МФК Миколаїв в більшості зіграв внічию з Металургом

Корабели не втримали перемогу над запорізьким клубом.

Фото - Карина Олейник

На старті зустрічі Паламар з кутового покотив на Яворського і кращий бомбардир Корабелів після рестарту сезону потужно пробив в кут – Котляров потягнув м’яч з кута воріт. Далі пробив Войцеховський, але Котляров знову був на місці. Гості відповіли ударом Трояновського, проте м’яч зрикошетив від Ляшевського і вилетів на кутовий.

Миколаїв продовжував нагнітати – Паламар видав бездоганну діагональ на Яворського, але форвард господарів пробив досить незграбно і Котляров знову зіграв бездоганно. Через пару хвилин дальнім ударом спробував вдачу Охрончук, але на місці знову був воротар Металурга.

Тиск миколаївського клубу призвів до голу Яворського, проте забитий м’яч нападника Корабелів був скасований через положення “поза грою”. На 34/35 хвилинах знову б’є Яворський, але м’яч двічі розминувся з воротами Котлярова. У дальній кут викручував і Паламар – поруч зі штангою. Навіс Ляшевського – головою б’є Яворський, але форварду знову не пощастило, адже м’яч пролетів повз ворота. І все ж натиск Корабелів призвів до голу. Контратаку розвів Кушніренко, Яворський притримав і віддав далі на Ульянова – в забіг пішов Охрончук, який і заробив пенальті. До м’яч підійшов Кушніренко: капітан господарів пробив потужно, а Котляров, хоч і вгадав кут, в який полетів м’яч, врятувати від голу не зумів.

Другий тайм почався з пенальті в ворота Миколаєва. Щебетун в своїй штрафній завалив Парцванію – до “точки” підійшов Сарапій і впевнено розвів Агаларова і м’яч по різних кутах – 1: 1. Неймовірний момент через кілька хвилин втратив Войцеховський після прострілу Ульянова, пробивши з кількох метрів над поперечиною. Пристрасті розпалилися – сутичка Яворського і Кропивного привела до видалення гравця Металурга (Кропивний ногою вдарив форварда Корабелів), а Миколаїв отримав чисельну більшість.

Втім, вичавити миколаївцям щось істотне не вдалося. Був момент Ульянова, але знову безпомилково зіграв Котляров. А на більше миколаївці були здатні – спека, щільний графік матчів в Лізі і “автобус” від знекровленого Металурга зіграв своє. 1:1 – Металург везе нічию з Миколаєва.

Man Of The Match: Ярослав Котляров (Металург)

Щонайменше п’ять класних сейвів видав кіпер запорізького клубу, парирував небезпечні удари Яворського і Ко. Саме завдяки діям Котлярова Металург в меншості зміг видряпати очки в цьому захоплюючому матчі.

МФК Миколаїв – Металург – 1: 1 (1:0)
Голи: Кушніренко, 45 (пен.) – Сарапій, 47 (пен.)

МФК Миколаїв (СТАРТ): Агаларов, Порох, Парцванія, Березянський, Ульянов, Ляшевський, Кушніренко, Охрончук, Паламар, Яворський, Войцеховський. Запасні: Шеліхов, Зарічнюк, Росляков, Біневський, Вітенчук, Попов, Гончар, Черепущак, Швець. Тренер: Анатолій Діденко.

Металург (СТАРТ): Котляров, Сухар, Сухина, Сарапій, Кравченко, Кропивний, Трояновський, Білоусов, Шалфєєв, Могильний, Щебетун. Запасні: Петриченко, Разуваєв, Черній, Лихобабенко, Сачко, Скоблов, Бобров, Шевчук. Головний тренер: Олексій Годін.

Попередження: Ляшевський, 10, Парцванія, 47, Яворський, 53

Вилучення: Кропивний, 53.

17:30. Миколаїв. ЦГЗ (верхнє поле)
Арбітр: Денис Шурман (Київська область)