Металіст переміг чемпіона Таджикистану Істіклол у контрольному поєдинку

Завтра харківська команда зіграє з Дордоєм із Киргизстану

Металіст переміг чемпіона Таджикистану Істіклол у контрольному поєдинку - Перша ліга України

Фото - metalist.ua

Металіст провів п’ятий контрольний матч на третьому зборі у Туреччині. Лідер Першої ліги переміг чемпіона Таджикистану Істіклол – 2:1.

Наприкінці першого тайму Ерік Бокум вивів Істіклол уперед. Харківська команда відігралася на 67-й хвилині – Алекс Чідомере реалізував пенальті. У компенсований час Євген Підлепенець приніс перемогу Металісту.

Раніше на третьому зборі в Туреччині Металіст переміг грузинську Шукуру (3:1), боснійську Ступчаницю (3:0), Нефтчі з Киргизстану (3:0) та Оболонь (1:0). 23 лютого команда Олександра Кучера зіграє із Дордоєм.

На зимову паузу Металіст пішов у ролі лідера Першої ліги, випереджаючи найближчого переслідувача – Кривбас – на 11 очок. Команда Кучера також вийшла до чвертьфіналу Кубка України, де зіграє із Зорею 1 березня.

Контрольний матч

Металіст – Істіклол (Таджикистан) – 2:1 (0:1)
Голи: Чідомере, 67 (пен.), Підліпенець, 90+1 – Бокум, 38

Металіст (1-й тайм): Бубенцов, Танчик, Ралюченко, Порох, Картушов, Танковський, Банада, Балулі, Рохас, Мурза, Підліпенець

Металіст (2-й тайм): Канєвцев, Романюк, Ралюченко, Порох, Дігтяр, Танковський, Чідомере, Касарес, Підлепенець, Пауліньо, Танчик (Фомін, 63)