Краматорськ на своєму полі переміг Поділля у матчі з двома вилученнями

Третя перемога команди Городова в цьому сезоні

Фото - facebook.com/fcpodillya

Єгор Данилов, Sport Arena

Програму четвертого туру Першої ліги відкрило протистояння в Краматорську, в якому місцева команда приймала Поділля. Обидва колективи перед очною грою перебували у верхній частині турнірної таблиці і позитивний результат у новому матчі точно допоміг би одному із них підібратися до лідерів чемпіонату.

Команда Олексія Городова у минулому турі поступилася Агробізнесу і перервала свою серію із двох перемог поспіль. Цікаво, що до матчу з Поділлям всі поєдинки за участю Краматорська закінчувалися з однаковим рахунком – 2:0. А ось підопічні Віталія Костишина у минулому матчі розгромили на своєму полі ВПК-Агро і здобули довгоочікувану перемогу в рамках Першої ліги, яка дозволила Поділлю істотно поліпшити своє становище.

Перший небезпечний момент у матчі створили господарі: Вітенчук підключився до атаки своєї команди і робив навіс з правого флангу, але замість подачі вийшов удар, який ледь не залетів за комір Чуваєву – трохи вище воріт. Але вже в наступній атаці, на 9-й хвилині матчу, Краматорськ вийшов вперед: Сухаров здорово навісив з флангу точно на голову Дорошенка, якому залишалося лише влучити у ворота – 1:0.

Ще через декілька хвилин Сухаров намагався забити зі штрафного, але його удару трохи не вистачило точності. На стартових хвилинах першого тайму саме футболісти Краматорська володіли ініціативою і, незважаючи на забитий м’яч, не віддали м’яч супернику, а грали першим номером і намагалися забити ще. Традиційно активним був Даудов – його удару забракло влучності, солідно працювали фланги Краматорська, декілька небезпечних навісів з кутових – такі моменти говорили про тотальну перевагу Краматорська в ці хвилини.

Лише на 30-й хвилині Поділля створило свій перший небезпечний момент у матчі: Мораренко класно віддав на Карпенка, який отримав м’яч в хорошій позиції, але зовсім трохи не влучив у дальній кут воріт. Як і раніше не щастить форвардові Поділля, який не реалізував багато можливостей в попередніх матчах. У наступній атаці Карпенко знову опинився в шикарній позиції, але з розвороту не зміг відправити м’яч у ціль з близької відстані – мимо. Ще через декілька хвилин після жахливої ​​помилки Прокопчука Мораренко вийшов один на один з голкіпером, але не зумів переграти Поспєлова.

І все ж гості зуміли забити м’яч у відповідь! Савошко зробив простріл з правого флангу, Островський набіг і з першої спроби потрапив у захисника, а з другої таки пробив Поспєлова – 1:1. Цікаво, що хавбек команди Костишина забив у другому матчі поспіль. Четвертий забійний момент біля воріт Краматорська все-таки завершився голом і по такій грі м’яч Поділля дійсно був лише питанням часу.

Після перерви характер гри трохи змінився, команди стали діяти більш обережно і на перших хвилинах другого тайму не так активно йшли вперед. Але все ж Краматорську знову вдалося вийти вперед. Похитайло, який вийшов на заміну, віддав на Єрмоленка, який увійшов в штрафну, але пробив точно в Чуваєва. На жаль для гостей, м’яч відлетів на ногу Коробці, який легко відправив круглого у порожні ворота – 2:1.

Пропущений м’яч став хорошим подразником для футболістів Поділля, які відразу ж забрали м’яч під свій контроль і почали робити спроби зрівняти рахунок. Знову активним був Островський, який зробив декілька небезпечних прострілів з флангу, з близької відстані повз пробивав Карпенко, згадується удар головою Пернацького – але всі ці моменти не допомогли команді із Хмельницького роздобути хоча б нічийний результат.

Кінцівка гри також запам’яталася двома вилученнями: спочатку Похитайло грубо відмахнувся від Панасенкова, а через декілька хвилин сам Артем вирішив симулювати порушення у чужому штрафному і отримав другу жовту картку. Як результат – дуже непроста перемога Краматорська, вже третя в нинішньому розіграші Першої ліги. Цей успіх дозволив команді Городова на деякий час зрівнятися за очками з Кривбасом і Металістом, а ось Поділля точно опуститься на декілька позицій вниз за підсумками четвертого туру.

Man of the Match: Володимир Коробка (Краматорськ)

Нападник господарів провів хороший матч і в потрібний момент опинився у потрібному місці, відмінно зігравши на добиванні і забивши переможний м’яч Краматорська в цьому матчі. Саме гол Коробки приніс підопічним Городова важливі три очки.

Краматорськ – Поділля (Хмельницький) – 2:1 (1:1)

Голи: Дорошенко, 9, Коробка, 58 – Островський, 39

Видалення: Похитайло, 82 – Панасенков, 86

Краматорськ (стартовий склад): Поспєлов, Прокопчук, Вітенчук, Даудов, Зубков, Єрмоленко, Підручний, Мягков, Дорошенко, Сухаров, Коробка

Запасні: Якубенко, Агапов, Трояновський, Козлов, Гунічев, Куканов, Сеницький, Шушко, Медведєв, Похитайло, Геловані

Головний тренер: Олексій Городов

Поділля (стартовий склад): Чуваєв, Морговський, Матвєєнко, Пернацький, Корохов, Ліповуз, Пріхна, Мораренко, Островський, Савошко, Карпенко

Запасні: Кучеренко, Панасенков, Цибульник, Веремієнко, Прильопа, Жикол, Коваль

Головний тренер: Віталій Костишин

16:30. Краматорськ. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Ярослав Пєсоцький (Сумы)

Повну трансляцію матчу можна подивитися тут.