favbet

Нічия Агробізнесу та Волині – кожна з команд має право вважати, що втратила очки

Нулі у Волочиську

Фото - fcvolyn.net

Ярослав Смілянський, Sport Arena

• До гри

Четверта команда приймала п’яту при 4 очках різниці – навряд чи можна було придумати кращої вивіски для першого у 2021 році по-справжньому домашнього матчу. Агробізнес, раніше вимушено приймав суперників на «Арені Львів», зараз вперше грав у рідному місті. При цьому момент для підопічних Чижевського драматичний: після поразки від Металіста 1925, яке вартувало Агробізнесу лідерства та місця в трійці кращих, клуб ще й не зміг обіграти новачка ліги (1:1 з Альянсом на виїзді). А тут ще й Волинь – досить незручний суперник, який виграв більшість матчів у цього суперника. До того ж, мотивована прикрою домашньої нічиєю 0:0 з МФК Миколаїв в минулому турі.

Господарі знову трохи перебудували склад – після спроби змінити тактику в минулому турі повернулися до більш звичної формації. При цьому Романюк не міг допомогти Агробізнесу (як і форвард Петров, який в лазареті ще з часів епічного матчу з Шахтарем) – довелося експериментувати і на позицію правого захисника ставити одного з Когутів – Миколу, згадуючи успішний експеримент з Іваном на протилежному краю. Гості ж дещо перебудувалися в обороні – відчувалося, що обидві команди остерігалися одна одну.

• Гра

У дебюті суперники обмінялися напівмоментами. Спершу Приймак головою неточно замкнув штрафний від Протасова, у відповідь один з Когутів запускав на воротаря Семенця, але Леванідов не забарився і першим встиг зі своїм виносом. Уже пізніше суперники обмінялися дальніми ударами від Семенюка (неточно) і Приймака (точно туди, де чергував Мозіль). Але найнебезпечнішими моментами нудного першого тайму стали два випаду від Волині на 32-35 хвилинах. Спершу, після флангової передачі Сімініна, Оринчак зумів з-під суперників пробити з близької відстані, потім Коломоєць, трохи зблизившись, вибігав на воротаря під кутом – в обох випадках воротар Агробізнесу зіграв надійно. А перед самою перервою, реагуючи на фланговий простріл Мартинюка, Коломоєць опинився прямо перед Мозілем – але пробив і вище нього, і вище воріт. Так що нулі на табло стали закономірним підсумком першого тайму.

На початку другого Агробізнес порадував хоч якимось загостренням. Груша наважився пробити метрів з 20-ти – м’яч чиркнув зовнішню сторону сітки. Але у Волині, укомплектованій куди більш статусними гравцями, гра виходила не краще – показово неточним ударом у відповідь запустив м’яч далеко за межі поля Протасов, за ним Рябов пустив м’яч в сторону від штанги. А це ж одні з найактивніших волинян! Решта взагалі грали «без воріт». Хіба цього ми чекали від центрального матчу туру?

Це прекрасно розуміли гості. І якщо Сачко поступово почав діставати з кишені козир за козирем – Нкололо і всіх інших, то Чижевський був позбавлений кадрового маневру. І без того невеликий запас був ослаблений дискваліфікацією Романюка і Черненка, травмою Петрова та іншими обставинами. По такій грі один гол для будь-якої з команд був би нагородою – і був момент на 85-й хвилині, коли Мозіль не зрозумів свого захисника і по-борцівські завалив Мартинюка. Найнебезпечніший стандарт зголосився пробивати Приймак – і тут вже голкіпер виручив Агробізнес.

У нервовій боротьбі, з великою кількістю зіткнень і жорстких єдиноборств, суперники докотилися до нульової нічиєї.

• Після гри

36 очок у Агробізнесу, 32 очка у Волині – радіють конкуренти, послаблюються позиції волочищан та лучан в групі лідерів.

Man of the Match: Олег Мозіль (Агробізнес)

Важко вибирати по такій грі, але відзначимо Мозіля. Він зробив парочку сейвів, вискакував навперейми суперникам, навіть коли помилявся – виправлявся сам. І в підсумку в восьмий раз в чемпіонаті зберіг свої ворота в недоторканності.

Агробізнес (Волочиськ) — Волинь (Луцьк) – 0:0

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, М.Когут, Дідик, Юхимович, Курило, Шаповал, Думанюк, І.Когут, Груша, Семенюк, Семенець. Запасні: Задерейко, Артим, Ярмоленко, Ємаєв, Слотюк, Гливий, Бойчук, Немтінов. Головний тренер: Олександр Чижевський.

Волинь (стартовий склад): Леванідов, Сімінін, Войтіховський, Приндета, Цюпа, Рябов, Приймак, Протасов, Мартинюк, Оринчак, Коломоєць. Запасні: Неділько, Чачуа, Нкололо, Хагназарі, Климець, Кобзар, Ляшенко. Головний тренер: Василь Сачко.

15:00, Волочиськ, стадіон «Юність»

Арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ)