Кривбас у більшості не зміг обіграти Оболонь у першому матчі без Приходька

Гравці Кривбасу четвертий матч на виїзді не можуть виграти

fckryvbas.com

Центральний матч туру, до якого суперники підійшли з полярним настроєм. Переможна серія Оболоні до цього матчу тривала в Першій лізі три гри, а Кривбас у минулому турі зазнав першої поразки в Першій лізі з розгромним рахунком. Криворіжці не перемагають вже в трьох поспіль гостьових матчах чемпіонату: дві нічиї і поразка, тому після 0:5 з Металістом відправлялися до Києва супермотивованими. Господарі, навпаки, в настрої після другої в сезоні Вікторії над Поліссям.

На восьмій хвилині гості могли відкривати рахунок. Після передачі Гордієнка з забійної позиції точно в руки голкіперу пробив Хобленко. На 16-й хвилині удар Дебелко в стрибку парирував Литвиненко. Хороший старт матчу для Кривбасу, тим не менш, голів не приніс. Навіть з точки.

На 23-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Оболоні: Осман відверто тримав за руку Васіна. Але Хобленко з позначки не зміг переграти Василя Литвиненка.

На 25-й хвилині після удару Матяжа довелося вступати в гру Сарнавському. Дуже якісна гра у виконанні команд. Не вистачало тільки забитих м’ячів. Перший тайм завершився нульовою нічиєю.

Оболонь активно розпочала другий тайм, але господарям не вистачало гостроти в завершальній стадії атаки. На початку другого тайму команди грали більш прагматично. На 60-й хвилині Семенов з-за меж штрафного пробив повз ворота. А на 69-й хвилині Оболонь залишилася в меншості. Арбітр видалив Безуглого за грубу гру прямою ногою проти Гордієнка. Гості додали. На 72-й хвилині удар впритул Щедрого парирував Литвиненко – черговий сейв голкіпера Оболоні. Незважаючи на стартовий натиск, забити гості так і не змогли. Більш того, могли пропустити і контратаку, але Бородай не знайшов на дальній штанзі партнера. Центральний матч туру завершився без голів.

Man of the match: Василь Литвиненко (Оболонь)

29-річний воротар Оболоні парирував пенальті і ще кілька разів врятував свою команду. Він по праву може вважатися героєм матчу.

• Перша ліга. 11-й тур

Оболонь (Київ) Кривбас (Кривий Ріг) – 0:0

Нереалізований пенальті: Хобленко (ККР), 24 – воротар

Вилучення: Безуглий, 69 (О)

Оболонь (стартовий склад): Литвиненко, Осман, Лукьянчук, Бородай, Безуглий, Лобов, Матяж, Мединський, Майданевич, Мурза, Черній. Запасні: Федорівський, Батальський, Щебетун, Прокопенко, Олійник, Мате, Глошардін, Покотилюк, Слободян, Чідомере. Головний тренер: Валерій Іващенко.

Кривбас (стартовий склад): Сарнавський, Балан, Рябов, Зотько, Мостовий, Гордієнко, Приходько, Семенов, Хобленко, Васін, Дебелко. Запасні: Льопка, Фатєєв, Малиновський, Яровой, Збунь, Горват, Татарков, Пятов, Щедрий, Вагнер. В.о. головного тренера: Андрій Купцов.

01.10.2021. 17:30. Київ. «Оболонь Арена»

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янск)