Мер Івано-Франківська Марцінків: “Інгулець – ганебна команда бариг!”

Поєдинок в Петрово між Інгульцем і Прикарпаттям завершився скандалом.

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків висловив невдоволення рішеннями бригади арбітрів в матчі 24-го туру Першої ліги між Інгульцем і Прикарпаттям (1:0).

У компенсований час до другого тайму у ворота Прикарпаття був призначений спірний пенальті, який реалізував Ігор Загальский. На повторах в трансляції стало помітно, що форвард Інгульця Ніка Сітчінава впав без допомоги захисника івано-франківської команди, зачепившись за свою ногу.

Не став стримувати емоцій міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, який написав гнівний пост у соціальній мережі Facebook.

Футбол продажний! Інгулець це ганебна команда бариг! Суддя просто вбиває команду і це по телебаченню, і при Макарові!

“93-а хвилина придуманий пенальті! Тому наш футбол ніколи не буде італійським або німецьким!

Відзначимо, що Марцінків пізніше видалив запис зі своєї сторінки в Facebook.

Прикарпаття з 24 очками в активі йде на 11му місці Першої ліги. Інгулець лідирує в турнірній таблиці, випереджаючи найближчого переслідувача Минай на три очки.