Кремінь втратив перемогу над Волинню

Кремінь знову отримав пенальті у власні ворота.

Фото - fcvolyn.net

Наставник Волині Андрій Тлумак одужав від коронавірусу, але все ж прислухався до рекомендацій лікарів і залишився в Луцьку. Але десант футболістів Волині виявився значним, команда приїхала до Кременчука виключно за очками.

Але і Кремінь не планував почивати на лаврах. Перш за все, в клубі подбали про фан-зони для уболівальників, які могли подивитися гру на затишних пуфиках ресторану, де харчуються гравці клубу. У порівнянні з мінімально програною зустріччю в Краматорську, в складі відбулася лише одна заміна – Бафталовський почав в запасі, а 20-річний півзахисник Кривенко вперше вийшов на поле з перших хвилин.

Перший тайм видався активним, але перші 30 хвилин без особливих моментів. Пригадується хіба що на 13-й хвилині дальній удар Литвяка, але м’яч просвистів біля стійки воріт. Гості намагалися розхитати організований захист Кремня, але було помітно, що без Кожанова, що залишився в запасі, в атаці їм складно.

На початку другого тайму Кожанов замінив Конкольняка, і майже відразу Волинь отримала свій момент. Розгонисту атаку провели лучани, яку ударом поруч зі стійкою завершував Хагназарі.

А ще через пару хвилин Кремінь отримав свій шанс, яким і скористався на всі сто. Сула зробив ривок по правому флангу, прокинув м’яч повз Литовченка, який змушений був фолити. Жовта для кіпера Волині і небезпечний стандарт для господарів. Сам же форвард відмінно скористався шансом, пробивши чітко впритул з ближньою штангою. І це другий літній гол орендованого у Інгульця Сули. 1:0.

На 65 хвилині Кремінь міг зміцнювати перевагу. Але спочатку Козлов не дотягнувся до м’яча після навісу з правого флангу, а потім Литвяк пробив з-за штрафної з відскоком від газону і Литовченко не без проблем перевів м’яч з дальнього кута на кутовий.

Відзначимо, що господарі діяли розкуто і впевнено, як єдиний механізм. Волинь нічого не могла протиставити збалансованому захисту Кремня. Правда, на 84 хвилині Курко виявився один на дальній штанзі після розіграшу кутового, підробив під удар і відправив м’яч повз ворота. За хвилину до кінця міг забивати Мурашов, але не влучив по м’ячу.

А в компенсований час Волинь заробила пенальті. Кізілатеш пробивав в штрафній, і Бичков вже в падінні зіграв рукою. Жовта для захисника і пенальті, якеий сильним ударом реалізував Кожанов. 1: 1.

У минулому турі Кремінь також пропустив з пенальті. Не щастить симпатичною команді Свистуна із цим.

В результаті Волинь задовольняється одним очком і трохи пригальмовує в гонитві за медалями. А Кремінь, для якого кожне очко має значення в боротьбі з іншими аутсайдерами, знову порадував якісною грою.

Man of the Match: Євген Мурашов (Кремень)

Відмінний матч для півзахисника кременчужан. Був господарем центральної осі поля, не раз опинявся на ударній позиції і постачав передачами партнерів.

Кремінь (Кременчуг) – Волинь (Луцьк) – 1: 1

Голи: Сула, 50 – Кожанов, 90 + 1, з пенальті.

Кремень (СТАРТ): Олійник, Бичков, Курелех, Головко, Клюс, Литвяк, Моцик, Лобода, Кривенко, Мурашов, Сула. Запасні: Закорський, Фастов, Черниш, Дмитрієв, Пилипенко, Козлов, Янаков, Бафталовський, Білоус. Головний тренер Сергій Свистун.

Волинь (СТАРТ): Литовченко, Приндета, Сімінін, Цюпа, Рябов, Сад, Климець, Конкольняк, Курко, Хагназарі, Волошинович. Запасні: Неділько, Ульянов, Мартинюк, Кізілатеш, Сасовський, Кожанов, Кобзар. Тренер: Руслан Мостовий.