МФК Миколаїв переміг Прикарпаття. Допоміг Яворський, який вчасно повернувся у гру

Мінімальна перемога дозволила «корабелам» повернутися до п'ятірки кращих

Вадим Яворский. Фото - mfc.mk.ua

Ігор Дашков, Sport Arena.

На шостому місці з 36 очками розташувався МФК Миколаїв – поразка у Рівненській області перервала 5-матчеву безпрограшну серію підопічних Близнюка. Прикарпаття, в свою чергу, у минулому турі з різницею в один гол поступилося тернополянам. На виїзді у команди під керівництвом Мостового справи складаються погано – в шести останніх гостьових матчах івано-франківці набрали лише два очки, ясна річ, не виграючи. Обидві команди не в кращому настрої підійшли до цього матчу і дуже хотіли реабілітуватися за останні невдачі.

Цікавіше виглядали господарі. Уже в дебюті подачу штрафного з правого флангу ударом головою замикав Кравченко (сейв воротаря), слідом Піцану довелося реагувати на удар Сергія з лінії штрафного майданчика. Лише до 20-ї хвилини позначили свою активність гості. Колишні одноклубники (а саме Кушніренко) збили спритного Сондея, ось тільки Кохман з перспективного штрафного пробив вище воріт. У відповідь – неточний удар Паламара, якого вже незабаром без видимих ​​ознак травми ще до перерви замінив Яворський. Саме він після ауту закинув м’яч на хід Рослякову, який з близької відстані влучив у поперечину. Це був найкращий шанс на обидві команди за весь перший тайм.

Після перерви гра продовжилася в тому ж сонному темпі, оживляли її Куксенко, Кравченко, Яворський, який брався і за стандарти, і за розпасовку. Прикарпаття ж до слушної небезпеки гру не доводило – хоча Сондей та інші швидкі гравці гостей намагалися прорвати оборону господарів. Так що по грі вів МФК Миколаїв. І ось – довгоочікуваний момент. Причому, самі гості винні в тому, що м’яч опинився в їхніх воротах. На лівому фланзі Кузьмин, який грає зараз флангового захисника, виніс м’яч не далеко в поле, а чомусь на рубіж власного штрафного майданчика. Там першим на підборі був Кравченко, далі Кушніренко відпасував лівіше – на Яворського, а вже Вадим по діагоналі правою ногою упакував м’яч в дальню дев’ятку – 1:0. Другий гол у цьому чемпіонаті для досвідченого форварда при чотирьох результативних передачах. Непогано він повертається в гру після тривалої паузи!

За рахунку МФК Миколаїв діяв впевнено: контролював гру на своїй половині поля, не давав суперникам створювати небезпеку, здалека били Росляков та Кушніренко, а Яворський в одному з моментів намагався замикати бічними ножицями. Єдиний момент, коли було гаряче біля воріт Бубенцова – це після того, як воротар впустив м’яч на виході. Але сам же і вибив його з ноги в поле. Так що мінімальну перевагу господарів ніщо не похитнуло – піди-вгадай, через, перш за все, їх впевнену гру, або ж слабку опозицію від гостей, які провели маловиразний матч.

39 очок набрав МФК Миколаїв і обійшов Волинь, посівши п’яте місце. З 18 очками Прикарпаття залишається на передостанньому місці. Мостовий обіцяв, що команда не вилетить. Тільки це і гріє.

Man of the Match: Вадим Яворський (МФК Миколаїв)

Після вимушеного виходу на заміну вже у першому таймі загострив гру, брав на себе стандарти і удари з гри, в результаті забив красивий переможний м’яч. Що ще від форварда потрібно?

МФК Миколаїв — Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 1:0

Гол: Яворський, 66

Миколаїв (стартовий склад): Бубенцов, Кулинич, Парцванія, Порох, Ульянов, Кушніренко, Росляков, Одарюк, Паламар, Куксенко, Кравченко. Запасні: Закорський, Прядун, Охрончук, Нечипоренко, Солдатов, Войцеховський, Мельничук, Яворський, Д.Сула, Сергєєв. Головний тренер: Ілля Близнюк.

Прикарпаття (стартовий склад): Піцан, Борисевич, Француз, Курко, Кузьмин, Геник, Кохман, Сондей, Воробчак, Барчук, Хома. Запасні: Новак, Пархуць, Ульянов, Андрейчук, Пастух, Мелінишин, Дитко, Семотюк. Головний тренер: Руслан Мостовий.

Миколаїв, Центральний міський стадіон. 16:00

Арбітр: Андрій Кошура (Чернівці)