Миколаїв у Києві впевнено переміг Полісся

Команда Іллі Близнюка наблизилася до лідируючої групи

МФК Николаев, mfc.mk.ua

Влад Власенко, Sport Arena

У поєдинку 14-го туру Полісся приймало Миколаїв. Матч проходив не в Житомирі, а в Києві на стадіоні імені Баннікова. В Поліссі, схоже, вже зовсім розчарувалися проведеною реконструкцією на Центральному стадіоні рідного міста, який в цьому році не зможе прийняти домашні матчі команди.

Житомиряни і миколаївці перед матчем були сусідами по турнірній таблиці, займаючи сьому і восьму позиції відповідно, набравши по 19 очок (при матчі в запасі у Полісся).

Клуби обійшлися без випадків коронавірусу в командах перед грою, у Полісся був відсутній лише півзахисник Максим Гавриленко через дискваліфікацію. У попередньому турі команда Сергія Шищенка перемогла Гірник-Спорт (2: 0) і підходила до зустрічі в гарному настрої, а ось Миколаїв в минулій грі розкатав нічию з Нивою (0:0).

Старт матчу видався не надто активним, чому також сприяла погода в Києві – гравці вийшли на поле за мокрого снігу. Полісся в перші хвилини запам’яталося ударом у створ воріт від Марата Даудова, але Лободров забрав круглого в руки. А ось Миколаїв відповів голом на 15-й хвилині: після подачі з кутового Охрончука і подальшої скидки м’яч добре ліг на ногу Володимиру Одарюку, який зльоту потужним ударом пробив Яшкова. 1:0 для Миколаєва.

У першій половині Поліссю так і не вдалося створити будь-якої небезпечний момент біля воріт Корабелів, хоч в цілому гра і виглядала так само. Можна згадати удар з меж штрафного майданчика Повалія, але захисник Миколаєва завадив м’ячу долетіти до воріт Лободрова. А ось команда Іллі Близнюка забила другий гол в кінцівці тайму: Володимир Одарюк зробив дубль, відправивши м’яч у сітку з меж штрафного після пасу Куксенка – 2:0. Саме за такого рахунку пролунав свисток на перерву.

У другому таймі Миколаїв контролював гру, але пропустив м’яч після справжньою плутанини. Ярослав Галенко прийняв м’яч за межами штрафного і відразу ж з розвороту пробив у кут воріт гостей. Все б нічого, але воротар Корабелів Лободров далеко вийшов з воріт і не мав ніякої можливості перешкодити круглому влетіти в сітку. Надихаючий початок другої половини для команди Сергія Шищенка – 1:2.

Здавалося, що Полісся має шанс зачепитися хоча б за нічию в цій грі, але Миколаїв так не вважав. Спрацювала заміна від Іллі Близнюка: Вадим Вітенчук протягнув м’яч від центру і зважився на дальній удар, пославши сферу точно в ближній кут воріт номінальних господарів. Не дуже вдало зіграв в цьому епізоді воротар житомирян Антон Яшков, який бачив момент удару і м’яч, але не зміг до нього дотягнутися. 3: 1 для Корабелів.

У кінцівці матчу штрафний з ідеальної позиції пробивали футболісти Полісся, але Володимир Савошко відправив м’яч над поперечиною Лободрова. Миколаїв здобув важливу перемогу в грі з сусідом турнірній таблиці і наблизився до лідируючої групи, а Полісся, яке поки що не має “дому”, не змогло зачепитися за очки з міцною командою Близнюка.

Man of the match - Володимир Одарюк (Миколаїв)

Сильний перший тайм провів Одарюк, забивши два голи у ворота Полісся. Дубль 26-річного форварда і став запорукою успіху Миколаєва в цьому матчі.

• Перша ліга. 14-й тур

Полісся (Житомир) – МФК Миколаїв 1:3 (0:2)
Голи: Галенко, 57 – Одарюк, 16, 43, Вітенчук, 76

Полісся (стартовий склад): Яшков, Жук, Швець, Прокопчук, Власюк, Чернецький, Даудов, Ковалев, Понєдєльнік, Повалій, Галенко. Запасні: Механьков, Шевченко, Притиковьский, Тимошенко, Семчук, Кузнецов, Бринько, Галенков, Савошко, Медведєв. Головний тренер: Сергій Шищенко.

МФК Миколаїв (стартовий склад): Лободров, Кулінич, Порох, Парцванія, Ульянов, Кушніренко, Паламар, Охрончук, Одарюк, Куксенко, Сула. Запасні: Агаларов, Кравченко, Росляков, Вітенчук, Березянський, Прядун, Войцехівьский, Ляшевский, Попов, Фальковський. Головний тренер: Илля Близнюк.

20 листопала. 13:00. Київ. Стадіон імені Баннікова.
Арбітр: Владислав Дорош (Одеса)