Гірник-Спорт здобув перемогу над лідером Агробізнесом

Команда Ігоря Жабченка у красивому стилі обіграла команду із Волочиська.

gornyak-sport.net

Агробізнес приїхав в Горішні Плавні у фантастичній формі. Підопічні Чижевського перемогли у всіх матчах після відновлення чемпіонату і очолили таблицю. Незважаючи на те, що Агробізнес не проходив атестацію на участь у Favbet Лізі, саме ця команда зараз в кожному матчі проявляє свій величезний потенціал. Що стосується Гірника-Спорт, то підопічні Жабченка завжди славилися своїм характером і вмінням створювати проблеми лідерам чемпіонату. У господарів на цей матч своя мотивація, адже саме команда з Волочиська завдала Гірнику-Спорт найбільш розгромної поразки в сезоні (0:4).

Ігор Жабченко в цьому матчі не зміг розраховувати на двох основних гравців: нападника Віктора Хомченко і центрбека – Семена Дяченко. Ці гравці пропускали гру через дискваліфікацію.

Годинникова стрілка ще не переступила позначку в першу хвилину, а господарі вже вийшли вперед. Батюшин на правому краю віддав на хід Герасимцю, Захарченко не зміг головою перервати передачу, і правий півзахисник Гірника-Спорт забив в ближній кут. 1:0.

Вже на п’ятій хвилині гості цілком могли відігратися, але з ударом Семенца з району кута воротарського впритул впорався Ситников. На 12-й хвилині знову Ситникову довелося вступати в гру, коли після дальнього удару Груші воротар господарів перевів м’яч з-під поперечини за лінію воріт.

А на 15-й хвилині господарі знову забили. Причому зробили це красиво. Чередниченко з правого флангу навісив, Курило до м’яча не дотягнувся і Лозовий після обробки щокою поклав м’яч у дальній кут. 2:0.

Гості додали під завісу першого тайму і домоглися свого. Намагалися створити штучний офсайд гравці Жабченка, але Семенець скористався філігранною передачею з центральної зони Миколи Когута і спокійно переграв Ситникова. 2:1.

Господарі могли піти на перерву з перевагою в два м’ячі, але м’яч після удару зі штрафного Батюшина м’яч потрапив у поперечину.

Початок другого тайму був за господарями, які швидко забили. Пройшла передача з правого флангу і Герасимець виграв другий поверх і ударом головою поклав м’яч у кут. 3:1.

На 55-й хвилині Лозовий міг забивати четвертий м’яч, але на лінії воротарського не зміг дотягнутися до передачі з того ж правого флангу – звідки і доходили все гольові асисти.

На 61-й хвилині чудовий удар вийшов у Лозового з штрафного, але штанга врятувала ворота Мозіля. Гості активізувалися після 70 хвилини, хоча Ситникову особливо не доводилося вступати в гру. На 83 хвилині гості винахідливо розіграли штрафний, але під удари Груші і Думанюка відчайдушно кидалися захисники господарів. А за п’ять хвилин до фінального свистка гості до мінімуму скоротили рахунок. Думанюк відправив у відрив свіжого Слотюка, який з гострого кута пеіграл Ситникова. 3: 2

Правда, на більше гостей не вистачило. В результаті Гірник-Спорт здобув перемогу, зумівши реабілітуватися за розгромну поразку в першому колі.

MAN OF THE MATCH: Сергій Герасимець (Гірник-Спорт)

Герасимця, який більше року лікував спину, замінили на 60-й хвилині.  Однак його перший вихід на поле за цей довгий час став тріумфальним. Два забиті м’ячі, активність на фланзі – все це зробило Геру найпомітнішою фігурою матчу. Не можна не відзначити і Лозового, але цей футболіст від матчу до матчу демонструє якісну гру.

Гірник-Спорт – Агробізнес – 3:2

Голи: Герасимець, 1, 49, Лозовий, 16 – Семенець, 44, Слотюк, 89.

Гірник-Спорт (СТАРТ): Ситников, Шопін, Карась, Векляк, Суханов, Чепелюк, Батюшин, Петрусенко, Лозовій, Герасимець, Чередниченко. Запасні: Данкович, Збунь, Бойко, Моїсеєнко, Малишкін, Сорокін, Климов, Корольков, Твердохліб. Головний тренер: Ігор Жабченко.

Агробізнес (СТАРТ): Мозиль, Захарченко, Думанюк, Когут Н, Курило, Юхимович, Черненко, Семенець, Бойчук, Груша, Когут І. Запасні: Воробей, Кухарук, Слотюк, Семенюк, Палюх, Козьбан, Іванченко. Головний тренер: Олександр Чижевський.

11 липня. 23 тур. 18:00. Горішні Плавні