Нива і Авангард не визначили найсильнішого

Тернополяни грають внічию втретє поспіль після підвищення в класі

Дмитро Антоненко, Sport Arena.

Дуже скромно виглядали досягнення команд перед звітним туром – 2 очка у господарів, одне очко у гостей. Але якщо враховувати, що Нива – новачок Першої ліги – провела лише два матчі, і в обох зіграла внічию з добротними суперниками, а Авангард влітку втратив левову частину основних гравців, то до таких результатів ставишся з розумінням і десь навіть з повагою – не посипалися, не розклеїлись, борються – і, дивись, доб’ються свого.

Господарі вийшли на гру в новій формі і вже в дебюті зустрічі відразу кілька раз загострювали гру біля чужих воріт. А відкрити рахунок зуміли, коли Авангард підчепив відразу трьох гравців на лівому фланзі своєї оборони. Д.Скакун і Проців дотепно розіграли штрафний, і навіс з правого флангу ударом головою в падінні замкнув Роман Волохатий – 1:0. Ось тут би на куражі закріпити цю перевагу, тим більш, Проців заробив перспективний штрафний (удар Скакуна, приглушений, здається, рикошетом, лише розім’яв воротаря), а з гри господарі розіграли відразу кілька швидких атак без належного завершення.

Але замість цього Авангард відвів гру від своїх воріт і відігрався. Чебаненко в боротьбі з капітаном господарів Морозом заробив штрафний, сам подав, а повернувшийся в краматорську команду Юрій Сеницький головою підправив у ворота – 1:1. Нива грала з позиції сили і, чесно кажучи, не раз могла повертати собі перевагу. Ще в першому таймі Проців ледь не вирвався один на один з воротарем, відразу після перерви Різник видер м’яч біля лицьової і перевірив на міцність воротаря, потім Д.Скакун влучив у штангу, а ще один удар – уже від джокера Кисленко – потягнув Солдатенко.

Але треба пам’ятати, що Авангард – непоганий суперник. Гості провели відразу кілька гострих атак, коли простріли залишалися без завершення, а на 63-й хвилині Дяченко бив боком через себе – і вже Єрмолов по-справжньому виручив тернополян. У підсумку в бадьорому темпі гра докотилася до нічиєї. Друга для Авангарду, вже третя – для Ниви.

Man of the Match: Юрій Сеницький (Авангард)

Врятував нічию для краматорського клубу, дуже своєчасно повернувся в його розташування. Тому що без міцного, непоступливого і вже більш досвідченого універсала в середині поля і біля своїх воріт Авангарду було б важко вистояти в Тернополі.

Нива (Тернопіль) – Авангард (Краматорськ) – 1:1

Голи: Волохатий, 7 – Сеницький, 35

Нива: Єрмолов, Проців, Ульянов, Демчук, Мороз, Дворовенко Малащук, Гатала, Д.Скакун, Волохатий, Різник. Запасні: Жупанський, Бідний, Демченко, Кисленко, Мамешев, Сухомлинов. Головний тренер: Василь Малик.

Авангард: Солдатенко, Булгаков, Ховбоша, Шинкаренко, Дяченко, Сеницький, Сорокін, Лобов, Пограничний, Чебаненко, Майборода. Запасні: Якубенко, Бойко, Бондар, Куканов, Сидоренко, Таранда, Цибульник. Головний тренер: Олексій Городов.

17:00. Тернопіль. Центральний стадіон.

Арбітр: Запрутняк Вадим (Ужгород)