Миколаїв вдома знищив Кристал. Войцеховський відзначився найшвидшим хет-триком у Першій лізі

Миколаїв йде на зимівлю з великими шансами зачепитися за першу трійку

Владислав Войцеховский, фото - mfc.mk.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Досить принциповий матч для обох команд, в літнє міжсезоння з Миколаєва перейшло відразу чотири людини, двоє з них – Барлад і Барський – вийшли в стартовому складі херсонців. Але більш важливий він для тренерського штабу господарів. Уже не перший тур йдуть розмови про те, що керівництво клубу, яке націлилося на підвищення в класі за підсумками цього сезону, не задовольняють результати. Інша справа, коли проти тебе грає явний аутсайдер.

Хоча, як раз саме гості цілком могли забити найшвидший м’яч сезону. Порох послизнувся в центрі поля, Мартян м’яч підхопив і з лінії штрафного майданчика пробив повз дальній кут. Але вже на 13 хвилині центрхав Миколаєва виправився. Після навісу з кутового Парцванія відкотив в штрафній Пороху і той пробив у кут. 1:0.

Гості могли зрівняти вже в наступній атаці. Цой прострілив у штрафну зі стандарту, а Терзі трохи не дотягнувся до м’яча, щоб перевести м’яч у ціль з району воротарського. Запам’ятався Кристал ще й моментом Барського, який пробив в руки Лободрову.

А на 37 хвилині господарі подвоїли рахунок. Куксенко від лівої бокової лінії штрафного прострілив уздовж воріт, Одарюк скористався помилкою захисників і з рикошетом від Малиша зробив рахунок 2:0.

У другому таймі господарі продовжували володіти ініціативою, проводячи все більше часу на половині поля Кристала. І на 67 хвилині господарі довели справу до розгрому. Кушніренко увірвався в штрафну, Цой підкотився під півзахисника і пенальті чітко реалізував сам постраждалий. 3:0. А перед самим фінальним свистком господарі забили ще тричі. І всі три м’ячі забив свіжий Войцеховський.

Спочатку на 87 хвилині після довгого закидання від, здається, Рослякова форвард стартував з позиції крайнього захисника, залишився без опіки і перекинув Герасименко. Це 4:0. Через хвилину Кравченко віддав передачу праворуч і Войцеховський випередив захисника. Це 5:0. А на 90 хвилині жирну крапку Влад поставив після передачі Одарюка в центр штрафного майданчика. 6:0 – це епічність перемога, яку точно будуть довго згадвати в сусідському дербі.

МФК Миколаїв обходить Оболонь і йде зимувати шостим (пам’ятаємо, звичайно, про перенесення, доля яких скоро вирішиться – і не виключено, що з матчами вже в цьому році), а відставання від третього прохідного місця складає всього три очки.

Man of the Match: Владислав Войцеховський (МФК Миколаїв)

Починав в запасі, але, вийшовши на заміну показав, що не розучився забивати. Дуже важливе особисте досягнення для гравця, який дуже чимало пропустив через травму.

МФК Миколаїв – Кристал (Херсон) – 6:0

Голи: Порох, 13, Одарюк, 37, Кушніренко, 67, Войцеховський, 87, 88, 90.

Миколаїв (стартовий склад): Лободров, Кулініч, Порох, Парцванія, Ульянов, Кушніренко, Охрончук, Куксенко, Одарюк, Паламар, Яворський. Запасні: Жемчужний, Вітенчук, Сурженко, Прядун, Березянський, Ляшевський, Росляков, Кравченко, Фальковський, Войцеховський, Боровський. Головний тренер: Ілля Близнюк

Кристал (стартовий склад): Герасименко, Малиш, Лаптєв, Барський, Крутін, Терзі, Цой, Мартян, Барладим, Чернишов, Клюєв. Запасні: Восконян, Муравьйов, Головкін, Бородай, Кучер, Гливий, Бондаренко, Карась. В.о. головного тренера: Сергей Шевцов.

30 листопада. Миколаїв. Верхнє поле ГЦС.

Арбітр: Олег Когут (Тернопіль)