Курйозний гол приніс Гірнику-Спорт перемогу над Краматорськом

Підопічні Жабченка протягом семи матчів не програють

Курйозний гол приніс Гірнику-Спорт перемогу над Краматорськом -

Фото - static.tildacdn.com

Ярослав Кроха, Sport Arena

Це був поєдинок турнірних сусідів, причому у Краматорська на дві гри менше. Краматорськ у Першій лізі на своєму полі не перемагає Гірник-Спорт протягом п’яти ігор: три нічиї та дві поразки.

Краматорськ – єдиний клуб цьогорічного чемпіонату, який ще не грав унічию. Клубна рекордна безнічийна серія Краматорська у Першій лізі розпочалася 7 травня цього року і триває 20 ігор – 10 перемог та 10 поразок. Гірник-Спорт не програє у Першій лізі протягом шести ігор: три перемоги та три нічиї.

Гості на початку зустрічі грали активніше. Перший момент у матчі стався на 12-й хвилині, коли після подачі з флангу головою пробивав Твердохліб, але його удар парирував Поспєлов. У гравців Краматорська були проблеми з просуванням м’яча вперед.

На 20-й хвилині Гірник-Спорт повів у рахунку. Сьомка подавав з лівого флангу і м’яч, не торкнувшись нікого, залетів у ворота – 0:1. Незрозуміла гра Прокопчука та Поспєлова. Загалом перший тайм був небагатий на події. До перерви рахунок не змінився.

На 56-й хвилині після навісу Сухарова з флангу мав забивати Коробка, але Володимир з кількох метрів головою пробив повз ворота. Хороший старт другого тайму для господарів. У Гірника-Спорт м’яч взагалі не тримався. На 73-й хвилині з вигідної позиції Коробка не пробив Клищука. Реалізувати свою ігрову перевагу підопічні Городова не змогли.

Гравцям Краматорська не вистачило гостроти у завершальній стадії атаки. Матч так і завершився мінімальною перемогою Гірника-Спорт.

Man of the match: Артем Сьомка (Гірник-Спорт)

23-річний півзахисник забив свій дебютний м’яч у сезоні. М’яч був дуже курйозним, але й водночас доленосним.

• ФК Краматорськ – Гірник-Спорт (Горішні Плавни) – 0:1
  • Гол: Сьомка, 20

Краматорськ (стартовий склад): Поспєлов, Сухаров, Зубков, Медведєв, К.Прокопчук, Мягков, Вітенчук, Сеницький Коробка, Дорошенко, Блажко. Запасні: Якубенко, Трояновський, Агапов, Гунічев, Д.Прокопчук, Куканов, Сафонов, Шушко, Ндукве, Козлов, Геловані, Грачов. Головний тренер: Олексій Городов

Гірник-Спорт (стартовий склад): Клищук, Чуєв, Никитюк, Кравчук, Сафіханов, Кулаківський, Понєдєльник, Романов, Сьомка, Твердохліб, Яворський. Запасні: Климов, Федоров, Посєвкін, Кожевников, Клебер, Бруно. Головний тренер: Ігор Жабченко

• 31.10.2021. 13:15. Краматорськ. «Авангард»
  • Арбітр: Ігор Сташук (Чернігів)