Гол Пейшото приніс Металісту перемогу над болгарським Крумовградом у спарингу

Третя перемога лідера Першої ліги в Туреччині

Гол Пейшото приніс Металісту перемогу над болгарським Крумовградом у спарингу - Перша ліга України

Металлист - Крумовград. Фото - metalist.ua

Металіст провів третій контрольний поєдинок на тренувальному зборі в Туреччині. Лідер Першої ліги мінімально обіграв Крумовград (1:0), який виступає в третьому за силою дивізіоні чемпіонату Болгарії.

Перемогу команді Олександра Кучера приніс єдиний м’яч бразильського форварда Матеуса Пейшото на 56-й хвилині зустрічі.

Раніше на зборі в Туреччині Металіст розгромив софійську Славію (5:0) і переміг чеський Слован (1:0). У середу, 26 січня, харківська команда проведе спаринг проти польського Радомяка. Початок – о 10:00 за київським часом.

Металіст впевнено лідирує в Першій лізі, випереджаючи найближчого переслідувача на 11 очок. У Кубку України команда Кучера вийшла в 1/4 фіналу, де зіграє проти Зорі.

• Товариський матч

Металіст – Крумовград (Болгарія) – 1:0 (0:0)
Гол: Пейшото, 56

Металіст (1-й тайм): Федотов, Романюк, Приходько, Федорів, Дігтярь, Ралюченко, Синчук, Мурза, Рязанцев, Харріс, Красніков

Металіст (2-й тайм): Федотов, Шамич (Ріаскос, 90+1), Влага, Мізюк, Вернаттус, Ралюченко (Поблете, 65), Цвіренко, Тепляков, Кайдалов, Танчик, Пейшото