Миколаїв завдяки стандартам знищив Ниву

«Корабели» не програють вдома дев'ять матчів поспіль

Фото - mfc.mk.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Для Миколаєва цей матч став п’ятим поспіль вдома. В цілому ж домашня безпрограшна серія Миколаєва з 30 листопада минулого року триває вісім матчів поспіль: шість перемог і дві нічиї. До речі, підопічні Близнюка також ще не втратили теоретичних шансів на підвищення в класі.

Що стосується Ниви, то команда грає без нічиїх у Першій лізі протягом 13-ти ігор: чотири перемоги і дев’ять поразок. Відзначимо, що тур через дискваліфікацію пропускав один з лідерів команди Ігор Семенина, який раніше грав за Миколаїв.

У першому таймі господарі більше контролювали м’яч, але без небезпечних моментів. Було багато боротьби в центрі поля, але Механів та Бубенцов залишалися без роботи.

На 30-й хвилині підопічні Близнюка відкрили рахунок. Куксенко навісив з кутового, Кравченко скинув, а Одарюк розстріляв ворота Механіва – 1:0. Стандарт приніс успіх господарям. На 43-й хвилині миколаївці забили м’яч у роздягальню. Скакун збив Кравченка і арбітр призначив пенальті. З точки Кушніренко не залишив шансів Механіву – 2:0. Відзначимо, що це вже 11-й з 12 реалізований пенальті для Кушніренка. За комфортної переваги Миколаєва команди пішли на перерву.

На 57-й хвилині господарі довели рахунок до розгромного. Після навісу Куксенка з кутового забив Порох – 3:0. Для Миколаєва це 600-й домашній гол у Першій лізі. Дуже здорово сьогодні підопічні Близнюка використовують стандарти. На 64-й хвилині після прострілу Войцеховського забив Яворський – 4:0. Заміни тренера Миколаєва спрацювали.

Таким чином, матч закінчився розгромною перемогою Миколаєва – 4:0. Миколаїв продовжує боротися за підвищення в класі.

Man of the Match: Богдан Куксенко (МФК Миколаїв)

Захисник Миколаєва здорово подавав зі стандартів і саме завдяки навісам Богдана Миколаїв забив два м’ячі.

МФК Миколаїв – Нива (Тернопіль) – 4:0

Голи: Одарюк (30), Кушніренко (43, пен), Порох (57), Яворський (64)

Миколаїв (старт): Бубенцов, Кулинич, Парцванія, Порох, Ульянов, Кушніренко, Одарюк, Росляков, Паламар, Куксенко, Кравченко. Запасні: Закорський, Прядун, Мельничук, Нечипоренко, Войцеховський, Сула, Яворський, Попов, Охрончук. Головний тренер: Ілля Близнюк

Нива (старт): Механів,  Хруставка, Вовченко, Демчук, Мороз, Гатала, Малащук, Скакун, Дворовенко, Різник, Кисленко. Запасні: Єрмолов, Жупанський, Волохатий, Зінь, Кобеля, Граматік, Мамешев, Бідний. Головний тренер: Ігор Климовський

17:00. Миколаїв. «Центральний міський стадіон»

Арбітр: Денис Резніков (Кам’янське)