Кремінь у напруженому матчі дотиснув Кристал

Господарі забили єдиний гол за 15 хвилин до закінчення матчу

facebook.com/MFKkremen

Влад Власенко, Sport Arena

У матчі 13-го туру Першої ліги України Кремень приймав на своєму полі вражений коронавірусом Кристал. Поєдинок відбувся в Кременчуці, та й в цілому в цьому турі командам пандемія  перешкодила провести гри на своїх полях, адже через “карантину вихідного дня” вся країна перейшла в “помаранчеву” зону, що дозволяє проведення спортивних змагань, в тому числі і матчів Першої ліги.

Херсонці приїхали в Полтавську область в неповному складі, адже раніше коронавірусом в команді заразилися сім футболістів, які перебувають на самоізоляції разом із тренером Сергієм Валяєвим. У господарів – дискваліфікований вінгер Євген Мурашов. У попередньому турі Кремінь зазнав розгромної поразки від Агробізнесу з рахунком 1: 5, і команда Олександра Головка явно хотіла виправитись за таку невдачу. Кристал також в минулому матчі зіграв погано, програвши 0:4 Чорноморцю.

Кремінь на правах господарів почав активніше, а найбільша небезпека виходила від Станіслава Сорокіна. Він небезпечно виконав два штрафні удари, коли спершу парирував Восконян, а потім м’яч пролетів трохи над воротами Кристала. Трохи пізніше він бив вже після скидки партнера і цілив у дальній кут – м’яч пройшов поруч зі штангою. Згодом іще один небезпечний штрафний заробили кременчужани, але на цей раз кіпер відбив удар Дениса Островського в кут. Кристал відповів своїм хорошим моментом, коли міг відкривати рахунок в матчі Віктор Мартян, але з гарної позиції і без опіки той не влучив по воротах Данковича.

Ближче до перерви гра вирівнялася і Кремінь вже не мав такої великої кількості моментів, як це було на старті поєдинку. Кристалу вдалося заспокоїти суперника, який став менш активно ходити вперед, хоча у херсонців після удару Мартяна в першій половині так і не було більше можливостей забити. Свій момент команда Головка все ж створила в кінцівці тайму, коли здорово пробив приблизно з лінії штрафного Островський зовсім поруч з дальньою стійкою. У підсумку в роздягальні команди пішли при нулях на табло Кремінь-Арени.

На початку другого тайму команди відразу ж обмінялися небезпечними випадами. Лише Данкович врятував Кремінь після небезпечного удару Віктора Мартяна, який прийняв пас партнера з центру поля і цілив у нижній кут, а господарі відповіли непоганим ударом у ворота від Луїса Фернандо, але перед цим лайнсмен зафіксував положення поза грою.

На 70-й хвилині арбітр несподівано призначив пенальті у ворота Кременя. М’яч на краю штрафного під час подачі потрапив в руку Олександру Кривенко, але Кристал свій стовідсотковий шанс не реалізував. Іван Гливий пробив в правий кут, але прочитав його задумку Роман Данкович і відбив м’яч.

Правило “не забиваєш ти – забивають тобі” в цьому матчі спрацювало просто ідеально. У штрафному майданчику Кристала Денис Галата залишив м’яч для Олександра Кривенка, а той пробив точно в дальній нижній кут воріт гостей. Лише кілька хвилин тому Кривенко був головним антигероєм, через якого Кремню пробивали пенальті, але тепер саме він вивів свою команду вперед. 1:0.

У підсумку мінімальна перемога Кременя в напруженому матчі. Видно, що херсонці намагаються, але поки що в Першій лізі їм не вистачає класу, щоб протистояти навіть середнякам.

Man of the match - Роман Данкович (Кремінь)

Воротар Кремня провів відмінний матч, не дозволивши Кристалу повести в рахунку на 70-й хвилині, відбивши пенальті від Гливого. Сейв воротаря явно надихнув господарів, які вже через п’ять хвилин забили єдиний гол поєдинку.

• Перша ліга. 13-й тур

Кремінь (Кременчук) – Кристал (Херсон) 1:0 (0:0)
Гол: Кривенко, 75

На 70-й хвилині Иван Гливий (КХ) не реализував пенальти (воротар)

Кремінь (стартовий склад): Данкович, Мягков, Зубков, Сантос, Чеботаєв, Норенков, Жонатан, Брюхов, Островський, Сорокін, Фернандо. Запасні: Олійник, Бичков, Галата, Кривенко, Бородай, Молько, Геловані. Головний тренер: Олександр Головко.

Кристал (стартовый склад): Восконян, Малиш, Барський, Чернишов, Крутін, Бондаренко, Терзі, Мартян, Цибульський, Семеніна, Гливий. Запасні: Муравйов, Цой, Ольховиков, Головкін, Карась. Головний тренер: Сергій Валяев.

15 листопада. 13:00. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена»
Арбітр: Євген Назаров (Харків)