Миколаїв втратив перемогу в матчі з Кременем

Все найцікавіше сталося в компенсований час

Кремень - МФК Николаев. Фото: fckremen.com

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Кременчуці зустрічалися команди, які дуже добре знають один одного. Свого часу вони перетиналися і в стикових матчах ПФЛ, а також у Вищій лізі. А в 15 проведених матчах зафіксовано абсолютну рівність – по п’ять перемог кожного з суперників і по п’ять – нічиїх.

Зараз три очки поділяли команди. Кремінь після нічиєї в Тернополі поділяв 9-10 місця з Нивою, а МФК Миколаїв, зазнавши поразки від лідера, займав шосте місце.

Вже на початку гри Кравченко цілком міг забивати, але його удар прийняла на себе штанга воріт господарів. Гості активніше грали на початку матчу, виконавши кілька небезпечних навісів з кутового, заробивши також пару небезпечних стандартів біля лінії штрафного, Олійнику довелося попрацювати. Особливо у випадку з найнебезпечнішим обвідним ударом Кравченка з лінії штрафного майданчика. У підсумку, все найцікавіше команди відклали на другий тайм.

Після перерви гості продовжили тиснути на ворота Олійника і на 59-й хвилині заробили пенальті, коли Сантос у своїй штрафній зіграв рукою. Пенальті реалізував Сула. 0:1. Гості діяли активніше і вели справу до перемоги. Яворський в компенсований час міг ставити крапку в матчі, але не використав вихід на рандеву з Олійником, який вчасно кинувся в ноги форварду Миколаєва. І вже після наступної атаки господарі відігралися. Заробили кутовий господарі, здалося, Сорокін навісив і Зубков ударом головою від ближньої штанги прошив Лободрова. 1:1 і нічия, яка точно нікого не задовольнила.

Man Of The Match: Сергій Кравченко (Миколаїв)

Вінгер гостей вже з перших хвилин був заточений на агресивну гру попереду. Не так багато було створено моментів біля воріт Кременя, але Кравченко в першому таймі двічі погрожував воротам суперника. Взяв участь Кравченко і в атаці, після якої був зароблений пенальті. І не його вина, що Миколаїв упустив перемогу, адже півзахисника замінили під кінець гри.

Кремінь (Кременчук) – МФК Миколаїв – 1:1

Голи: Зубков, 90+2 – Сула, 62, з пенальті.

Кремінь (стартовий склад): Олійник, Бичков, Зубков, Сантос, Чеботаєв, Норенков, Геловані, Жонатан, Островський, Сорокін, Куліш. Запасні: Данкович, Де Олівейра, Галата, Мурашов, Бородай, Молько, Кривенко. Головний тренер: Олександр Головко.

Миколаїв (стартовий склад): Лободров, Кулинич, Порох, Парцванія, Ульянов, Росляков, Вітенчук, Кравченко, Куксенко, Прядун, Д.Сула. Запасні: Агаларов, Мельничук, Березянський, Одарюк, Паламар, Яворський, Фальковський, Войцеховський, Попов. Головний тренер: Близнюк Ілля.

5 листопада. 14:00. Кременчук, “Кремінь-Арена”

Арбітр: Денис Кузовлєв (Запоріжжя)