Гірник-Спорт обіграв на виїзді Альянс і піднявся на першу сходинку

Команда Ігоря Жабченка набрала крейсерську швидкість у Першій лізі

Фото - gornyak-sport.net

Ярослав Кроха, Sport Arena

Обидві команди підходили до матчу на тлі розгромних перемог у минулому турі. Гірник-Спорт взагалі зміг обірвати безпрограшну серію Металіста 1925. Таким чином, команда Жабченка вийшла на друге місце. Гості прагнули взяти реванш за поразку у Кубку України минулого сезону. Проте виїзд в Сумську область був непростим, адже Альянс вдома грає потужно.

Як підтвердження — гострота господарів уже в першому таймі. На 37 хвилині В.Шарай ледь не скористався помилкою захисників гостей, але не зумів скористатися виходом один на один з Ситниковим. Ще один шанс забити був у Загинайлова, але той не очікував, що захисники пролетять повз м’яч, який котився лінією воротарської. Віддаємо належне Альянсу, який перший тайм провів краще і мав забивати.

Другий тайм видався небагатим на події, але вже Гірник-Спорт виглядав активнішим.  І на 75 хвилині гості забили. Векляк зі своєї половини поля зробив діагональ, свіжий Твердохліб головою продовжив м’яч і Семенів пееркинув кіпера Альянса — 0:1.

Гості не відсиджувалися в обороні, продовжуючи тиснути на ворота суперника. А як по-іншому захищатися, як не атакувати? У підсумку Гірник-Спорт і уперше в сезоні виходить на перше місце в таблиці. Щонайменше до 19:00, коли свій матч зіграє Чорноморець.

Man of the Match: Дмитро Семенів (Гірник-Спорт)

Відмінний матч півзахисника. У першому таймі вигризав усе, що можна. А в другому опинився там, де й мав опинитися, аби вирвати для своєї команди перемогу.

Альянс (Липова Долина) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 0:1

Гол: Семенів, 75

Альянс (стартовий склад): Єфанов, Пісний, Пікуль, Мєдвєдєв, Неплях, Лебеденко, Піднебенной, Ярошенко, Рогозинський, В.Шарай, Загинайлов. Запасні: Важинський, Осадчий, Лучик, Дугієнко, Шарай С., Сидоренко, Агапов, Зубков. Головний тренер: Юрій Ярошенко

Гірник-Спорт (стартовий склад): Ситников, Суханов, Векляк, Карась, Герт, Петрусенко, Семенів, Чередниченко, Козиренко, Мурза, Герасимець. Запасні: Жмурко, Твердохліб, Калугін, Батюшин, Гоменко, Корольков, Малишкін, Збунь. Головний тренер: Ігор Жабченко

31 жовтня. 15:00. Охтирка.Стадіон “Нафтовик”

Арбітр: Дмитро Кубряк (Одеса)