Гірник-Спорт і Агробізнес зіграли в “суху” нічию

З мінімумом моментів команди не забивали

Фото - gornyak-sport.net

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Горішніх Плавнях відкривалася програма сьомого туру Першої ліги. Зустрічалися третя і п’ята команди, які розділяв лише один заліковий пункт. У разі перемоги Агробізнес міг піднятися в трійку лідерів, тому цей матч був дуже важливий для обох колективів.

Гірник-Спорт в цьому матчі прагнув реабілітуватися за болючу поразку від Миколаєва (1:6). Підопічні Чижевського навпаки, підходили до матчу після перемоги над Авангардом. Відзначимо, що Ігор Жабченко не міг розраховувати на Олексія Збуня, який пропускав гру через дискваліфікацію. Зате з перших хвилин з’явився на полі ще один яскравий вінгер Чередниченко, а Ігор Жабченко, відбувши двоматчеву дискваліфікацію, з’явився біля бровки.

Команди почали без особливої ​​розкачки, відігравши весь перший тайм без центру поля. Складно віддати перевагу одній з команд. Дещо більше м’ячем володіли господарі, але більш небезпечні моменти були у гостей. Проявляв активність Петров, після його прострілу не зміг замкнути дальню штангу Курило, небезпечно головою бив Юхимович. Гості виглядали краще в контратаках.

А ось Гірник-Спорт завдяки позиційним атакам нагнітав біля воріт суперника, але в підсумку на перерву пішли команди при нулях на табло. Початок другого тайму пройшов під диктовку гостей, але без небезпечних моментів. А на 70-й хвилині свіжий Твердохліб цілком міг виводити свою команду вперед, але не зумів переграти Мозіля. На 86-й хвилині господарі могли вийти вперед, але після навісу зліва і удару головою Чередниченка м’яч від хрестовини вилетів в поле.

Кінцівка пройшла спокійно і принесла кожній команді по одному очку. Навряд чи якась з команд задовольнилася цим результатом.

MAN OF THE MATCH: Антон Ситников (Гірник-Спорт)

Не було багато роботи у кіпера господарів, але пару сейвів в першому таймі дозволили залишити ворота в недоторканності. У другому таймі не раз доводилося воротареві виходити далеко з воріт, і зіграв він в цих моментах безпомилково.

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – Агробізнес (Волочиськ) – 0:0

Гірник-Спорт (стартовий склад): Ситников, Суханов, Векляк, Карась, Герт, Батюшин, Петрусенко, Чепелюк, Чередниченко, Мурза, Герасимець. Запасні: Жмурко, Корольков, Малишкін, Твердохліб, Шопін, Гоменко, Стрижак, Козиренко, Клімов, Черниш, Семенів. Головний тренер: Ігор Жабченко

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, Юхимович, Дідик, І.Когут, Курило, Слотюк, Семенюк, Думанюк, М.Когут, Черненко, Петров. Запасні: Артим, Косовський, Палюх, Писко, Іванченко, Груша, Семенець. Головний тренер: Олександр Чижевський

16 жовтня. 14:00. м. Горішні Плавні. СК Юність
Арбітр: Олександр Павлюк (Київ)