Кремінь в матчі з двома пенальті здолав Металіст 1925

Кременчужани свій удар з одинадцяти метрів реалізували, харків'яни - ні

facebook.com/MFKkremen

Влад Власенко, Sport Arena

У Харкові в матчі 14-го туру Першої ліги Металіст-1925 приймав Кремінь. Команда Валерій Кривенцова перед грою займала шосту позицію турнірної таблиці, що при завданні виходу в УПЛ поки не може влаштовувати харків’ян. Кремінь у поточному сезоні виступає середньо, команда Олександра Головка підійшла до звітної зустрічі 11-ою. У минулому турі Металіст 1925 програв лідируючого Чорноморцю (0:2), а Кремінь вдома впорався з Кристалом (1:0).

Позитивний момент для обох команд – відсутність будь-яких заражень на коронавірус, який останнім часом косить багато колективів. У складі Кремня матч пропускав лише хавбек Олександр Кривенко через дискваліфікацію. Відзначимо, що саме він в попередньому матчі став автором єдиного гола в ворота херсонського Кристалу.

Матч почався з атак Кременя, де на вістрі активно діяли Мурашов і Сорокін. Однак, Металіст недовго став терпіти такий хід гри і перехопив ініціативу, почавши створювати перші напівмоменти: з небезпечної позиції удар Дерека був заблокований, а після метушні у штрафному Кременя арбітр зафіксував порушення в атаці. Гості відповіли неточним ударом з лінії штрафного зльоту від Норенкова.

Команди продовжували показувати відкритий футбол. Удар від все того ж Дерека намертво забрав в руки Андрій Олійник, а Кремень відповів хорошим ударом зльоту Мурашова, а потім дальнім пострілом Норенкова – обидва рази Максим Коваленко справлявся з ударами суперників. Перший дійсно небезпечний момент виник у харків’ян на 25-й хвилині, коли після прийому м’яча в штрафний Владислав Дмитренко буквально розстрілював ворота гостей, але воротар витягнув м’яч з ближнього кута. У відповідь Мурашов бив у Кремня з штрафного, але не сильно. Кінцівка тайму проходила у взаємних атаках і дальніх ударах, які часом були досить гострими, але все ж на перерву команди пішли за нічийного рахунку 0: 0.

Другий тайм стартував в такому ж ключі, як проходила і перша половина. Не можна сказати, що було видно якусь виразну перевагу однієї з команд, тим більше небезпечних моментів як і раніше було мало. На виручку командам прийшов стандарт, а саме пенальті, який Кремень заробив по закінченню години гри: Сорокін перехопив м’яч в центрі поля і віддав в штрафну на Норенкова, якого збив у власному штрафному Михайло Шершень. До точки підійшов Сорокін і пробив точно в кут воріт Максима Коваленка, який вгадав напрямок м’яча, але не зумів до нього дотягнутися. 1:0 – команда Олександра Головка вийшла вперед.

Здавалося, що команді Валерія Кривенцова потрібно буде відразу йти в атаку, щоб виправити ситуацію, але по-справжньому оживити гру Металісту 1925 так і не вдалося. Не допоміг команді Кривенцова і зароблений пенальті: м’яч потрапив в руку Брюхова після подачі кутового і удару Браткова головою. Сам же Антон і підійшов до м’яча у харків’ян, але переграти Олійника йому не вдалося – кіпер Кременя стрибнув у кут і парирував удар Браткова.

У кінцівці матчу з середньої дистанції зі штрафного здорово у Металіста 1925 пробив Криськів – Олійник знову виручив команду і витягнув м’яч в стрибку. А на 88-й хвилині харків’яни і зовсім залишилися в меншості після вилучення Жичикова за сумісництвом жовтих карток. Він пропустить наступний матч команди проти ВПК-Агро. У підсумку підопічні Головка впритул підібралися в турнірній таблиці якраз до Металіста, піднявшись на десяте місце, а команда Кривенцова опустилася на дев’яту позицію.

Man of the match - Андрій Олійник (Кремінь)

Воротар Кременя провів відмінний матч, відбивши пенальті від Браткова та рятуючи свою команду в інших гострих епізодах. Якби не приголомшлива гра Олійника, то гості навряд чи могли б розраховувати на три очки.

• Перша ліга. 14-й тур

Металліст 1925 (Харків) – Кремінь (Кременчук) 0:1 (0:0)
Гол: Сорокін, 64 (пен.)

Вилучений: Жичіков, 88

На 77-й хвилині Антон Братков (М) не реализував пенальті (воротар)

Металіст 1925 (стартовий склад): Максим Коваленко, Жичіков, Шершень, Братков, Іван Коваленко, Кольцов, Савін, Криськів, Дмитренко, Лукас Вентура, Дерек. Запасні: Дьяков, Пец, Чидера, Цвіренко, Резепов, Ндукве, Толочко, Холод, Савицький, Коробка, Калайтан. Головний тренер: Валерій Кривенцов.

Кремінь (стартовий склад): Олійник, Мягков, Зубков, Сантос, Чеботаєв, Норенков, Жонатан, Сорокін, Брюхов, Бичков, Мурашов. Запасні: Данкович, Галата, Бородай, Молько, Головко, Геловані, Островський. Головний тренер: Олександр Головко.

20 листопада. 14:00. Харків. Стадіон “Металіст”
Арбітр: Дмитро Кубряк (Одеса)