Sportarena

Металіст продовжує підсилюватися, Полісся оновлює команду. Усі трансфери Першої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2021/22

Металіст продовжує підсилюватися, Полісся оновлює команду. Усі трансфери Першої ліги - Перша ліга України

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Читайте також: Збірна першого півріччя Першої ліги сезону 2021/2022

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це друга редакція таблиці переходів (перша – тут).

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Металіст Харків п./н.Мурза, н.Чідомере (обидва ‒ Оболонь Д2), п./н.Пауліньо Бойя (Сан-Паулу Бразилія Д1 з осені), п.Поблете (Велес Сарсфілд Аргентина Д1), п./н.Герасимов (Іслоч Білорусь Д1 п/ор), п./н.Соррізо (Жувентуде Бразилія Д1), п./н.Тайсон (Інтернасьональ Бразилія Д1) в.Бубенцов (Полісся Д2 ор.)
Кривбас Кривий Ріг з.Бухал (ФК Олександрія Д1), п.Пирогов (Сфинтул Георге Молдова Д1 п/ор), п.Семеніхін (ФК Вовчанськ Д3 п/ор) з.Гігашвілі, з.Фатєєв
Альянс Липова Долина гол.тр.Безсмертний, в.Воробей, з.Зубейко, з.Нелін, з.Ульянов, п.Борисенко, п.Гранкін, п.Чернецький, п.Чеглов, н.Шаврін (всі ‒ Вікторія Д3), з./п.Брікнер (ПФК Львів Д1), п.В.Шарай (Інгулець Д1) п.Шмигельський (Скорук Д3), з.Адаменко
Оболонь Київ з.Потопальський, п.Сичевський, п./н.Василенко (всі – Чайка Д3 п/ор.) з.Безуглий (Металіст 1925 Д1), п./н.Мурза, н.Чідомере (обидва ‒ Металіст Д2), п.Касімов, н.Скидан
Нива Тернопіль п.Семенина (Карпати Львів Д3), н.Кисленко (Полісся Д2), з.Васько, п.Скакун
Гірник-Спорт Горішні Плавні п.Росляков (МФК Миколаїв Д3) в.Кліщук (Інгулець Д1)
Прикарпаття Івано-Франківськ з.Головко, п.Сидоренко (обидва – Кремінь Д2), п.Оринчак (Полісся Д2) в.Новак (зав.тр.вор.ФК Минай Д1), з.Лень (Рух Д1 п/ор), з.Квасний, з.Мицик, з.Пастух, п.Толочко
Поділля Хмельницький в.Кучеренко, п.Мораренко, н.Коваль (всі – Колос Д1 п/ор), з.Ващишин (Динамо Д1 п/ор), з.Веремієнко (Рух Д1 п/ор), п.Волинець (Полісся Д2)
Полісся Житомир в.Бубенцов (Металіст Д2 ор.), в.Поспєлов (ФК Краматорськ Д2), з.Бухал (ФК Олександрія Д1), п.Батагов (СК Дніпро-1 Д1 ор.), п.Вакула (Ворскла→Шахтар Д1 ор.), п.Волинець (Поділля Д2/U-19), н.Кисленко (Нива Тернопіль Д2) з.Швець (ФК Краматорськ Д2), п.Глагола (ФК Ужгород Д2), п.Оринчак (Волинь Д2/Прикарпаття Д2/Карпати Львів Д3), в.Махарадзе, в.Тимофеєв, з.Терехов, з.Акубардія, п.Чайковський, н.Коломоєць
Волинь Луцьк п.Оринчак (Полісся Д2) в.Кринський (Чорноморець Д1), з.Цюпа (Карпати Львів Д3), п.Хагназарі, н.Квасов
Олімпік Донецьк з.Трубочкін, з.Шевченко, п.Ходаковський, п./н.Калайтан, н.Прядун, н.Яловенко
ФК Краматорськ з.Швець (Полісся Д2), п.Гавриленко (ост.кл.: Полісся Д2) в.Поспєлов (Полісся Д2), п.Ндукве, н.Блажко (обидва – Металіст 1925 Д1 п/ор.), з.Зубков, з.Козлов, з.Медведєв, п.Геловані, п.Даудов, п.Підручний, п.Трояновський
Агробізнес Волочиськ з.Слотюк, н.Захарків, н.Петров, н.Семенець
ВПК-Агро Вишневе гол.тр.Поклонський, тр.Назаренко, з.Киричук, п.Соловйов, п.Матвєєв, п.Рубчинський, н.Гора (всі ‒ ФК Нікополь Д3) гол.тр.Грицай, тр.Чечер, п./н.Будняк (Перемога Д3), в.Бабічин, п.Литвиненко (обидва – Рух Д1 п/ор), з.Пашаєв, п.Льопа
ФК Ужгород п.Глагола (Полісся Д2) в.Готра (Кішварда Угорщина Д1), в.Ющишин, з.Савошко, н.Гайдучик (всі – Верес Д1 п/ор.), п.Ряшко, п./н.Пиняшко (обидва – Казінбарчика Угорщина Д3), п.Вискребенцев (ФК Маріуполь Д1 п/ор), з.Беца, з./п.Аксьонов, п.Тищук, п.Ференцик, н.Хомченко
Кремінь Кременчук з.Головко, п.Сидоренко (обидва – Прикарпаття Д2), з.Курелех (СК Полтава Д3), в.Мирний, в.Старченко, з.Бичков, з.Орел, з./п.Бєлоусов, п.Авер’янов, п.Білоус, п.Бойко, п.Кошман, п.Мурашов

 

варіант матеріалу

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena