку чемпіонату виступає без втрат очок.

На початку зустрічі гості грали активніше, але до гольових моментів справа не доходила. Досягли свого підопічні Кучера на 22-й хвилині, коли після ассиста Горбунова забив Ріаскос – 0:1. На 41-й хвилині харків’яни заробили пенальті. Після подачі з кутового Корвацький на думку арбітра завалив Федорова. Однак, Балулу пробив повз ворота. Команди пішли на перерву за переваги Металіста.

На 53-й хвилині після передачі Балулу, Ріаскос потрапив в поперечину. Гості в другому таймі продовжували грати різноманітно попереду. Зате у Олімпіка з конструктивом відчутні проблеми. На 76-й хвилині Олімпік несподівано зрівняв рахунок. Після передачі Гбамбла забив Максим Прядун – 1:1.

На 81-й хвилині харків’яни знову заробили пенальті. Після удару Банади м’яч потрапив в руку Білому. Одинадцятиметровий реалізував Ріаскос – 1:2. У підсумку, матч завершився перемогою Металіста.

Man of the match: Брайан Ріаскос (Металіст)

Колумбійський нападник був активним протягом матчу і своїми двома м’ячами приніс перемогу Металісту.

Олімпік (Донецьк) – Металіст (Харків) – 1:2

Голи: Прядун (76) – Ріаскос (22, 82, пен)

Нереалізований пенальті: Балули (42)

Олімпік (стартовий склад): Прокопенко, Дмитренко, Новіков, Білий, Карвацький, Цурупін, Койдан, Семчук, Кирієнко, Гбамбл, Прядун. Запасні: Рибак, Шевченко, Ходуля, Улянченко, Глущук, Литовченко, Зарічнюк, Яловенко, Калайтан, Ходаковський, Сухомлинов. Головний тренер: Сергій Литовченко.

Металіст (стартовий склад): Рибка, Танчик, Мізюк, Федорів, Горбунов, Банада, Демченко, Підлепенець, Балулі, Жо, Ріаскос. Запасні: Канєвцев, Ралюченко, Сарапій, Шопін, Фомін, Поступаленко, Нехтій, Рязанцев. Головний тренер: Олександр Кучер.

18:00. Київ. Стадіон імені Баннікова

Арбітр: Копієвський (Кропивницький)