favbet

Металіст 1925 результативному матчі впорався з Кременем

На двох команди забили шість голів.

Олександр Олійник, Sport Arena

Команди на матч вийшли без особливої ​​спортивної складової – М-1925 кілька турів тому втратив шанси на підвищення в класі, а ось Кремень забезпечив собі прописку в Першій лізі на наступний сезон і спокійно дограє чемпіонат.

Старт зустрічі вдався представникам Кременя – на восьмій хвилині Лобода зумів з другої спроби пробити Беліменко. Однак Металіст 1925 цілком ймовірно, хотів хоч якось скрасити сезон перед своїми вболівальниками біля екранів телевізорів. Спершу Дерек могутнім ударом струсонув поперечину, далі Савін невдало замкнув навіс Ченбая – натиск харків’ян позначився на 26-й хвилині, коли Дерек точно пробив і-за меж штрафного (асист – у Стороженко). Через дві хвилини Шершень класним ударом з лінії штрафного поклав другий гол у воротах Фастова після скидки від, здається, Ямполя. А під кінець тайму Савін відібрав м’яч у Бичкова, прокотив м’яч на Ямполя і капітан М-1925 – “в один дотик, з лівої, в далеку дев’ять!”

Останній тайм сезону 2019/20 команди зіграли на зустрічних курсах. Свої моменти не реалізували Ямпіль, Цвіренко, Сула, Єрмоленко, Клюс, Фхакадзе… Взаємні атаки призвели по голу в кожні ворота за 45 хвилин. У харків’ян відзначився Цвіренко, впевнено розібравшись у штрафному Кременя після дикої метушні, а у кременчужан, яких з нового сезону очолить Олександр Головко – Білоус промчав по флангу, виклав його на Кривенко і форвард Кременя з рикошетом від штанги завершив матч – 4:2 на користь М-1 925.

Фінальний свисток у Харкові зафіксував турнірне становище команд в сезоні. Металіст 1925 фінішував на сьомому місці, пропустивши вперед Оболонь-Бровар. Кремень же став 13-м, випередивши Балкани, Металург і Черкащину.

• Man Of The Match: Ярослав Ямпіль (Металіст 1925)

Знову сильний матч видав вінгер харків’ян. Ямпіль взяв участь в кожному з чотирьох голів М1925 цьому матчі і забивав, і асистував.

Металіст 1925 – Кремень – 4:2 (3:1)
Голи: Дерек, 26, Шершень, 28, Ямпіль, 38, Цвіренко, 58 – Лобода, 8, Кривенко, 86

Металіст 1925: Беліменко, Осман, Шершень, Цвіренко, Ченбай, Кольцов, Савін, Ямпіль, Дерек, Стороженко, Лукас. Запасні: Дьяков, Коваленко, Аніх Чідера, Банасевіч, Єрмоленко, Давидов. В.о. головного тренера: В’ячеслав Хруслов.

Кремень: Фастів, Бичков, Пилипенко, Дмитрієв, Клюс, Литвяк, Марчук, Лобода, Фхакадзе, Козлов, Сула. Запасні: Закорскій, Черниш, Білоус, Бафталовській, Кривенко. Головний тренер: Сергій Свистун.

17:30. Харків. ОСК “Металіст”
Арбітр: Микола Кривоносов (Київ)