Sportarena

Лідери втрачають бомбардирів. Усі трансфери Першої ліги під час масштабної агресії Росії

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час війни, яку Російська Федерація розв’язала проти України.

Лідери втрачають бомбардирів. Усі трансфери Першої ліги під час масштабної агресії Росії. Футбол

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Читайте також: Збірна першого півріччя Першої ліги сезону 2021/2022

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це восьма редакція таблиці переходів (сьома – тут).

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Металіст Харків в.Рибак (Олімпік Д2), в.Федотов (Монтіхо Іспанія Д4), з./п.Файє-Траоре (Санкт-Галлен Швейцарія Д1), п./н.Мурза, н.Чідомере (обидва ‒ Оболонь Д2), п.Бланко (Індепендьєнте Аргентина Д1 в/а), п.Картушов (Десна Д1), п.Касарес (Флуміненсе Бразилія Д1), п.Поблете (Велес Сарсфілд Аргентина Д1),  п./н.Герасимов (Іслоч Білорусь Д1 п/ор), п./н.Пауліньо Бойя (Сан-Паулу Бразилія Д1 з осені €1,6 млн), п./н.Рохас (ост.кл.: Соль де Америка Парагвай Д1), п./н.Соррізо (Жувентуде Бразилія Д1), п./н.Тайсон (Інтернасьональ Бразилія Д1), н.Давід (Віторія Бразилія Д1 €1,2 млн) в.Бубенцов (Полісся Д2 ор.), п./н.Білоног (ФК Минай Д1 п/ор.→Рітеряй Литва Д1),п.Стрижак (Гірник-Спорт Д2 п/ор.→Лівий Берег Д3), н.Матеус Пейшоту (Сеара Бразилія Д1 ор.)
Кривбас Кривий Ріг з.Бухал (ФК Олександрія Д1), з.Коцюмака (Перемога Д3 п/ор), з.Павлюк (Ворскла Д1 ор.), з./п.Семеніхін (ФК Вовчанськ Д3 п/ор), п.Кораблін (Металург-2 Запоріжжя ААФУ), п.Пирогов (Сфинтул Георге Молдова Д1 п/ор), в.Черниш, п.Попчук, п./н.Ніколашин (всі ‒ Любомир Д3 п/ор), п./н.Козак (Кристал Д3 п/ор), в.Чернявський, з.Вілівальд, п.Мусолітін, п.Панов (всі – Кривбас U-19) з.Коцюмака (Перемога Д3 п/ор→Скорук Д3), з.Фатєєв, п.Пирогов (обидва ‒ Лівий Берег Д3), п.Щедрий, н.Хобленко (обидва — Левадія Естонія Д1 ор.), п.Говедаріца (Леотар Боснія Д1), з.Гігашвілі
Альянс Липова Долина гол.тр.Безсмертний, тр.Яценко, в.Воробей, з.Зубейко, з.Нелін, з.Ульянов, п.Борисенко, п.Гранкін, п.Чернецький, п.Чеглов, н.Шаврін (всі ‒ Вікторія Д3), з./п.Брікнер (ПФК Львів Д1), п.Сніжко (ЛНЗ Черкаси Д3), п.В.Шарай (Інгулець Д1), н.Брук (Шальке ІІ Німеччина Д4), н.Яловенко (Олімпік Д2) з.Адаменко (Чайка Д3), п.Шмигельський (Скорук Д3), п.Карноза (зав.), з.Зайков
Оболонь Київ в.Тюрін (Епіцентр Д3), з.Дмитренко (Олімпік Д2), з.Потопальський, п.Сичевський, п./н.Василенко (всі – Чайка Д3 п/ор.) з.Безуглий (Металіст 1925 Д1), п./н.Мурза, н.Чідомере (обидва ‒ Металіст Д2), п.Касімов (ФК Минай Д1), н.Скидан (Любань Майови Польща Д5)
Нива Тернопіль   п.Семенина (Карпати Львів Д3), н.Кисленко (Полісся Д2), з.Васько, п.Скакун
Гірник-Спорт Горішні Плавні в.Паламарчук (Чорноморець Д1), з.Малакі (Колос U-19), п.Громенко (Рубікон Д3), п.Книш (Ворскла U-19), п.Орнат (Буковина Д3), п.Росляков (МФК Миколаїв Д3), п./н.Мкомола (Ворскла Д1 ор.), н.Коваль (Поділля Д2 п/ор→Колос Д1), з.Сологуб, п.Савінський в.Кліщук (Інгулець Д1), з.Сафіханов, п.Ямполь (обидва – Поділля Д2), п./н.Твердохліб (ФК Минай Д1), н.Кожевніков
Прикарпаття Івано-Франківськ в.Герич (Балкани Д3), з.Головко, п.Сидоренко (обидва – Кремінь Д2), п./н.Оринчак (Полісся Д2) в.Новак (зав.→тр.вор.ФК Минай Д1), з.Лень (Рух Д1 п/ор), з.Мицик (Іда-Вірумяя Естонія Д2), з.Квасний, з.Пастух, з.Сікач, п.Толочко
Поділля Хмельницький в.Задерейко (Агробізнес Д2), в.Кринський (Волинь Д2), з.Сафіханов, п.Ямполь (обидва – Гірник-Спорт Д2), п.Джомзе (Сент-Гюберт Канада), п.Трубніков (Любомир Д3), п./н.Машталір (ФК Ужгород Д2), н.Буряк (Іскра Теофіполь ХмОАФ) в.Кучеренко (Колос Д1 п/ор→Аксу Казахстан Д2→Д1 ор), з.Морговський (Полісся Д2), з.Пернацький, н.Прильопа (обидва – Отроковице Чехія Д3), п.Жикол (Лівий Берег Д3), п.Мораренко, (Колос Д1 п/ор), п.Ямполь (Світ Нови-Двор Мазовецький Польща Д4), н.Карпенко (Акжайик Казахстан Д1), н.Коваль (Колос Д1 п/ор→Гірник-Спорт Д2), з./п.Ващишин (Динамо Д1 п/ор), в.Шухман, п.Волинець
Полісся Житомир тр.вор.Худжамов (ост.кл.: ФК Маріуполь Д1), в.Бубенцов (Металіст Д2 ор.), в.Кудрик (ФК Маріуполь Д1), в.Поспєлов (ФК Краматорськ Д2), з.Кушніренко (Ворскла Д1), з.Морговський (Поділля Д2), з./п.Батагов (СК Дніпро-1 Д1 ор.), п.Вакула (Ворскла→Шахтар Д1 ор.), н.Будківський (Десна Д1), н.Кисленко (Нива Тернопіль Д2) з.Терехов (Лівий Берег Д3), з.Швець (ФК Краматорськ Д2), п.Глагола (ФК Ужгород Д2), п.Оринчак (Прикарпаття Д2), н.Коломоєць (ФК Минай Д1), в.Махарадзе, в.Тимофеєв, з.Акубардія, п.Чайковський
Волинь Луцьк з.Мельничук (МФК Миколаїв Д3), п.Бойко (Кремінь Д2), п.Терехов (Енергія Д3) в.Кринський (Поділля Д2), з.Цюпа (Карпати Львів Д3), з./п.Кучеренко (Інгулець Д1), п.Хагназарі (Алмалик Узбекистан Д1), н.Квасов
Олімпік Донецьк з.Сухомлинов, п.Улянченко, п.Луценко (всі – Рубікон Д3 п/ор.) гол.тр.Литовченко, тр.Розгон, в.Рибак (Металіст Д2), в.Шеремета (ВПК-Агро Д2), з.Дмитренко (Оболонь Д2), з.Карвацький, з.Новіков, п.Семчук (всі ‒ Нива Вінниця Д3), з.Ходуля (Скорук Д3), п.Стрижак (Металіст Д2 п/ор.→Лівий берег Д3), п.Цурупін, п./н.М.Литовченко (обидва ‒ ФК Краматорськ Д2), п./н.Калайтан (ВПК-Агро Д2), н.Ковбаса (Лівий Берег Д3), н.Яловенко (Альянс Д2), в.Прокопенко, з.Білий, з.Мудрик, з.Трубочкін, з.Шевченко, п.Гбамбл, п.Глущук, п.Зарічнюк, п.Койдан, п.Ходаковський, н.Кірієнко, н.Прядун
ФК Краматорськ з.Швець (Полісся Д2), п.Гавриленко (ост.кл.: Полісся Д2), в.Бабійчук (Верес Д1), з.Жданов (ФК Золочів ХОФФ ам.), п.Цурупін, п./н.М.Литовченко (обидва ‒ Олімпік Д2) в.Поспєлов (Полісся Д2), з.Зубков (Агробізнес Д2), з.Козлов (Чайка Д3), п.Геловані (Карайскакіс Греція Д2), п.Даудов (Епіцентр Д3), п.Ндукве, н.Блажко (обидва – Металіст 1925 Д1 п/ор.), з.Медведєв, п.Підручний, п.Д.Прокопчук, п.Трояновський
Агробізнес Волочиськ в.Матус (Кристал Чортків АФТ), з.Зубков (ФК Краматорськ Д2), з./п.Бєлоусов (Кремінь Д2), п.Мочуляк (Лівий берег Київ Д3), п.Русьян (Чайка Д3), н.Апанчук (Діназ Д3), н.Галадей (Медобори Зелене АФТ) в.Задерейко (Поділля Д2), н.Семенець (Агрон Великі Гаї ААФУ), з.Слотюк, н.Захарків, н.Петров
ВПК-Агро Вишневе гол.тр.Поклонський, тр.Назаренко, з.Білоус, з.Киричук, п.Соловйов, п.Матвєєв, п.Рубчинський, н.Гора (всі ‒ ФК Нікополь Д3), в.Литвиненко (Вікторія Д3), в.Шеремета (Олімпік Д2), з з.Веремеєв (Скорук Д3), п./н.Калайтан (Олімпік Д2), н.М.Куліш (Рубікон Д3), з.Кононов, н.Митченко, н.Ховайко (всі ‒ ост.кл.: СК Дніпро-1 U-21) гол.тр.Грицай, тр.Чечер, в.Махновський (Акжайик Казахстан Д1), п./н.Будняк (Перемога Д3), з.Палюх (Металург Д3), п.Литвиненко (Рух Д1 п/ор), п.Наполов (ЛНЗ Черкаси Д3), в.Караващенко, з.Зозуля, з.Пашаєв, з.Слива, з.Хубутія, п.Льопа, п./н.Дудік, н.Колесник
ФК Ужгород в.Дегтяр, п.Стень, н.Гірний (всі ‒ МФА Мункач Д3), в.Кашка (ФК Минай U-19), п.Волинець (Буковина Д3), п.Глагола (Полісся Д2), п.Доля (Таврія Д3), п.Жонатан (Кіфісія Греція Д2), п.Станкович (ФК Минай Д1 ор.) в.Готра (Кішварда Угорщина Д1), в.Ющишин, з.Савошко, н.Гайдучик (всі – Верес Д1 п/ор.), з./п.Аксьонов (ФК Минай Д1), п.Вискребенцев (ФК Маріуполь Д1 п/ор.→ФК Слуцьк Білорусь Д1), п.Ряшко, п./н.Пиняшко (обидва – Казінбарчика Угорщина Д3), п.Ференцик (Марцелова Словаччина Д3), п./н.Машталір (Поділля Д2), з.Беца, п.Тищук, н.Корнєв, н.Хомченко
Кремінь Кременчук з.Азізов (Зоря U-21 Луганськ), з.Куртяк (АФСК Київ Д3), п.Бородін (Жупчани Словаччина ам.), п.Жданович (Зірка Кропивницький ААФУ), н.Куць (Олімпія Савинці ААФУ), н.Лісняк (Інгулець Петрово U-19), з.Адегбола в.Старченко (Стара Любовна Словаччина Д4), з.Бичков, з.Курелех (обидва – СК Полтава Д3), з.Головко, п.В.Сидоренко (обидва – Прикарпаття Д2), з./п.Бєлоусов (Агробізнес Д2), п.Авер’янов (Діназ Д3), п.Бойко (Волинь Д2), в.Мирний, з.Орел, п.Білоус, п.Кошман, п.Мурашов

 

варіант матеріалу

Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena