Інгулець в матчі з п’ятьма голами обіграв Авангард

Захоплюючий матч у Першій лізі!

Александр Мишуренко, ingulec.com

Олександр Олійник, Sport Arena

До гри

Після вирваною зубами і кров’ю нічиї в Минаї, колектив Сергія Лавриненка в усіченому форматі зустрічався з Авангардом. Чому в усіченому? А так склалося, що захисник Семенко відсиджував дискваліфікацію, і лінія оборони знову зазнає змін. Благо, в загальній групі тренувався Павлов – його повернення вельми до речі.

У Авангарду останній тур видався успішним (1:0 над Кременем), але і показав слабке місце краматорців – чотири (!) нереалізованих пенальті за 180 хвилин. Втім, команда Косевіча спокійно йде на восьмому місці і в разі перемоги може легко застрибнути в вагон з назвою «Путівки в УПЛ».

Гра

Гра почалася з швидкого голу від господарів. Швидкий перехід від оборони в атаку завершився шикарною передачею врозріз від Мишуренко на Козака. «Десятка» Інгульця легко обіграв Денчука і без перешкод пробив по порожніх воротах – 1:0.

Авангард швидко прийшов до тями, не давши швидко Інгульцю довершити розпочате. Команда Косевіча огризнулася дальнім ударом Сеницького і декількома стандартами – без особливої ​​небезпеки. А ось Інгулець досить спокійно забив другий. Знову швидкий перехід в атаку, навіс з флангу від Запорожця і Мишуренко без опіки завдав чудового удару в кут – 2:0. Практично відразу ж Козак міг робити дубль, але вперше в гру серйозно вступив Денчук, потягнувши щільний удар від Олександра. Команда Косевіча…  А що вона – мабуть, можна згадати тільки неточний удар від Нехтія.

Два м’ячі переваги для колективу Лавриненко стали хорошим запасом на другу половину зустрічі. Практично відразу після перерви господарі забили і третій – відзначився Сітчінава. Кращий голеадор Першої ліги розштовхав захисників і з носка пробив у кут. Що робив Денчук в цьому моменті – незрозуміло.

Втім, Авангард і не думав здавати. Спершу відзначився Матяж – форвард тактовно в повітрі переграв Павлова і замкнув навіс від Собко. Далі був невеликий штурм, під час якого гості претендували на пенальті, проте свисток Олександра Солов’яна в справу не пішов. І на 90-й хвилині все увінчалося ще одним прострілом (здається, знову був Собко), а ще один “джокер” Мурза вколотив м’яч у сітку – 3:2!

На цій фантастичній ноті матч і завершився. Інгулець знову одноосібно (на час) очолив Першу лігу, а ось Авангард перервав серію без поразок, яка тривала п’ять матчів.

Man of the Match: Олександр Мішуренко (Інгулець)

Так, знову цей хлопець! Саме він асистував Козаку елегантний пас врозріз. Саме він замкнув навіс Запорожця і зробив перевагу своєї команди комфортною. Чергові гольові дії, які напевно стануть неймовірно важливими в боротьбі за титул кращої команди Першої ліги.

Інгулець – Авангард – 3:2

Голи: Козак, 6, Мішуренко, 21, Сітчінава, 48 – Матяж, 63, Мурза, 90.

Інгулець (СТАРТ): Шуст, Запорожець, Мішуренко, Козак, Бартулович, Кучеренко, Павлов, Балан, Сітчінава, Лупашко, Синегуб. Запасні: Лепка, Сениця, Загальский, Коваленко, Мкомола, Фатєєв, Коробка, Щедрий, Квасний. Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Авангард (СТАРТ): Денчук, Воробей, Мірошник, Савин, Сухарьов, Сеницький, Полюлях, Лобов, Матяж, Нехтій, Кирієнко. Запасні: Солдатенко, Брюхов, Цибульник, Сидоренко, Долинський, Дедяєв, Близнюк, Сухомлин, Мурза, Собко. Головний тренер: Олександр Косевич.

Попередження: Балан, 79, Лупашко, 89, Фатєєв, 90+3 – Сухарьов, 41.

18:30. Петрове, «Інгулець-арена»
Арбітр: Олександр Солов’ян (Київ).

Протокольні дані не звірені з офіційним протоколом арбітра.