Миколаїв поступився Поліссю і втратив шанси на вихід в УПЛ

Команда Близнюка програла на своєму полі

Фото - polissyafc.com

Єгор Данилов, Sport Arena

Важливий матч в рамках 29-го туру Першої ліги, в якому Миколаєва на своєму полі приймав Полісся. Підопічні Іллі Близнюка набрали хорошу форму в останніх матчах і до нової гри підійшли на четвертому місці в турнірній таблиці, зберігаючи шанси на потрапляння в заповітну першу трійку. Миколаїв всього на одне очко відставав від Металіста 1925 і є одним з претендентів на підвищення в класі. Якщо говорити про Полісся, то команда Сергія Шищенка навряд чи зможе істотно поліпшити своє становище на фініші чемпіонату – перед новим туром команда з Житомира займала 11-е місце в турнірній таблиці.

Миколаїв підходив до нового матчу в статусі явного фаворита: господарі не програвали на своєму стадіоні з 30 листопада минулого року, а в останніх шести іграх здобули п’ять перемог за однієї нічиєї. Пікантності цьому протистоянню додавав той факт, що головний тренер Полісся Шищенко протистояв своїй колишній команді і напевно хотів взяти реванш за поразку у першому колі з рахунком 1: 3.

Початок зустрічі наочно продемонструвало, чому саме Миколаїв вважався фаворитом цієї гри: господарі поля відігравали першим номером на старті гри і намагалися забити швидкий гол, який суттєво допоміг би команді в подальшому. Небезпечно прострілював з флангу Кравченко, здалеку пробивав Куксенко – це були напівмоменти у воріт Полісся, які не несли особливої ​​загрози для Яшкова.

Перший небезпечний епізод біля воріт гостей трапився на 17-й хвилині, коли все той же Куксенко намагався забити з гарної позиції: пробив сильно, а вище воріт. Через хвилину добре пробивав з-за меж штрафного Охрончук, але знову мимо воріт. Полісся влаштовувала гра другим номером, та команда з Житомира намагалася тікати в контратаки, правда робила це не найкращим чином, не створюючи неприємностей господарям поля.

А на 24-й хвилині Миколаїв мав відкривати рахунок: Одарюк класно прорвався по правому краю, прострілив точно на Кравченка, який добре пробив зльоту, м’яч по минає траєкторії полетів в сторону воріт, але трохи повз. Полісся відповіло непоганим ударом Грицука зі штрафного, але після рикошету м’яч пішов на кутовий. Саме стандартні положення були головним зброєю гостей в першому таймі. Перед свистком на перерву міг забивати Паламар, але з лівої не зміг закрутити м’яч у ворота, ще один момент не використав Кравченко, з ударом якого впорався Яшков.

А ось початок другої половини зустрічі перевернув у цій грі все з ніг на голову. Полісся почало непогано огризатися на старті другого тайму і зуміло забити першим: на 55-й хвилині Повалій несподівано підключився до атаки своєї команди, увірвався в штрафну і точно викотив м’яч на Островського, якому залишалося лише розстріляти ворота – 0:1.

Безумовно, такий рахунок не влаштовував Миколаїв, враховуючи і турнірну ситуацію, і хороший перший тайм у виконанні команди Близнюка. Господарі побігли зрівнювати рахунок, намагалися більше атакувати флангами і закидати м’яч у штрафну суперника. Небезпечно пробивав Охрончук, але влучив у захисника, а з постійними навісами Миколаєва успішно справлялася оборона гостей. Ближче до середини другого тайму Миколаїв повністю заволодів ініціативою, але удари Кушніренка, Яворського і Кравченка не досягли мети.

Кінцівка зустрічі носила сумбурний характер, адже футболісти господарів явно почали поспішати, через що стали робити багато помилок у чужих воріт. Класний момент зрівняти рахунок був у Войцехівського, але Владислав пробив вища воріт з хорошої позиції. Полісся відігравало за рахунком і навіть намагалося проводити свої контратаки, які закінчувалися небезпечними ударами у ворота Бубенцова. І навіть фінальний штурм воріт Полісся не приніс Миколаєву хоча б нічийного результату в цьому поєдинку, а кінець зустрічі запам’яталася невеликий бійкою між гравцями команд.

Після поразки в останньому домашньому матчі сезону, Миколаїв позбувся всіх шансів на вихід до УПЛ за підсумками чемпіонату і залишився на четвертому місці в турнірній таблиці. Полісся набрало 30 очок і перемістилося на десяту позицію.

Man of the Match: Ілля Повалій (Полісся)

Класно підключився до гольової атаки своєї команди і став автором результативної передачі. Також Повалій надійно зіграв біля своїх воріт, не давши футболістам Миколаєва відзначитися в цьому поєдинку.

МФК Миколаїв – Полісся (Житомир) – 0:1 (0:0)

Гол: Островський, 55

МФК Миколаїв (стартовий склад): Бубенцов, Парцванія, Порох, Кулиніч, Ульянов, Кушніренко, Одарюк, Куксенко, Охрончук, Паламар, Кравченко

Запасні: Закорский, Войцехівський, Попов, Нечипоренко, Сула, Прядун, Яворський, Мельничук, Лотоцький, Сурженко

Головний тренер: Ілля Близнюк

Полісся (стартовий склад): Яшков, Понедельник, Швець, Притиківський, Повалій, Терехов, Грицук, Чернецький, Андрущенко, Островський, Коваль

Запасні: Маханьков, Глагола, Ковальов, Даудов, Шевченко, Акубардія, Галенков, Гавриленко, Медведєв

Головний тренер: Сергій Шищенко

17:30. Миколаїв. Центральний міський стадіон

Арбітр: Александр Дердо (Чорноморськ)