Миколаїв несподівано розгромив Гірник-Спорт

Гості догравали матч удесятьох

Фото - mfc.mk.ua

Обидві команди підходили до матчу на тлі перемог в минулому турі. Миколаїв мінімально переграв Авангард, а Гірник-Спорт не залишив шансів тернопільській Ниві – 4:1. Підопічні Ігоря Жабченка блискуче почали сезон. Команда зараз заслужено посідає третє місце, а по потенційно набраним очкам і зовсім перша.

У Миколаєва перед грою було шість залікових пунктів і в разі перемоги господарі могли впритул наблизитися до Гірника-Спорт. Матч був дуже важливий для обох колективів. І активніше почали саме гості. На 18 хвилині пройшла контратака, Петрусенко простягнув і віддав в штрафну направо на Збуня, якого збив Парцванія. Пенальті реалізував Батюшін. 0:1. Але вже через кілька хвилин господарі забили двічі. На 23 хвилині пройшла довга діагональ на Яворського, який в оточенні двох захисників зумів перевести м’яч на дальню штангу і Кравченко забивав уже в порожні ворота. 1:1. А через пару хвилин Кравченко навісив від правої бічної лінії в штрафну і Паламар з п’ятачка ударом головою вивів свою команду вперед. Полегшив господарям завдання Збунь, який перед свистком на перерву занадто агресивно відреагував на фол Ульянова, попрацював боксером і арбітр видалив півзахисника з поля.

Відразу після свистка на перерву гості кинулися користуватися перевагою одного футболіста і це їм вдалося сповна. На 50 хвилині Парцванія знайшов передачею Попова в штрафній, той прострілив у центр, звідки Паламар розстріляв Ситникова. 3:1. Через п’ять хвилин Охрончук одним хитромудрим фінтом пройшов чотирьох (!) захисників суперника і з району штрафного зробив рахунок 4:1. Кравченко забив п’ятий м’яч на 73 хвилині Кравченко отримав передачу з глибини, переклав м’яч під праву і блискуче закрутив у дальню дев’ятку. 5:1.

Шостий м’яч залетів у ворота Ситникова після неймовірної по видовищності комбінації двох гравців Миколаєва – Яворський підхопив м’яч в центрі поля, обігрався з Мельничуком, якому передачу повернули п’ятою, свіжому гравцеві залишилося тільки не промахнутися повз дальній кут. 6:1.

Болюча поразка Гірника-Спорт, якому, схоже занадто рано роздали аванси. А ось команда Ілля Близнюка приємно порадувала, піднявшись в верхній ешелон таблиці.

MAN OF THE MATCH Сергій Кравченко (Миколаїв)

Відмінно вплинув на гравця Близнюк. Кравченко зараз переживає другу молодість, і якщо у нього йде гра, Миколаїв незмінно перемагає. Так було і сьогодні, плеймейкер показав відмінну гру, сам забивав, і партнерам віддавав.

Миколаїв – Гірник-Спорт – 6:1

Голи: Кравченко, 23, Паламар, 26, 50, Охрончук, 55, Кравченко, 73, Мельничук, 79 – Батюшін, 20, з пенальті

МФК Миколаїв (стартовий склад): Лободров – Парцванія, Кушніренко, Ляшевський, Ульянов, Охрончук, Вітенчук, Попов, Паламар, Кравченко, Яворський

Запасні: Агаларов, Кулинич, Мельничук, Одарюк, Сула, Росляков, Порох, Березянський, Прядун, Фальковський

Тренер: Ілля Близнюк

Гірник-Спорт (стартовий склад): Ситніков – Суханов, Калугін, Карась, Герт, Батюшін, Петрусенко, Мурза, Чепелюк, Герасимець, Збунь

Запасні: Жмурко, Корольков, Векляк, Малишкін, Твердохліб, Шопін, Гоменко, Чередниченко

Тренер: Ігор Жабченко

Вилучення: Збунь, 41

11 жовтня 2020 15:00 г. Николаев, Центральний стадіон

Арбітр: Ігор Біч (Київ)