Sportarena

Касарес і Харріс віддані в оренду, Агапов стартує в Узбекистані. Підсумок по трансферах Першої ліги під час війни з росією

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час масштабного воєнного вторгнення рф

Касарес і Харріс віддані в оренду, Агапов стартує в Узбекистані. Підсумок по трансферах Першої ліги під час війни с росією. Футбол

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Читайте також: Збірна першого півріччя Першої ліги сезону 2021/2022

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це десята редакція таблиці переходів (дев’ята – тут). Нагадаємо, що дозаявляти гравців із чемпіонату України в зарубіжні ліги можна було до 07.04.2022 р.

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Металіст Харків в.Рибак (Олімпік Д2), з./п.Файє-Траоре (Санкт-Галлен Швейцарія Д1), п./н.Мурза, п./н.Чідомере (обидва ‒ Оболонь Д2), п.Картушов (Десна Д1), п.Касарес (Флуміненсе Бразилія Д1), п.Поблете (Велес Сарсфілд Аргентина Д1),  п./н.Пауліньо Бойя (Сан-Паулу Бразилія Д1 з осені €1,6 млн), н.Давід (Віторія Бразилія Д1 €1,2 млн) в.Бубенцов (Полісся Д2 ор.), в.Каневцев (Діла Грузія Д1), в.Рибка (Болуспор Туреччина Д2), п.Касарес, п.Поблете (обидва — Індепендьєнте Аргентина Д1 ор.), п.Стрижак (Гірник-Спорт Д2 п/ор.→Медьїмурє Хорватія Д3), п.Шамич (Баник Чехія Д3), п./н.Білоног (ФК Минай Д1 п/ор.→Рітеряй Литва Д1), п./н.Харріс (Тузласпор Туреччина Д1 ор.), п./н.Ріаскос (Грасхопперс Швейцарія Д1 ор.), н.Матеус Пейшоту (Сеара Бразилія Д1 ор.)
Кривбас Кривий Ріг з.Бухал (ФК Олександрія Д1), з.Коцюмака (Перемога Д3 п/ор), з.Павлюк (Ворскла Д1 ор.), з./п.Семеніхін (ФК Вовчанськ Д3 п/ор), п.Кораблін (Металург-2 Запоріжжя ААФУ), п.Пирогов (Сфинтул Георге Молдова Д1 п/ор), в.Черниш, п.Попчук, п./н.Ніколашин (всі ‒ Любомир Д3 п/ор), п./н.Козак (Кристал Д3 п/ор), в.Чернявський, з.Вілівальд, п.Мусолітін, п.Панов (всі – Кривбас U-19) з.Бухал (Сігма Чехія Д2 ор.), з.Коцюмака (Перемога Д3 п/ор→Скорук Д3), з.Малиновський (Олімпія Польща Д4), з.Мостовий (Шевардені 1906 Грузія Д2), з.Фатєєв (Лівий Берег Д3), п.Вагнер (СК Дніпро-1 Д1 п/ор→Діла Грузія Д1), п.Пирогов (Джугас Литва Д1), п.П’ятов (Зноймо Чехія Д3 в/а), п.Щедрий, н.Хобленко (обидва — Левадія Естонія Д1 ор.), п.Говедаріца (Леотар Боснія Д1), з.Гігашвілі
Альянс Липова Долина гол.тр.Безсмертний, тр.Яценко, в.Воробей, з.Зубейко, з.Нелін, з.Ульянов, п.Борисенко, п.Гранкін, п.Чернецький, п.Чеглов, н.Шаврін (всі ‒ Вікторія Д3), з./п.Брікнер (ПФК Львів Д1), п.Сніжко (ЛНЗ Черкаси Д3), п.В.Шарай (Інгулець Д1), н.Брук (Шальке ІІ Німеччина Д4), н.Яловенко (Олімпік Д2) з.Адаменко (Чайка Д3), з./п.Брікнер (Жетису Казахстан Д1), п.Шмигельський (Скорук Д3), п./н.Агапов (Машал Узбекистан Д1), п.Карноза (зав.), з.Зайков
Оболонь Київ в.Тюрін (Епіцентр Д3), з.Дмитренко (Олімпік Д2), з.Потопальський, п.Сичевський, п./н.Василенко (всі – Чайка Д3 п/ор.) в.Литвиненко (Відзев Польща Д2), в.Тюрін (Рюмії Франція Д4), з.Безуглий (Металіст 1925 Д1), з.Бородай (Бронь Польща Д4), п.Матяж, п.Мединський (обидва – Карловац 1919 Хорватія Д4), п./н.Касімов (ФК Минай Д1), п./н.Мурза, п./н.Чідомере (обидва ‒ Металіст Д2), н.Скидан (Любань Майови Польща Д5)
Нива Тернопіль   п.Семенина (Карпати Львів Д3), н.Кисленко (Полісся Д2), з.Васько, п.Скакун
Гірник-Спорт Горішні Плавні в.Паламарчук (Чорноморець Д1), з.Малакі (Колос U-19), п.Громенко (Рубікон Д3), п.Книш (Ворскла U-19), п.Орнат (Буковина Д3), п.Росляков (МФК Миколаїв Д3), п./н.Мкомола (Ворскла Д1 ор.), н.Коваль (Поділля Д2 п/ор→Колос Д1), з.Сологуб, п.Савінський в.Кліщук (Інгулець Д1), з.Сафіханов, п.Ямполь (обидва – Поділля Д2), п./н.Твердохліб (ФК Минай Д1), н.Кожевніков
Прикарпаття Івано-Франківськ в.Герич (Балкани Д3), з.Головко, п.Сидоренко (обидва – Кремінь Д2), п./н.Оринчак (Полісся Д2) в.Новак (зав.→тр.вор.ФК Минай Д1), з.Лень (Рух Д1 п/ор), з.Мицик (Іда-Вірумяя Естонія Д2), з.Квасний, з.Пастух, з.Сікач, п.Толочко
Поділля Хмельницький в.Задерейко (Агробізнес Д2), в.Кринський (Волинь Д2), з.Сафіханов, п.Ямполь (обидва – Гірник-Спорт Д2), п.Джомзе (Сент-Гюберт Канада), п.Трубніков (Любомир Д3), н.Буряк (Іскра Теофіполь ХмОАФ) в.Кринський (Пжеров Чехія Д4), в.Кучеренко (Колос Д1 п/ор→Аксу Казахстан Д2→Д1 ор), з.Морговський (Полісся Д2), з.Пернацький, н.Прильопа (обидва – Отроковице Чехія Д3), з./п.Пріхна (Бронь Польща Д4), п.Жикол (Лівий Берег Д3), п.Мораренко, (Колос Д1 п/ор), п.Островський (Олімпія Польща Д4), п.Ямполь (Світ Нови-Двор Мазовецький Польща Д4), н.Карпенко (Акжайик Казахстан Д1), н.Коваль (Колос Д1 п/ор→Гірник-Спорт Д2), н.Прильопа (Отроковице Чехія Д3), з./п.Ващишин (Динамо Д1 п/ор), в.Шухман, п.Волинець
Полісся Житомир тр.вор.Худжамов (ост.кл.: ФК Маріуполь Д1), в.Бубенцов (Металіст Д2 ор.), в.Кудрик (ФК Маріуполь Д1), в.Поспєлов (ФК Краматорськ Д2), з.Кушніренко (Ворскла Д1), з.Морговський (Поділля Д2), з./п.Батагов (СК Дніпро-1 Д1 ор.), п.Вакула (Ворскла→Шахтар Д1 ор.), н.Будківський (Десна Д1), н.Кисленко (Нива Тернопіль Д2) з.Терехов (Лівий Берег Д3), з.Швець (ФК Краматорськ Д2), п.Глагола (ФК Ужгород Д2), п.Оринчак (Прикарпаття Д2), н.Коломоєць (ФК Минай Д1), н.Будківський (Коджаеліспор Туреччина Д2), в.Махарадзе, в.Тимофеєв, з.Акубардія, п.Чайковський
Волинь Луцьк п.Бойко (Кремінь Д2) в.Кринський (Поділля Д2), з.Цюпа (Карпати Львів Д3), з./п.Кучеренко (Інгулець Д1), п.Хагназарі (Алмалик Узбекистан Д1), н.Квасов
Олімпік Донецьк з.Сухомлинов, п.Улянченко, п.Луценко (всі – Рубікон Д3 п/ор.) гол.тр.Литовченко, тр.Розгон, в.Рибак (Металіст Д2), в.Шеремета (ВПК-Агро Д2), з.Дмитренко (Оболонь Д2), з.Карвацький, з.Новіков, п.Семчук (всі ‒ Нива Вінниця Д3), з.Ходуля (Скорук Д3), п.Стрижак (Металіст Д2 п/ор.→Лівий берег Д3), п.Цурупін, п./н.М.Литовченко (обидва ‒ ФК Краматорськ Д2), п./н.Калайтан (ВПК-Агро Д2), н.Кірієнко (Шевардені 1906 Грузія Д2), н.Ковбаса (Лівий Берег Д3), н.Яловенко (Альянс Д2), в.Прокопенко, з.Білий, з.Мудрик, з.Трубочкін, з.Шевченко, п.Гбамбл, п.Глущук, п.Зарічнюк, п.Койдан, п.Ходаковський, н.Прядун
ФК Краматорськ з.Швець (Полісся Д2), п.Гавриленко (ост.кл.: Полісся Д2), в.Бабійчук (Верес Д1), п.Цурупін, п./н.М.Литовченко (обидва ‒ Олімпік Д2) в.Поспєлов (Полісся Д2), з.Зубков (Агробізнес Д2), з.Козлов (Чайка Д3), п.Геловані (Карайскакіс Греція Д2), п.Даудов (Епіцентр Д3), п.Ндукве, н.Блажко (обидва – Металіст 1925 Д1 п/ор.), з.Медведєв, п.Підручний, п.Д.Прокопчук, п.Трояновський
Агробізнес Волочиськ в.Матус (Кристал Чортків АФТ), з.Зубков (ФК Краматорськ Д2), з./п.Бєлоусов (Кремінь Д2), п.Мочуляк (Лівий берег Київ Д3), п.Русьян (Чайка Д3), н.Апанчук (Діназ Д3), н.Галадей (Медобори Зелене АФТ) в.Задерейко (Поділля Д2), з.Зубков (Рух Хожув Польща Д3), з.Юхимович (Зніч Польща Д3), п.Вербний (Бішофсхолден Австрія ам.), п.Черненко (Марек Болгарія Д2), н.Семенець (Агрон Великі Гаї ААФУ), з.Слотюк, н.Захарків, н.Петров
ВПК-Агро Вишневе гол.тр.Поклонський, тр.Назаренко, з.Білоус, з.Киричук, п.Соловйов, п.Матвєєв, п.Рубчинський, н.Гора (всі ‒ ФК Нікополь Д3), в.Литвиненко (Вікторія Д3), в.Шеремета (Олімпік Д2), з з.Веремеєв (Скорук Д3), п./н.Калайтан (Олімпік Д2), н.М.Куліш (Рубікон Д3), з.Кононов, н.Митченко, н.Ховайко (всі ‒ ост.кл.: СК Дніпро-1 U-21) гол.тр.Грицай, тр.Чечер, в.Махновський (Акжайик Казахстан Д1), з.Зозуля (Шевардені 1906 Грузія Д2), п./н.Будняк (Перемога Д3), з.Палюх (Металург Д3), п.Литвиненко (Рух Д1 п/ор), п.Наполов (ЛНЗ Черкаси Д3), в.Караващенко, з.Пашаєв, з.Слива, з.Хубутія, п.Льопа, п./н.Дудік, н.Колесник
ФК Ужгород в.Дегтяр, п.Стень, н.Гірний (всі ‒ МФА Мункач Д3), в.Кашка (ФК Минай U-19), п.Волинець (Буковина Д3), п.Глагола (Полісся Д2), п.Доля (Таврія Д3), п.Жонатан (Кіфісія Греція Д2), п.Станкович (ФК Минай Д1 ор.) в.Готра (Кішварда Угорщина Д1), в.Ющишин, з.Савошко, н.Гайдучик (всі – Верес Д1 п/ор.), з./п.Аксьонов (ФК Минай Д1), п.Вискребенцев (ФК Маріуполь Д1 п/ор.→ФК Слуцьк Білорусь Д1), п.Ряшко, п./н.Пиняшко (обидва – Казінбарчика Угорщина Д3), п.Ференцик (Марцелова Словаччина Д3), п./н.Машталір (Поділля Д2), з.Беца, п.Тищук, н.Корнєв, н.Хомченко
Кремінь Кременчук з.Азізов (Зоря U-21 Луганськ), з.Куртяк (АФСК Київ Д3), п.Бородін (Жупчани Словаччина ам.), п.Жданович (Зірка Кропивницький ААФУ), н.Куць (Олімпія Савинці ААФУ), н.Лісняк (Інгулець Петрово U-19), з.Адегбола в.Старченко (Стара Любовна Словаччина Д4), з.Бичков, з.Курелех (обидва – СК Полтава Д3), з.Головко, п.В.Сидоренко (обидва – Прикарпаття Д2), з./п.Бєлоусов (Агробізнес Д2), п.Авер’янов (Діназ Д3), п.Бойко (Волинь Д2), н.Навроцький (Максимир Хорватія Д3), в.Мирний, з.Орел, п.Білоус, п.Кошман, п.Мурашов

 

варіант матеріалу

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena