Гірник-Спорт на виїзді розібрався з Кристалом

Херсонці продовжують йти без очок

gornyak-sport.net

Олександр Олійник, Sport Arena

Кристал до звітного туру не здобув жодного очка в турнірній таблиці. Гірник-Спорт після принизливого фіаско в Миколаєві (1:6), поділив очки з Агробізнесом та мав намір повернутися на переможну стежку в Херсоні.

Новому тренеру Кристала Сергію Валяєву не позаздриш – команда і сама перебуває в не дуже класному настрої, та й його дебют затьмарився двома поразками від Волині і Авангарду. Причому що в Краматорську херсонці претендували на окуляри, але упустили нічию в компенсований час. Також Валяєв не зміг розраховувати на дискваліфікованого Бородая і Терзі з Чернишовим, які планувалися до виходу у стартовому складі. У гостей пропускав гру Збунь.

У першому таймі Кристал показав зарядженість на перемогу – гості згодились на відкритий стиль футболу, тому обидві команди створили не один хороший момент. Барладим і Цой пробивали здалеку – Андрій не влучив по воротах, а удар Цоя взяв Ситников. Ще один шанс змарнував Мартян, не зумівши акцентовано влучити по м’ячу з лінії штрафної. У гостей часто все зводилося до ударів з середньої дистанції, під які пару разів лягли Цой і Малиш. Втім, і Герасименко не нудьгував, який потягнув удари Батюшіна і Чередниченко.

Гольовий розмін відбувся в кінці тайму. Спершу Карась, який Данило, завалив Барладима на куті штрафного – Семенина шикарним ударом зняв “павутинку” з ближнього кута – 1:0. Через пару хвилин Герасименко завозився в штрафний, його ледь не обікрав Петрусенко – втім, падіння гравця гостей було розцінено як симуляція. А ось вже на 44-й хвилині Малюк притримав руками все того ж Петрусенко – пенальті і гол від Батюшина – 1:1.

Після перерви Гірнику-Спорт вдалося швидко вийти вперед. Навіс після корнера, м’яч заметушився по штрафній господарів, після чого Векляк скинув на Чередниченко, який точно пробив в кут – 2:1. Кристал спробував повернути інтригу в гру виходом Головкіна, але Герасимець і Чередниченко продовжували розривати фланги господарів. Був непоганий удар від Гливого, пробивав і Семенина – обидва постріли припали повз ворота. У гостей часто йшов вперед Семенів – один його удар прийшовся поруч зі штангою, а пару проривів були зупинені захисниками.

По ходу матчу довелося погодитися з коментаторами, які стверджували, що гравці Гірник-Спорт в ряді моментів були на секунду швидше за своїх опонентів. Це і відбулося на 82-й хвилині. Чепелюк навісив на дальню штангу, Жовтюк не встиг за Карасем Данилом, який головою увігнав м’яч у сітку – 3:1. Кристал терпить восьму поразку у восьми іграх.

Man Of The Match: Ілля Чередниченко (Гірник-Спорт)

За продуктивності – крутий матч від Чередниченко. Терзав оборону суперника, та й відзначився, фактично, переможним голом.

Кристал (Херсон) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 1:3 (1:1)
Голи: Семенина, 39 – Батюшин, 44 (пен.), Чередниченко, 50, Д. Карась, 82.

Кристал (СТАРТ): Герасименко, Малиш, Жовтюк, Сухіна, Крутін, Цой, Семенина, Гливий, Мартян, Цибульський, Барладим. Запасні: Восконян, Клюєв, Лаптєв, Ольховиков, Барський, М. Карась, Головкін, Муравйов. Головний тренер: Сергій Валяєв.

Гірник-Спорт (СТАРТ): Ситников, Шопін, Векляк, Д. Карась, Герт, Батюшін, Петрусенко, Семенів, Чепелюк, Герасимець, Чередниченко. Запасні: Жмурко, Корольков, Калугін, Мурза, Твердохліб, Суханов, Гоменко, Козиренко. Головний тренер: Ігор Жабченко.

Херсон. Кристал. 15:00

Арбітр: Віталій Маляр (Хмельницький)