Металіст 1925 здобув перемогу над Прикарпаттям

Команди показали невиразну гру, в якій перемогу святкували господарі

Фото - metalist1925.com

Ярослав Кроха, Sport Arena

Харків’яни підходять до матчу з Прикарпаттям на тлі невдалих результатів в останніх матчах. Лише одне очко набрав харківський колектив за три гри. Прикарпаття не вражає своєю грою. Команда знаходиться в кроці від зони вильоту. Для обох колективів ця гра була надзвичайно важливою з турнірної точки зору. Тому господарі з перших хвилин кинулися в атаку і досягли успіху в цьому. Криськів пройшов по центру, віддав передачу на Дерека, який практично без тиску з боку захисників гостей носком ткнув в кут. 1:0.

На 15-й хвилині Савін знайшов передачею Дерека, але Новак не дозволив бразильцеві відзначитися дублем. Господарі активніше виглядали в першому таймі. У гостей же на 40-й хвилині відбулася вимушена заміна, Кохман через травму змушений був поступитися місцем на полі Барчуку. Свіжий півзахисник перед перервою міг зрівнювати рахунок, але пробив над воротами.

Початок другого тайму ознаменувався травмою Ченбая, якого замінив Коваленко. Середина другого тайму пройшла під знаком обопільних атак. Пригадуються удари Лукаса, після яких Новак змушений був вступати в гру. За 15 хвилин до фінального свистка Воробчак мав свій шанс, але Коваленко, який дебютував у складі Металіста 1925, зіграв впевнено. У підсумку, господарям вдалося втримати перемогу, а також перервати триматчеву серію без перемог і голів. А гості повинні попрацювати над своїми атакувальними діями, бо в цій грі попереду вони виглядали вкрай блідо.

Man of the Match: Лукас (Металіст 1925)

Відмінний матч бразильського легіонера. Загострював, тримав в напрузі захисників Прикарпаття, що дозволило здобути мінімальну перемогу над аутсайдером.

Металіст 1925 (Харків) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 1:0

Гол: Дерек, 4

Металіст 1925 (стартовий склад): Коваленко М., Шершень, Жичиков, Гошкодеря, Ченбай, Кольцов, Савін, Криськів, Дмитренко, Лукас, Дерек. Запасні: Дьяков, Пець, Коваленко І., Братков, Чідера, Цвіренко, Резепов, Холод, Савіцький, Коробка, Калайтан. Головний тренер: Валерій Кривенцов

Прикарпаття (стартовий склад): Новак, Борисевич, Мелінишин, Пархуць, Конкольняк, Дербах, Сад, Вацеба, Воробчак, Волошинович, Кохман. Запасні: Барасюк, Семотюк, Цюцюра, Барчук, Бочкур, Кузьмин, Сондей. Головний тренер: Руслан Мостовий.

10 листопада 2020. 14:00. смт. Високий.  НТЦ Металіст. Поле №1

Арбітр: Артем Михайлюк (Київ)