Миколаїв перестріляв Оболонь у насиченому на події матчі

Підопічні Близнюка здобули найважливішу для себе перемогу на центральному стадіоні міста

Фото - mfc.mk.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Поєдинок сусідів по турнірній таблиці, які ще й набрали однакову кількість залікових пунктів. Господарі вперше за багато місяців повернулися на головне поле міста.

Ворота Миколаєва, які у весняній частині чемпіонату захищає Андрій Бубенцов, залишаються сухими протягом 437-ми (!) хвилин поспіль. Що стосується Оболоні, то Пивовари з 15 листопада минулого року більше одного м’яча за матч у Першій лізі не пропускають. Але вже в перші 20 хвилин обидві статистичні викладки впали. Більш того, до 18-й хвилини господарі вели 3:0.

Спочатку на шостій хвилині Кравченко ударом головою перевірив реакцію Литвиненка. А через пару хвилин Кушніренко заробив штрафний біля лінії штрафного практично по центру і Паламар прямим ударом у дальню дев’ятку з відскоком від перекладини відкрив рахунок. 1:0.

Натхнені успіхом, господарі понеслися вперед, і на 16-й хвилині знову забили. Куксенко пройшов по лівому флангу, прострілив уздовж лінії воротарського, Кравченко пробив у дотик – м’яч від штанги знову опинився у капітана і той другим дотиком зробив рахунок 2:0.

Поки Оболонь приходила в себе, рахунок став розгромним. Кравченко вивалився на рандеву з Литвиненком, але трохи затягнув, вимушено віддав назад Одарюку, який зумів перекинути кіпера киян. 3:0.

Віддаємо належне команді Яковенка, яка зуміла відійти від такого холодного душу. На 20-й хвилині м’яч заметушився у штрафному Миколаєва, Матяж на дальній штанзі знайшов Мурзу, і зимовий новачок киян забив свій третій м’яч за Оболонь. 3:1. А через вісім хвилин гості скоротили рахунок до мінімуму. Матяж довгою передачею відправив Щебетуна вперед, той зумів уникнути офсайду, обіграв Бубенцова і покотив в порожні ворота. 3:2.

М’яч зовсім не затримувався у центрі поля, і глядачі побачили ще два м’ячі у компенсований до першого тайму час. Правда, перед цим неприємний епізод трапився у гостей, Куксенко смикнув задню і попросив заміну.

На 45+1-й хвилині Кравченко перехопив м’яч у штрафному суперника і наважився на дальній удар – м’яч влетів точно в дальній нижній кут, Литвиненко навіть не встиг зреагувати. 4:2.

Але піти при комфортній перевазі на перерву господарям не вдалося. Кулинич сфолив на Щебетуні практично на лінії штрафного і Савченко найпотужнішим ударом під поперечину робить результат 4:3.

На початку другого тайму Миколаїв забив п’ятий м’яч. Пройшла передача справа, Литвиненко помилився на виході і Паламар увігнав м’яч у порожні ворота. 5:3. Більше команди не забивали, хоча до фінального свистка прагнули це зробити, порадувавши яскравим футболом вболівальників.

МФК Миколаїв користується осічками конкурентів і скорочує відстань в таблиці від Агробізнесу до двох очок. Більш того, Миколаїв став другою за кількістю забитих м’ячів в цьому сезоні командою після команди із Волочиська. А ось Оболонь, схоже, може попрощатися з завданням підвищитися в класі за підсумками сезону.

Man of the Match: Сергій Кравченко (МФК Миколаїв)

Цілком заслужив це звання Паламар, але віддаємо належне капітану Миколаєва, який взяв участь практично в кожному голі. У п’ятому м’ячі Кравченко зумів дезорієнтувати воротаря суперника. Браво, капітан!

МФК Миколаїв – Оболонь (Київ) – 5:3

Голи: Паламар, 9, 53, Кравченко, 16, 45+1, Одарюк, 18 – Мурза, 20, Щебетун, 28, Савченко, 45+3

Миколаїв (стартовий склад): Бубенцов, Кулинич, Парцванія, Порох, Ульянов, Кушніренко, Росляков, Куксенко, Одарюк, Паламар, Кравченко. Запасні: Ситников, Охрончук, Сула, Нечипоренко, Лотоцький, Березянський, Мельничук, Прядун, Солдатов, Сурженко. Головний тренер: Ілля Близнюк

Оболонь (стартовий склад): Литвиненко, Глошардін, Лобов, Мате, Прокопенко, Савченко, Матяж, Майданевич, Суханов, Мурза, Щебетун. Запасні: Тюрін, Фастов, Скидан, Голіков, Безуглий, Білий, Руденко, Галоян, Покотилюк, Батальський. Головний тренер: Павло Яковенко

16:00. Миколаїв. Центральний міський стадіон

Арбітр: Іван Салаш (Калуш)