Миколаїв і Верес розійшлися безгольовою нічиєю

Корабели не взяли реванш за поразку в Кубку України

Фото - mfc.mk.ua

Олександр Олійник, Sport Arena

Верес і Миколаїв уже зустрічалися в поточному сезоні – в Кубку України команда Юрія Вірта зуміла після видалення Парцванії дотиснути Корабелів в екстра-таймі (4:2). Зараз – чемпіонат країни, в якому кожен тур має свою цінність.

У першому таймі команди продемонстрували солідний футбол за якістю швидкостей. Мабуть, Вірт і Близнюк – два солідних екс-кіпера в минулому і перспективних тренера зараз – досконально вивчили своїх опонентів. Моментів було аж надто мало – на 22-й хвилині контратаку гостей запоров Пасіч. Вінгер виявився на ударній позиції після передачі Гегедоша, але не влучив у ворота.

У Миколаєва активним був Попов, який раз по раз проривав лівий фланг. Одного разу 95-й номер і пробив – але на місці виявився Когут. Ще в одному епізоді Роман намагався заробити пенальті: після прострілу м’яч влучив у Солдата, але, на думку рефері, епізод не тягнув на “точку”. А в кінці тайму затяжна атака господарів завершилася щільним пострілом, здається, Паламар. Знову Когут показав чудеса реакції, а добивання Попова було з “поза грою”, та й хавбек промазав по воротахне влучив у ствір.

Після перерви гра видозмінилася – ініціативою заволоділи Корабели. Одарюк, Яворський і Паламар створили кілька небезпечних моментів після стандартів, але впевнено діяв Когут. Верес відповів могутнім ударом Гегедоша зі штрафного – Лободров з-під поперечини перевів м’яч на кутовий. У Миколаєва топ-шанс був після навісу Яворського і удару головою Березянського – фантастично зіграв кіпер Вереса, в стрибку відбивши м’яч. Верес міг забивати після кутового від Гегедоша, але удар, здається, від центрбека Мірошника був неточним.

В кінці гри підопічні Близнюка знову вийшли на небезпечні моменти. Міг забивати Яворський, який стріляв з “тещиної” ноги в дальній кут, але не влучив. Терзали оборону свіжі Сула і Прядун. Стандарт від Вереса на останніх секундах успіху гостям не приніс. 0:0 – бойова нічия в Миколаєві.

Man Of The Match: Богдан Когут (Верес)

Кіпер гостей неодноразово вступав в гру, потягнувши кілька небезпечних. Сейв після удару Березянський – момент матчу. Схоже, що Когут проводить свій кращий сезон в кар’єрі.

МФК Миколаїв – Верес (Рівне) – 0:0 (0:0)

МФК Миколаїв (СТАРТ): Лободров, Кулинич, Березянський, Кушніренко, Ульянов, Охрончук, Вітенчук, Попов, Одарюк, Паламар, Яворський. Запасні: Агаларов, Мельничук, Куксенко, Росляков, Швець, Фальковський, Сула, Прядун, Гончар. Головний тренер: Ілля Близнюк.

Верес (СТАРТ): Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанінов, Полюлях, Кучеров, Хоцяновський, Гегедош, Пасіч, Сергійчук. Запасні: Бабійчук, Пінчук, Махнєв, Тимофієнко, Соломка, Дахнівський, Шестаков, Поворознюк. Головний тренер: Юрій Вірт.

Миколаїв. Верхнє поле ЦМС Миколаїв. 15:00

Арбітр: Ігор Сташук (Чернігів)