Минай добув виїзну перемогу над Авангардом

Минай забив в кожному таймі по голу.

Фото - fcminaj.com

Команди підходили до матчу з турнірною мотивацією. Авангард, в разі перемог в двох останніх турах і втрат залікових пунктів Оболонню-Бровар може піднятися на сьоме місце і поліпшити свій торішній результат. У Миная на цю гру сверхмотівація. Перемога в Краматорську може забезпечити команді місце в трійці лідерів у випадку осічок конкурентів.

Перемогти Авангард вдома надзвичайно непросто. У рідних стінах підопічні Косевіча не програють шість матчів поспіль. Але і Минай на виїзді відчуває себе досить впевнено, до минулого туру підопічні Кобіна виграли три виїзні зустрічі поспіль. Вважаючи ці обставини, матч обіцяв бути дуже цікавим і безкомпромісним. Необхідно відзначити, що після поразки Руху гравці Миная не поверталися до Ужгорода, а відразу вирушили до Краматорська.

Можливо, цей фактор теж позначився, адже Авангард з перших хвилин понісся на ворота суперника. Видужавший Кирієнко в перші півгодини міг забивати, але його удар головою з району штрафного став легко здобиччю Поповича. Але на 38 хвилині Минай, що зумів захопити ініціативу, забив. Жичиков навісив з правого флангу, Нурієв ударом головою перекинув воротаря і відправив м’яч у дальню штангу. Ахмедзаде виявився першим на добиванні. 0:1.

У другому таймі Мінай вирішив продовжити розпочате і на 65 хвилині невтомний Стасюк прорвався по лівому флангу, прострілив і Брюхов невдало зіграв в м’яч, зрізавши його у власні ворота. 0:2.

У підсумку, Минай видобуває найважливішу виїзну перемогу і тепер тільки диво не дозволить команді Кобіна завоювати медалі Першої ліги.

MAN OF THE MATCH Павло Стасюк (Минай)

Черговий яскравий матч захисника Миная. У першому таймі, якщо і були напівмоменти у Авангарду, то в другому на лівому фланзі гравця була тиша і спокій. А другий і дуже важливий м’яч для Миная спорудив саме досвідчений гравець, визнаний ПФЛ кращим в липні.

Авангард – Минай – 0:2

Голи: Ахмедзаде, 38, Брюхов, 65, в свої ворота.

Авангард (СТАРТ): Денчук, Цибульник, Сидоренко, Брюхов, Дворовенко, Сеницкий, Полюлях, Лобов, Кирієнко, Собко, Матяж

Запасні: Солдатенко, Долинський, Сухомлин, Дедяєв, Близнюк, Мурза

Головний тренер: Олександр Косевич

Минай (СТАРТ): Попович, Маткобожик, Никитюк, Жичиков, Стасюк, Карноза, Голодюк, Ткачук, Шпак, Нурієв, Ахмедзаде

Запасні: Черепко, Піняшко, Корнутяк, Глагола, Книш, Микуляк, Допілка, Сидоренко.

Головний тренер: Василь Кобін

17:30. Краматорськ Стадіон «Авангард»

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон)