Sportarena

Карпати беруть топ-талантів Шахтаря, ФСК Маріуполь посилюється під медальну боротьбу. Усі трансфери Першої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час зимового антракту 2023/24

Карпати беруть топ-талантів Шахтаря, ФСК Маріуполь посилюється під медальну боротьбу. Усі трансфери Першої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; + ‒ додаткове поєднання посад; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, ам. – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання; ПФЛ ‒ вимушена призупинка виступів клубами).

Це восьма редакція таблиці переходів (сьома ‒ тут).

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Група «Чемпіонська»
Карпати Львів тр.Єзерський (ФК Олександрія Д1), в.Бобинець, н.Хома (обидва – Прикарпаття Д2), в.Федотов (ЮКСА Д3), з.Булеза (ФК Минай Д1 п/ор.→Шахтар Д1 ор.), з.Козік (Шахтар Д1 ор.), з.Родальєга (Енвігадо Колумбія Д1), п.Гудзінський (ост.кл.: Агробізнес Д2), п.Іродовський (Металург Д2 ор.), п./н.Гуцуляк (СК Дніпро-1 Д1), п./н.Швед (Шахтар Д1), н.Ромеро (Олвейс Реді Болівія Д1) в.Кожухар, з.Бабогло (обидва – Шериф Молдова Д1), з.Порох (Металіст Д2 п/ор.), п.Едуардо (Олівейра Португалія Д3), п.Крістіан (Понте Прета Бразилія U-23 п/ор.), п.Матвєєв (Нива Бузова Д2 ор.)
Інгулець Петрове з.Романченко (ФК Чернігів Д2), п.Панасенко (ФК Минай Д1), п.Сад (Металург Д2) з.Ставничий (Колос Д1 п/ор.), п./н.Запорожець (Оболонь Д1)
Лівий берег Київ в.Механів (Нива Тернопіль Д2), з.Сідней (Таквартінга Бразилія), п.Сердюк (ФК Чернігів Д2) п.Янковський (ФК Лісне КОАФ ам.), п./н.Вакуленко, п./н.Репета (обидва – Дружба Д3), в.Чернятинський, п./н.Голуб
ФСК Маріуполь з.Малакі (Діназ Д2 п/ор.→Колос Д1 п/ор.), з.Маткобожик (Металіст Д2), з.Фатєєв (Оболонь Д1), з./п.Жовтенко (Партизан Кодра КОАФ ам.), п.Задоя (Поділля Д2), п.М.Зубков (Денгофф Денихівка КОАФ ам.), п.Мнишенко, п.Шамич (обидва – Нива Бузова Д2), п.Сніжко (Металург Зп Д2) з.Мамросенко, п.Махиня, п.Чернецький, п./н.Тепляков, н.Літюк
Епіцентр Кам’янець-Подільський
Вікторія Миколаївка в.Кучерук (ост.кл.: Зоря Д1), з.Корохов (Нива Бузова Д2), п.Рогозинський (ФК Минай Д1), п.Копил, п.Савін (обидва – ЛНЗ Черкаси Д1) п.Долінський (ЛНЗ Черкаси Д1 п/ор.), з.Бичков, п./н.Мишенко, н.Галенко
СК Полтава
Агробізнес Волочиськ з.Лойко (Січ Добряни ЛАФ ам.), з.Слива (Нива Тернопіль Д2), з./н.Войтіховський (Поділля Д2), п.Касімов (Кремінь Д2) п./н.Тяпкін (Дружба Д3), п.Грицак, п.Зоренко
Кудрівка-Нива Бузова

гол.тр.Локтіонов (Кремінь-2 Д3), тр.Назаренко, тр.вор.Карпов (всі ‒ Кремінь Д2), п.Матвєєв (Карпати Д2 ор.)

з.Гагун (Верес Д1), з.Мачелюк (Зірка Кропивницький ААФУ), з.Скляренко, п.Захаревич (обидва – Дружба Д3), п.Вечурко (Чайка Д3), п.Рогозинський (ФК Минай Д1), п.Фальковський (Металург Д2 п/ор.→Кремінь Д2), п./н.Коркішко (ост.кл.: Металіст Д1)

в.Захарчук (ФК Лісне КОАФ ам.), з.Дворовенко, п.Будняк, п.Шалфєєв, п./н.Книш (всі – Буковина Д2), з.Корохов (Вікторія Д2), з.Ю.Потімков (Металіст 1925 Д1 п/ор.), з.Прокопчук (ФК Минай Д1), п.Мельник (Нива Вінниця Д3), п.Мнишенко, п.Шамич (обидва – ФСК Маріуполь Д2), п.Паламар, н.Сергійчук (обидва – Діназ Д2), п.Турчанов (Штурм Іванків ААФУ КОАФ ам.), гол.тр.Жабченко, тр.Сак, тр.Шевченко, п./н.Літовченко, н.Урсолов
Прикарпаття Івано-Франківськ з.Болденков (Поділля Д2), н.Кос (ЮКСА Д3) в.Бобинець, н.Хома (обидва – Карпати Д2), з.Писко (з осені), в.Піцан
Група «Вибування»
Металург Запоріжжя   з./п.Палюх (Дружба Д3), п.Іродовський (Металург-2 Д3→Карпати Д2 ор.), п.Сад (Інгулець Д2), п.Сніжко (ФСК Маріуполь Д2), п.Фальковський (Нива Бузова Д2 п/ор.→Кремінь Д2), з.Польовий, п.Крапивний
Буковина Чернівці тр.Соловйов (ост.кл.: ВПК-Агро Д2), тр.Комарницький, тр.вор.Білан (обидва – ЛНЗ Черкаси Д1), в.Каневцев (ост.кл.: Діла Грузія Д1), з.Гарькавенко (ФК Олександрія Д1 ор.), з.Солдат (ФК Минай Д1), з.Дворовенко, п.Будняк, п.Шалфєєв, п./н.Книш (всі – Нива Бузова Д2), п.Хамелюк (ЛНЗ Черкаси Д1), н.Андрейчук (ФК Олександрія Д1 ор.), тр.→сп.дир.Гр.Чурілов з.Пасічник (Діназ Д2), п.Паламарчук (Кремінь Д2), в.Закорський, з.Данилюк, з.Емре Мануіла, з.Червінський, з.Штифанович, п.Глагола, н.Скотаренко
Поділля Хмельницький з.Болденков (Прикарпаття Д2), з./н.Войтіховський (Агробізнес Д2), п.Задоя (ФСК Маріуполь Д2), п./н.Василенко (Оболонь Д1 п/ор.→Діназ Д2), п.Биков, п.Коваленко
Нива Тернопіль в.о.гол.тр.→гол.тр.Стахів в.Механів (Лівий берег Д2), з.Слива (Агробізнес Д2), п.Малащук, п.Проців (з осені)
Гірник-Спорт Горішні Плавні   в.Проценко (Металіст 1925 Д1), з./п.Кальчук, п.Молько (обидва – Кремінь Д2 п/ор.), п.Орнат (Дружба Д3)
Металіст Харків з.Порох (Карпати Д2 п/ор.), з.Шерстюк, п.Паляничка (обидва – Металіст юн.) з.Маткобожик (ФСК Маріуполь Д2), п.Віктор Ян (Дунав Болгарія Д2), п./н.Кобак (ФК Лісне КОАФ ам. в/а), п./н.Пауліньо Бойя (Америка МГ Бразилія Д2 п/ор.→Мірассоль Бразилія Д2), н.Пейшоту (Атлетико Гояненсе Бразилія Д1 п/ор.→Джубіло Івата Японія Д1 в/а)
Кремінь Кременчук тр.вор.Ю.Чумак (ост.кл.: Кремінь-2 Д3), з./п.Кальчук, п.Молько (обидва – Гірник-Спорт Д2 п/ор.), п.Обаміна (Рух-2 Д3), п.Паламарчук (Буковина Д2), п.Пастернак (ЮКСА Д3), п.А.Уманець (Локомотив Київ Д3), н.Куць (ФК Рокита АФП ам.) тр.Назаренко, тр.вор.Карпов (всі ‒ ФК Кудрівка Д3), п.Касімов (Агробізнес Д2), п.Кіреєв (ЮКСА Д3), п.Фальковський (Металург Д2 п/ор.→Нива Бузова Д2)
Діназ Вишгород в.Чернецький, п.Латута, н.Мартинюк (всі – Діназ U-19 ДЮФЛУ), з.Пасічник (Буковина Д2), з.Романенко (ФК Олександрія U-19), п.Паламар, н.Сергійчук (обидва – Нива Бузова Д2), п./н.Василенко (Поділля Д2 п/ор.→Оболонь Д1) з.Малакі (Колос Д1 п/ор.→ФСК Маріуполь Д2), п.Матюшенко (ФК Олександрія Д1 п/ор.→ФК Минай Д1), н.Кобзар (ФК Олександрія Д1 п/ор.), в.Карнаушенко, з.Школьний
ФК Чернігів з.Романченко (Інгулець Д2), п.Сердюк (Лівий берег Д2), в.Коломієць, п.Стрілець, п.Хомич
ФК Хуст з.Леднєв (ФК Минай U-19), п.Новіков (УТК Паланка ФФЧО ам.) з.Скиба, п.Диянчук (обидва ‒ ФК Минай Д1 п/ор.), п.В.Мердєєв (ФК Минай Д1 п/ор.→Скала 1911 Д3), в.М.Мердєєв, п.Вагін

 

варіант матеріалу

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Рейтинг букмекеров
#букмекерописаниебонусоценкасайт
1 Фаворит обзор 10 000₴ + 300 FS
5
РЕГИСТРАЦИЯ
2 Vbet обзор до 150 000₴ + 500 FS
4.7
РЕГИСТРАЦИЯ
Или аккаунт Sportarena