Гірник-Спорт вдома обіграв Металіст 1925

Команда Жабченка піднялася на друге місце

Фото - gornyak-sport.net

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Горішніх Плавнях зустрічалися третя і друга команди Першої ліги і це був центральний матч туру. З турнірної точки зору важливість протистояння неможливо було переоцінити, адже команди розділяв всього один заліковий пункт. Обидві команди в хорошому настрої і бойовій формі підходили до матчу. Відзначимо, що Металіст 1925 для Гірника-Спорт – незручний суперник, адже харків’яни ще не програвали цій команді.

Гості могли забивати першими і в цьому матчі, коли на 22-й хвилині після помилки в центрі поля Коробка вийшов на рандеву з Ситниковим, але переграти того не зміг. І майже в наступній атаці забив Гірник-Спорт. Чередниченко у правої бічної лінії штрафної накрутив двох опонентів, прострілив і 20-річний Козиренко від ближньої штанги відправив м’яч у верхній кут – 1:0. Гості після пропущеного м’яча заметушилися, намагалися зрівняти, але безуспішно. Не допомогла і заміна в першому таймі єдиного форварда харків’ян Коробки на бразильця Дерека.

На початку другого тайму Козиренко відзначився дублем. Орендований у Ворскли півзахисник підхопив м’яч біля центрального кола, пройшов метрів 15 без помітного опору з боку суперника, підробив під ліву і відмінно пробив в ближню дев’ятку. Сидоренко зреагувати не встиг – і це 2:0.

Третій м’яч влетів у ворота Металіста 1925 перед фінальним свистком. Шершень помилився під час виносу м’яча, Твердохліб підхопив його в штрафному і віддав під удар Козиренку – 3:0. Бенефіс молодого гравця, який в цьому сезоні ще не забивав і оформив хет-трик в першому виході в стартовому складі в Першій лізі.

Господарі зуміли втримати перемогу, обійшли харків’ян в таблиці і впритул наблизилися до лідера.

Man of the match: Юрій Козиренко (Гірник-Спорт)

Вперше вийшов в стартовому складі і відразу ж відіграв вкрай результативно. Його голи стали результатом індивідуальної майстерності 20-річного футболіста, а в цілому – вийшов хет-трик. І другий м’яч точно буде претендентом на гол туру.

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – Металіст 1925 (Харків) – 3:0
Голи: Козиренко, 23, 51, 84

Гірник-Спорт (стартовий склад): Ситников — Суханов, Векляк, Карась, Герт, Козиренко, Петрусенко, Семенів, Чередниченко, Мурза, Герасимець. Запасні: Жмурко, Твердохліб, Калугін, Корольков, Шопін, Гоменко, Малишкін, Черниш, Клімов. Головний тренер: Ігор Жабченко.

Металіст 1925 (стартовий склад): Сидоренко — Жичиков, Братков, Гошкодеря, Ченбай, Кольцов, Кравченко, Холод, Криськів, Вентура, Коробка. Запасні: Коваленко М., Дьяков, Пець, Коваленко І., Чідера, Дмитренко, Шершень, Толочко, Савін, Дерек, Калайтан. Головний тренер: Валерій Кривенцов

14:00. Горішні Плавні. СК «Юність»

Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород)