Кремінь здобув домашню перемогу над ВПК-Агро

Команда Головка здобула третю перемогу в сезоні

Фото - fckremen.com

Ярослав Кроха, Sport Arena

Суперники один з одним вже зустрічалися в Кубку України. Тоді ВПК-Агро переміг в серії пенальті. Можна не сумніватися, що підопічні Головка виходили на гру з бажанням реабілітуватися. До того ж, у Кременя останнім часом не було результату. Команда програла чотири матчі поспіль. Це додатково мотивувало господарів перед домашнім матчем.

Що ж стосується ВПК-Агро, команда повернулася після корона-паузи перемогою над Прикарпаттям на його полі, проте потім зазнала домашньої поразки від лідера – Чорноморця. Мотивації в команд було хоч відбавляй, тому матч обіцяв бути цікавим.

Втім, очікування вболівальників він так і не виправдав. У першому таймі господарі виглядали цікавіше. Традиційно проявляв активність Куліш, бив здалеку Мурашов. У гостей своїм моментом запам’ятався Кіча.

В другому таймі на поле вийшов Фернандо, на якого намагалися грати партнери. Але в підсумку забив Геловані. Саме Фернандо пройшов по лівому флангу, віддав правіше на 22-річного півзахисника, який зважився на дальній удар. М’яч з відскоком від газону опинився в верхньому куті. 1:0. Крапку в матчі поставив Сорокін, який пресингом змусив помилитися воротаря ВПК Бубенцова і забив у порожні ворота. 2:0 – важлива перемога для підопічних Головка.

Кремінь добув третю перемогу в сезоні і піднявся в середину таблиці.

Man of the Match: Станіслав Сорокін (Кремінь)

Хороший матч атакувального півзахисника. Особливо вдався гравцеві другий тайм, коли він багато нагнітав і тримав в напрузі захисників суперника. А його забитий м’яч став наслідком тиску на ворота Бубенцова.

Кремінь (Кременчук) – ВПК-Агро (Магдалинівський р-н) – 2:0
Голи: Геловані, 70, Сорокін, 89

Кремінь (стартовий склад): Олійник, Бичков, Бородай, Зубков, Чеботаєв, Білоус, Геловані, Брюхов, Мурашов, Куліш, Сорокін. Запасні: Данкович, Галата, Жонатан, Де Олівейра Фернандо, Закорський, Кривенко, Кучеренко, Молько, Островський. Головний тренер: Олександр Головко

ВПК-Агро (стартовий склад): Бубенцов, Красов, І. Білий, Яременко, Смірнов, Ляшенко, Будняк, Тищенко, Шмигельский, Кіча, Донгаузер. Запасні: Шеліхов, Удод, Горбаченко, Сидоренко, А. Білий, Шаповалов, Мілєсін, Логінов, Шарко. Головний тренер: Сергій Соловйов

15:00. Кременчук, Кремінь-Арена

Арбітр: Олександр Сахно (Київ)