Два ассисти Янакова допомогли Поліссю обіграти Кремень

Підопічні Калитвинцева вперше в сезоні перемагають

Поєдинки цих суперників проходять у безкомпромісній боротьбі: без нічиїх у шести матчах. Полісся невдало стартувало і при Юрії Калитвинцеву поки турнірних балів не набирало і голів не забивало. Кремень на своєму полі не грає внічию в Першій лізі вже п’ять матчів поспіль: перемога і чотири поразки.

Гості активно почали гру і на 11-й хвилині відкрили рахунок. Після подачі Янакова з кутового відзначився лівий захисник Владислав Шаповалов – 0:1. Дебютний м’яч житомирського колективу в сезоні.

Загалом, Полісся весь перший тайм контролювало гру, не даючи нічого створити підопічним Столовицького. На 43-й хвилині гості збільшили свою перевагу. Янаков подав, а Гітченко головою забив – 0:2. Знову ж стандарт приніс користь Поліссю. За такого рахунку команди пішли на перерву.

У другому таймі характер гри не змінився. Махарадзе залишався без роботи. У господарів були відчутні проблеми з конструктивом. На 67-й хвилині рахунок став розгромним. Після прострілу з флангу відзначився Максим Андрущенко, який вийшов на заміну – 0:3. На 85-й хвилині зі штрафного небезпечно пробивав Бойко, але з ним впорався Махарадзе. На 90-й хвилині Навроцький пробивши в поперечину.

У підсумку, гра завершилася розгромною перемогою Полісся. Підопічні Калитвинцева вперше в сезоні перемагають.

Man of the Match: Денис Янаков (Полісся)

22-річний новачок житомирської команди своїми двома блискучими ассистами за стандартами допоміг Поліссю набрати дебютні три очки в сезоні.

Кремінь – Полісся 0:3

Голи: Шаповалов (11), Гітченко (43), Андрущенко (67)

Кремінь (СТАРТ): Старченко – Білоусов, Курелех, Головко, Пилипенко, Білоус, Бичков, Панчишин, Сидоренко, Аверьянов, Навроцький.

Запасні: Мирний, Сидоренко, Мурашов, Молько, Алізаде, Галоян, Толкач, Бойко, Галата

Тренер: Ігор Столовицький.

Полісся (СТАРТ): Махарадзе – Сахневич, Гітченко, Нестеров, Шаповал, Огіря, Козак, Янаков, Грицук, Чередниченко, Коломоєць

Запасні: Яшков, Швець, Акубардія, Оринчак, Власюк, Глагола, Чайковський, Терехов, Андрущенко, Тимофєєв.

Тренер: Юрій Калитвинцев.

07.08.2021. 16:30. «Кремінь-Арена ім. Бабаєва». Кременчук

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса)