Sportarena

Гливий таки в Агробізнесі, Коберідзе повернувся в український чемпіонат. Усі трансфери Першої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час зимового антракту сезону 2020/21

Гливий таки в Агробізнесі, Коберідзе повернувся в український чемпіонат. Усі трансфери Першої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це п’ята редакція таблиці переходів (четверта – тут).

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Агробізнес Волочиськ в.Задерейко (ост.кл.: Карпати Львів Д1), з./п.Шаповал (ост.кл.: Волинь Д2), п.Ємаєв (Збруч-Агробізнес Підволочиськ ААФУ АФТ), п./н.Гливий (Кристал Д2), з.Захарченко (Епіцентр Д3), з.Палюх (ВПК-Агро Д2), з.Писко (Авангард Д2), в.Воробей, п.Іванченко
Верес Рівне з./п.Савошко (ПФК Львів U-21), н.Гайдучик (ОДЕК Оржів ААФУ) з.Пінчук (Лівий Берег Київ ААФУ), п.Хоцяновський, н.Яременко (обидва – Кремінь Д2), п./н.Соломка, н.Демчук
Чорноморець Одеса п.Бодня, п.Мащенко, п.Ващишин, н.Сухоручко (всі – Динамо U-21) п.Хамелюк (Олімпік Д1), н.Кожушко (Колос Д1 п/ор.), з.Слінкін
Гірник-Спорт Горішні Плавні з.Кравчук (ПФК Львів Д1 п/ор.), з.Куноун (Рубікон Д3), з.Чеботаєв (Кремінь Д2), з./п.А.Білий (ВПК-Агро Д2) в.Ситников (МФК Миколаїв Д2), з.Калугін, п.Гоменко (обидва – ЛНЗ Лебедин ААФУ), з./п.Герт (Альянс Д2), з./п.Суханов, п.Мурза (обидва – Оболонь Д2), з.Векляк (Олімпік Д1/ФК Минай Д1), з.Карась, п.Петрусенко (всі – ФК Минай Д1), п.Батюшин (Металіст 1925 Д2), п.Козиренко (Ворскла Д1 п/ор.), п.Семенів (ПФК Львів Д1), п.Чепелюк (МФК Миколаїв Д2), п./н.Збунь (Кривбас Д3), з./п.Шопін, п.Стрижак, п.Чередниченко
Металіст 1925 Харків з.Западня (Десна Д1), п.Батюшин (Гірник-Спорт Д2), п.Голодюк (ФК Минай Д1), н.Пономар (Торпедо Грузія Д1) п.Толочко (ФК Ужгород Д3), н.Єрмоленко (Авангард Д2), з.Братков, з./п.Аніх Чідера, п.Коробка
МФК Миколаїв тр.вор.Лазарчук, в.Ситников (Гірник-Спорт Д2), п.Марчук (Вокар Ковель АФВ аматори), п.Чепелюк (Гірник-Спорт Д2)
Волинь Луцьк в.Чернятинський (Буковина Д3), з.Мицик (Кодра Молдова Д1), п.Романов (Метал Харків Д3), п.Хагназарі (ост.кл.: Волинь Д2), п.Шарпар (ФК Рига Латвія Д1) з.Никитюк (Кривбас Д3), п.Кизилатеш (Балікесірспор Туреччина Д2), н.Сікорський (Метал Д3), н.Хомченко (Карпати Галич Д3), з./п.Шаповал, п.Євдокимов (обидва – після початку сезону), з.Болденков, п.Кейта, п.Тетеренко, н.Бондаренко
Альянс Липова Долина з./п.Герт (Гірник-Спорт Д2), п.М.Бойко п.Єсип (Авангард Д2), з.Дугієнко
Оболонь Київ з./п.Суханов, п.Мурза (обидва – Гірник-Спорт Д2), п.Лобов (Авангард Д2), п.Островський (Кремінь Д2 п/ор.), н.Скидан (Зоря U-19) з.Терехов (Полісся Д2), п.Островський (Полісся Д2), п.Загальський, п.Гуті
Полісся Житомир з.Терехов (Оболонь Д2), п.Глагола (ФК Минай Д1), п.Островський (Кремінь Д2 п/ор.Оболонь Д2), в.Яшков, з.Кузнєцов, з./п.Тимошенко, п.Трояновський
Нива Тернопіль сп.дир.Задорожній (ост.кл.: Перемога Дніпро ААФУ), п.Кінаш (Юність Гійче ЛАФ), п.Семенина (Кристал Д2) з.Хохлов (Нива Вінниця Д3), п.Демченко, п.Зінкевич, п.Кохман, п.Д.Скакун
Кремінь Кременчук гол.тр.Годін (Рух Львів U-21), ст.тр.Локтіонов (Кремінь-Юніор), з.Мілесін (ВПК-Агро Д2), п.Хоцяновський, н.Яременко (обидва – Верес Д2) з.Зубков, з./п.Бородай (обидва – Авангард Д2), з.Чеботаєв (Гірник-Спорт Д2), п.Жонатан (Аль-Месаймір Катар Д2), п.Норенков (ЛНЗ Лебедин ААФУ), п.Островський (Оболонь Д2 п/ор.), гол.тр.Головко, тр.Шейхаметов, в.Закорський, з.Брюхов, н.Галата, н.Куліш, н.Кучеренко
ВПК-Агро Вишневе з.Агапов, з.Сухар, п.Піддубний (всі – Зоря U-21 ор.), з.Палюх (Агробізнес Д2), п.Бєляєв (СК Дніпро-1 Д1 ор.), п.Вергун (ост.кл.: Агробізнес Д2), п.Коберідзе (Шевардені-1906 Грузія Д2), з.Мілесін (Кремінь Д2), з.Смирнов (Епіцентр Д3), п.А.Білий (Гірник-Спорт Д2), п.Донгаузер, н.Шарко (обидва – Скорук Томаківка ААФУ), з.Логінов, п.Дорошенко, п.Передистий, п./н.Удод
Прикарпаття Івано-Франківськ з.Ульянов (ост.кл.: Нива Тернопіль Д2), з./п.Курко (ост.кл.: Волинь Д2), н.Пасічняк (Волинь-2 Луцьк Д3), з.Ю.Радульський, з.Феліпович, п.Титов (усі – Прикарпаття U-19), п.Тринчук (ФК Вербівці ААФУ ІФАФ), н.Шевченко (Юність Верхня ААФУ ІФАФ) з.Бочкурз.Коржак, п.Дербах, п.Павлюк
Авангард Краматорськ дир.Швець, в.Поспєлов (ФК Маріуполь Д1), в.Рудик (ФК Олександрія Д1), з.Аксьонов (Банга Литва Д1), з.Зубков, з./п.Бородай (обидва – Кремінь Д2), з.Нестеренко (Рубікон Д3), з.Писко (Агробізнес Д2), з./п.Чмирьов (ФК Тростянець ААФУ), п.Герасимець (Гірник-Спорт Д2), п.Дедух (ФК Чернігів Д3), п.Єсип (Альянс Д2), п.Ігнатенко (Нефтчі Киргизстан Д1), п.Марчук (Вокар Ковель АФВ аматори), п.Трояновський (Полісся Д2), п./н.Гришин (Шейх Рассел Бангладеш Д1), н.Єрмоленко (Металіст 1925 Д2), н.Корнєв (Перемога Д3), з.Козлов п.Лобов (Оболонь Д2), з.Дяченко, з./п.Сидоренко, п.Бондар, п.Пограничний, п.Пуди, п.Сорокин, п.Цибульник, п.Шевчук, н.Майборода
Кристал Херсон гол.тр.Шевченко (Таврія Д3), гол.тр.Якименко (ост.кл.: Кристал Д3) дир.Шевцов, в.Герасименко (Таврія Д3), п.Мартян (Дніпро Черкаси Д3), п.Семенина (Нива Д2), п.Цой (гр.тр.Енергія Д3), п./н.Гливий (Агробізнес Д2), з.Жовтюк, з.Карась, з.Малиш, з.Сухина, п.Бондаренко, п.Головкін, п.Кучер, п.Терзі, п.Чернишов, н.Барладим

 

варіант матеріалу

Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг новости: 12345


Или аккаунт Sportarena