Металіст розгромив Кривбас в центральному матчі туру, завдяки дублю Пейшоту

Команда Кучера не програє вже десять матчів у Першій лізі

Фото - Sport Arena

Ярослав Кроха

Центральний матч туру. Обидва суперники за підсумками минулого сезону синхронно отримали путівки до Першої ліги, де їхні шляхи перетнулися вперше. Металіст – єдина команда чемпіонату, яка обходиться без поразок. Кривбас на своєму полі в Першій лізі ще не програвав – 18 матчів: 16 перемог і дві нічиї.

Господарі на перших хвилинах грали активніше, але без моментів. Зате гості виглядали цікавіше попереду. На 16-й хвилині підопічні Кучера відкрили рахунок. Після розіграшу штрафного м’яч опинився у Підлепенця, той пробив і з рикошетом від Зотька залетів у ворота – 0:1.

Після середини тайму гра пішла на зустрічних курсах, проте голкіпери команд залишалися без роботи, адже ударів було небагато. На 41-й хвилині криворіжці могли зрівняти рахунок. Після прострілу Щедрого пробивав Хобленко, але його удар заблокував Сарапій. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги гостей.

Харків’яни активніше почали другий тайм. На 47-й хвилині мав забивати Балулі, але м’яч після його удару влучив у поперечину. На 53-й хвилині гості все ж таки добилися свого і збільшили перевагу. Після передачі Балулі в падінні головою забив Пейшоту – 0:2.

На 65-й хвилині гості заробили 11-метровий. За гру рукою у власному штрафному другу жовту отримав Заіменко і покинув поле. Пенальті реалізував Балулі – 0:3. Через три хвилини гравці Металіста забили четвертий м’яч. Харріс, який вийшов на заміну майстерно перекинув голкіпера – 0:4. Новачок Металіста, до речі, і заробив пенальті, і забив.

На 85-й хвилині рахунок вже став непристойним. Після подачі з кутового головою забив Пейшоту – 0:5. Дубль для нападника Металіста.

Man of the match: Матеус Пейшоту (Металіст)

Нападник Металіста знову був дуже активний і забив два м’ячі, які допомогли команді перемогти.

Кривбас – Металіст 0:5

Голи: Зотько (16, автогол), Пейшоту (53, 85), Балулі (65, с пенальти), Харріс (68)

Вилучення: Заїменко (64)

Кривбасс (стартовий склад): Сарнавський – Балан, Зотько, Ловрич, Мостовий, Заїменко, Приходько, Пятов, Хобленко, Васін, Щедрий

Запасні: Льопка, Фатєєв, Семенов, Рябов, Яровой, Татарков, Збунь, Горват, Дебелко, Говедарица

Тренер: Генадій Приходько

Металіст (стартовий склад): Рибка – Романюк, Шопін, Мізюк, Порох, Танчик, Фомін, Сарапій, Танковський, Підлепенець, Пейшоту

Запасні: Канєвцев, Балулі, Рязанцев, Поступаленко, Шаміч, Ралюченко, Демченко, Харріс

Тренер: Олександр Кучер

26.09.2021. 15:30. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник»

Арбітр: Роман Блавацький (Львів)