Гірник-Спорт виграв у ВПК-Агро. Дебютанти Першої ліги поки не можуть виграти на легендарному «Метеорі»

Підопічні Жабченко набирають 7 очок в 3 іграх.

Артур Мурза (в центре)

Дмитро Антоненко, Sport Arena.

Обидві команди виграли в минулому турі. Але якщо Гірник-Спорт – з рахунком 2:0 в обласному дербі на своєму полі, то ВПК-Агро в далекому виїзді в Краматорську ціною надзусиль обіграв Авангард (3:2). Мабуть, і фізичних, і, в першу чергу, моральних сил господарям не вистачило на матч з досвідченими першоліговими бійцями – все емоції залишилися там, в Донецькій області. А прагматична команда з Горішніх Плавнів спокійно розкотила суперників, яким поки що важко даються домашні матчі – не в рідному районі та з необхідністю грати першим номером. Удари з середньої та дальньої дистанції у господарів не йшли, Будняк, атакуючий хав, який номінально грає нападника, в штрафній з м’ячем рідко перетинався, а спроба Тищенко вирватися один на один була перервана Гертом – земляком, добре знайомим ВПК-Агро.

Перед перервою гості повели в рахунку після марних спроб ВПК-Агро забити. Мурза на своєму лівому фланзі хвацько накрутив Красова і зачепився за ногу, яку не встиг прибрати залишився не при справах суперник. Досвідчений Юрій Батюшін з 11-метрової позначки не залишив особливих шансів Бубенцову – 0:1. До речі, ще до перерви Мурза дуже небезпечно бив зі свого флангу – але запустив вище воріт.

У другому таймі господарі ніби як і володіли м’ячем, але звичної гостроти не було – згадаємо хіба що неточну чи подачу, чи то удар Шмигельського зі штрафного. А гостям ще й пощастило забити не дуже звичайний другий м’яч – воротар відбив штрафний від Батюшіна, Мурза підібрав м’яч зліва, покружляв навколо Тищенко і з рикошетом від суперника по дузі запустив м’яч у дальню частину воріт – 0:2. Це взагалі погіршило всі шанси ВПК-Агро. Як наслідок, поки господарі проводили заміни, розкривалися, йшли вперед великими силами, Гірник-Спорт завдав контрольний удар. Після подачі з правого краю Мурза скинув м’яч під удар Батюшіну, але той влучив у штангу, зате зреагувавший Єгор Твердохліб чітко зіграв на добиванні – 0:3. Але ж у гостей було ще кілька божевільних моментів, Бубенцов пару раз виручав – справи могли б бути ще гірше.

Man of the Match: Артур Мурза (Гірняк-Спорт)

Стрімко прогресує молодий півзахисник, який запам’ятався ще в молодіжці Волині, а потім був в ротації в Авангарді Косевіча. На цей раз він забив сам, заробив пенальті, взяв участь на початковій стадії третього гола, не реалізував чистий вихід один на один і ще пару раз бив по воротам суперників.

ВПК-Агро (Магдалинівський район) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 0:3

Голи: Батюшін, 35 (пен.), Мурза, 62, Твердохліб, 81

ВПК-Агро (стартовий склад): Бубенцов, Красов, Сидоренко, Яременко, І.Білий, А.Білий, Дорошенко, Ляшенко, Тищенко, Кіча, Будняк. Запасні: Шеліхов, Терехов, Горбаченко, Донгаузер, Передістий, Васильєв, Шаповалов, Шмигельський. Головний тренер: Сергій Соловйов.

Гірник-Спорт (стартовий склад): Ситніков, Суханов, Калугін, Карась, Герт, Петрусенко, Семенів, Чепелюк, Мурза, Батюшін, Збунь. Запасні: Жмурко, Черниш, Шопін, Герасимець, Е.Твердохліб, Малишкін, Гоменко, Чередніченко. Головний тренер: Ігор Жабченко.

16:00. Місто Дніпро. Стадіон «Метеор».

Арбітр: Вадим Подригуля (Луцьк).